Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2019

Naverkoop | Veiling

11.01.2019 – 12.01.2019

121 Resultaten
Jalouzie hoekkast 1800
4001
Jalouzie hoekkast 1800

Startprijs 400 EUR

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
4002
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw

Startprijs 2.500 EUR

Secretaire met intarsia
4004
Secretaire met intarsia

Startprijs 850 EUR

Hollands kabinet, 1700
4005
Hollands kabinet, 1700

Startprijs 5.000 EUR

Schrijfsecretaire, 18e eeuw
4006
Schrijfsecretaire, 18e eeuw

Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw
4008

Startprijs 500 EUR

Hollands wortelnoten bureau, 18e eeuw
4011

Startprijs 750 EUR

Art Nouveau secretaire, 1915
4012
Art Nouveau secretaire, 1915

Startprijs 750 EUR

Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
4014

Startprijs 2.300 EUR

Antieke vertico, 1880
4016
Antieke vertico, 1880

Startprijs 450 EUR

Barok vitrine, 18e eeuw
4022
Barok vitrine, 18e eeuw

Startprijs 1.700 EUR

Barok commode, 1780
4023
Barok commode, 1780

Startprijs 1.500 EUR

Piedestal met moor, 19e eeuw
4024
Piedestal met moor, 19e eeuw

Startprijs 250 EUR

Jachtbuffet
4025
Jachtbuffet

Startprijs 1.200 EUR

Klepsecretaire 1840
4026
Klepsecretaire 1840

Startprijs 400 EUR

Vitrinekast, gebogen glas
4029
Vitrinekast, gebogen glas

Startprijs 250 EUR

Chiffoniere, 1820- 1830
4031
Chiffoniere, 1820- 1830

Startprijs 300 EUR

Noten kabinet, 19e eeuw
4032
Noten kabinet, 19e eeuw

Startprijs 800 EUR

Duitse vitrinekast, 1840
4034
Duitse vitrinekast, 1840

Startprijs 1.300 EUR

Vitrinekast geslepen glas, 1880
4035

Startprijs 350 EUR

Gründer kabinet 1880
4041
Gründer kabinet 1880

Startprijs 800 EUR

Engelse secretaire, 19e eeuw
4044
Engelse secretaire, 19e eeuw

Startprijs 450 EUR

Biederneier 3-zitsbank, 19e eeuw
4046

Startprijs 350 EUR

Louis Quinze-stijl commode, 1920
4050

Startprijs 450 EUR