Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen figuur, 1900 5000
Bronzen figuur, 1900

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Antiek bronzen koe met kalf 5001
Antiek bronzen koe met kalf

Resultaat:

950 EUR

Antiek bronzen beeld, Man met zeis 5002
Antiek bronzen beeld, Man met zeis
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920 5003
Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920

Resultaat:

1.800 EUR

Chinees bronzen Foo-hond 5005
Chinees bronzen Foo-hond
Startprijs 1.600 EUR
Bronzen beeld, Franse Galliërs 5006
Bronzen beeld, Franse Galliërs
Startprijs 350 EUR
Bronzen Jugendstil lamp, 1910 5007
Bronzen Jugendstil lamp, 1910
Startprijs 500 EUR
Groot bronzen beeld, Naakte dame met paardenstaart 5008
Groot bronzen beeld, Naakte dame met paardenstaart
Startprijs 850 EUR
Bronzen kameel 5009
Bronzen kameel
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Antiek vergulde Chinese boeddha 5010
Antiek vergulde Chinese boeddha

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Grote vergulde bronzen boeddha 5011
Grote vergulde bronzen boeddha

Resultaat:

160 EUR

Bronzen asbak 'eend', 1933 5012
Bronzen asbak 'eend', 1933
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Houtgestoken Madonna, 17e - 18e eeuw 5013
Houtgestoken Madonna, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

650 EUR

18e Eeuws Barok Heilig figuur 5014
18e Eeuws Barok Heilig figuur
Startprijs 750 EUR
Bronzen sculptuur, Larense vrouwen met kind op stoel 5015
Bronzen sculptuur, Larense vrouwen met kind op stoel
Startprijs 600 EUR
Madonna beeld 5016
Madonna beeld
Startprijs 350 EUR
Antiek Frans bronzen beeld, Dame op rotsblok 5017
Antiek Frans bronzen beeld, Dame op rotsblok
Startprijs 2.500 EUR
Bronzen Quan Yin 5018
Bronzen Quan Yin
Startprijs 300 EUR
Antiek bronzen beeld 5019
Antiek bronzen beeld
Startprijs 500 EUR
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha 5020
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha
Startprijs 150 EUR
Antiek bronzen figuur, Pierrot 5021
Antiek bronzen figuur, Pierrot
Startprijs 325 EUR
Bronzen figuur, Pierrot 5022
Bronzen figuur, Pierrot
Startprijs 250 EUR
Antieke heren buste 5023
Antieke heren buste
Startprijs 450 EUR
Buste, Man met snor 5024
Buste, Man met snor
Startprijs 250 EUR