39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

A. Harlamoff, Meisje met gele bloemen 1000
A. Harlamoff, Meisje met gele bloemen

8.700 EUR

Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw 4000
Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw

4.600 EUR

Oude/antieke penselenpot 6079
Oude/antieke penselenpot

3.250 EUR

Oude Chinese Familie Rose sierschotel 6161
Oude Chinese Familie Rose sierschotel

3.100 EUR

Vergulde zilveren kelk 1
Vergulde zilveren kelk

3.000 EUR

Ram Arnhem vaas 'Lappen' 6008
Ram Arnhem vaas 'Lappen'

3.000 EUR

Bronzen Louis Seize pendule, 1800 3500
Bronzen Louis Seize pendule, 1800

2.750 EUR

Antiek Japans Katana sabel 2700
Antiek Japans Katana sabel

2.600 EUR

Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang' 6000
Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang'

2.400 EUR

Amsterdamse staande klok, 18e eeuw 3506
Amsterdamse staande klok, 18e eeuw

2.300 EUR

Bronzen figuur, 1900 5000
Bronzen figuur, 1900

2.000 EUR

Prachtige Franse Empire pendule, 1820 3504
Prachtige Franse Empire pendule, 1820

1.800 EUR

Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920 5003
Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920

1.800 EUR

Chinese lakwerk dekseldoos 6039
Chinese lakwerk dekseldoos

1.700 EUR

Groot Kashmar/Iran tapijt, 400 x 293 cm 4500
Groot Kashmar/Iran tapijt, 400 x 293 cm

1.700 EUR

G. van Emmerik, Stoomschip en zeilboot in storm 1021
G. van Emmerik, Stoomschip en zeilboot in storm

1.500 EUR

Grote Colenbrander Ram vaas, 'Flink' 6001
Grote Colenbrander Ram vaas, 'Flink'

1.500 EUR

Gouden bouchard horloge 80
Gouden bouchard horloge

1.450 EUR

Houtgestoken stoel, 19e eeuw 4284
Houtgestoken stoel, 19e eeuw

1.450 EUR

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4077
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

1.400 EUR

Platina oorhangers Art Deco 51
Platina oorhangers Art Deco

1.400 EUR

2x Grote Colenbrander vazen 6002
2x Grote Colenbrander vazen

1.400 EUR

Kapitale figuren groep Thüringen 6244
Kapitale figuren groep Thüringen

1.300 EUR

Groot zilveren bestek, Haags Lofje 24
Groot zilveren bestek, Haags Lofje

1.300 EUR