Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren hanger en oorknoppen
Startprijs 15 EUR

Zilveren hanger en oorknoppen, 925/000, met een ovale vorm versierd met hamerslag bewerking. De hanger is tevens voorzien van een krul. lengte 6 cm en 3,5cm. ca 9,5 gram. In goede staat

2x Antieke tegels
Startprijs 15 EUR

Twee antieke tegels. Eén maal 17e eeuw, met ridder. Eén maal 18e eeuw, figuren in landschap. Beschadigd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matige staat.

2 Kettingen & oorhangers
Startprijs 20 EUR

Twee colliers met zwarte stenen en een paar oorhangers met geslepen zwarte stenen.

Zilveren viventy ring
Startprijs 20 EUR

Gladde zilveren viventy ring, 925/000, met opstaande rand. breedte 6 mm. ø51. ca 9 gram Nieuw

Zilveren oorknoppen, hart diamant
Startprijs 20 EUR

Zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. Nieuw

2 Vergulde broches
Startprijs 20 EUR

Twee vergulde broches, één broche uit 2 in elkaar gemaakte ovale ringen versierd met parel en blauwe steentjes en één staafbroche met geruwde bewerking versierd met een roze steentje. 40-45 mm.

Ebey, Indonesisch dorpsgezicht
Startprijs 20 EUR

Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.

Parker Vulpen, zwart
Startprijs 20 EUR

Parker vulpen, zwart gematteerd. Nieuw

Lot antieke messen, 1900
Startprijs 20 EUR

Lot antieke messen, divers. Circa 1900. Met ivoor imitatie heften. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Kavel met tientallen aanstekers
Startprijs 20 EUR

Kavel met tientallen aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

2x Oude Chinese amuletten
Startprijs 20 EUR

Twee grote oude Chinese natuurstenen amuletten met draken en vazen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

Grote schildpad klederdrachtpop
Startprijs 20 EUR

Zeer grote Duitse schildpad klederdrachtpop. Nr. 56. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Terracotta plaquette, H. Bucher
Startprijs 20 EUR

Antieke gesigneerde terracotta plaquette door H. Bucher. Eén chip. Afmeting: 22 x 22 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oud/antiek kristal/glas
Startprijs 20 EUR

Drie maal oud/antiek kristal/glas. Bestaande uit: Gegraveerde met zilveren rand karaf (aanslag). Glazen karaf met plated houder. Bonbon-dekselschaal. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.

2x Meissen porselein
Startprijs 20 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...

4x Oud/antiek porselein
Startprijs 20 EUR

Vier maal oud/antiek porselein. Wien etc. Bestaande uit: Vaasje Wien Augarten, melkkannetje Wien Augarten, bloempot Wien Augarten, gelobt schaaltje, zwaardteken, handbeschilderd. Eén chip. Afmeting: 9...

Grote zilveren broche
Startprijs 25 EUR

Grote zilveren broche met steen met aders, soort houtsteen. 4x7 cm ca 21 gram. In goede staat

Lot zilveren bedels en broches
Startprijs 25 EUR

Lot met 10 zilveren bedels en 2 letterbroches. totaal ca 20 gram.

Zilveren armband, Dubbeltjes
Startprijs 25 EUR

Zilveren armband met 10 dubbeltjes van voor 1942, geklemd in zetkasten. 18 cm. ca 21 gram. In goede staat

Zilveren armband met bollen
Startprijs 25 EUR

Zilveren armband met bollen, 835/000. Schakelarmband met halve bollen. Breedte 8 mm. lengte 20 cm, met haaksluiting. ca 13,2 gram. In goede staat

Goud op zilveren medaillon
Startprijs 25 EUR

Goud op zilveren medaillon, 925/000, ovaal model met rode steen. 22x40mm, inclusief oog. Deukje in.

Goud op zilveren ring zirconia
Startprijs 25 EUR

Brede goud op zilveren ring, 925/000, met een grote ronde zirconia in het midden en aan weerskanten een band met 3 prinses geslepen zirconia's. Breedte ring 12 mm. ø 54. Nieuw

Goud op zilveren ring met parel en zirconia
Startprijs 25 EUR

Grove goud op zilveren ring, 925/000, met parel en zirconia's. Bollopende ring met in het midden een parel, ø 10 mm, met aan weerskanten een zirconia. ø 59 ca 11,3 gram. In goede staat

2 Zilveren hangers met parel
Startprijs 25 EUR

Twee zilveren V-vormige hangers, 925/000, met parel aan een stalencollier. The joy of victoty.