Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Harlamoff, Meisje met gele bloemen
Resultaat: 8.700 EUR

Alexei Alexeievich Harlamoff. 1840 - 1922. Russische School. Meisje met gele bloemen. Scheurtje, rechts, kant. Gemengde techniek op papier. Pastel. Afmeting: 87 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw
Resultaat: 4.600 EUR

Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten Hollands Barok kabinet met intarsia, figuren, floraal, vogels en bronzen beslag. Louis Quinze. Afmeting: 220 x 175 x 50 cm. In goede staat.

Oude/antieke penselenpot
Resultaat: 3.250 EUR

Prachtige oude/antieke grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 23,5 x 23,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose sierschotel
Resultaat: 3.100 EUR

Mooie grote oude Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met Foo-honden, florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 43 cm. In goede staat.

Vergulde zilveren kelk
Resultaat: 3.000 EUR

Bijzondere zilveren vergulde kelk, 13 lot, op een driehoekig gecontourneerd voet met de bijbelse voorstelling van Jesse en de boom, met de koningen van Juda op de kelk, welke doorlopen in het deksel. ...

Ram Arnhem vaas 'Lappen'
Resultaat: 3.000 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 18. Schilder: B.A. Decor: Lappen. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.

Bronzen Louis Seize pendule, 1800
Resultaat: 2.750 EUR

Grote vroege vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule met datum aanduiding, haan, twee Griekse vrouwen en amor. Boog of fakkel mist bij putti. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. ...

Antiek Japans Katana sabel
Resultaat: 2.600 EUR

Antiek Japans Katana sabel met koperen schede en heft. Bewerkt en met wit metalen medaillons ingelegd. Circa 1850 - 1900. Afmeting: L: 124 cm. In goede staat.

Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang'
Resultaat: 2.400 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.

Amsterdamse staande klok, 18e eeuw
Resultaat: 2.300 EUR

18e Eeuwse wortelnoten staande Amsterdamse klok met maanstand, datum en seconden aanduiding. Geen beelden. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 255 x 36 x 25 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 1900
Resultaat: 2.000 EUR

Antiek 19e eeuws bronzen figuur. Circa 1900. Afscheid door Fabr. C.F. Woerffel. Abraham C.F. Woerffel. Met extra gietstempel, 1877 etc.. Geweer iets krom, kleine dolk mist. Afmeting: 25 cm. In redelij...

Prachtige Franse Empire pendule, 1820
Resultaat: 1.800 EUR

Prachtige grote vuurvergulde Franse Empire pendule met gebruneerde bronzen figuren en zuil. Circa 1820. Gave plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 58 x 37 x...

Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920
Resultaat: 1.800 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...

Groot Kashmar/Iran tapijt, 400 x 293 cm
Resultaat: 1.700 EUR

Zeer fraai groot Perzisch tapijt. Handgemaakt Kashmar uit Iran. Eerste helft 20e eeuw. Met prachtig decor van figuren, vazen en dieren etc. Afmeting: 400 x 293 cm. In goede staat.

Chinese lakwerk dekseldoos
Resultaat: 1.700 EUR

19e Eeuwse Chinese lakwerk dekseldoos met florale decor en bodemmerk. Craquele. Afmeting: 16 x 28 cm ø. In goede staat.

G. van Emmerik, Stoomschip en zeilboot in storm
Resultaat: 1.500 EUR

Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Stoomschip en zeilboot in storm bij havenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.

Grote Colenbrander Ram vaas, 'Flink'
Resultaat: 1.500 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 3. Schilder: W.B. Decor: Flink. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Gouden bouchard horloge
Resultaat: 1.450 EUR

Pracht geelgouden horloge, 585/000, Bouchard met rechthoekige kast en een schakelband met vlindersluiting. Breedte 16 mm.ø ca 18 cm. ca 41 gram. Nieuw. WVP € 4995,-

Houtgestoken stoel, 19e eeuw
Resultaat: 1.450 EUR

Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken stoel. Verguld met bladgoud, Empire-stijl. Met zwanenkoppen en kraaienkoppen. Afmeting: 77 x 69 x 67 cm. In goede staat.

Platina oorhangers Art Deco
Resultaat: 1.400 EUR

Prachtige antieke platina Art Deco oorhangers, met o.a. diamant en saffier. Lange oorhangers, met steker, rijkelijk versierd met diamanten, in briljantslijpsel en met oudslijpsel, en langwerpig geslep...

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Resultaat: 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.

2x Grote Colenbrander vazen
Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vazen. Model nr.: 29. Schilder: A.P. Afmeting: 21 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Groot zilveren bestek, Haags Lofje
Resultaat: 1.300 EUR

Groot zilveren bestek met een lofje, 833/000. Bestek bestaande uit 14 tafellepels en14 tafelvorken, 14 dessertvorken en 19 dessertlepels. een broodmes, roomlepel, 2 sauslepels, 3 opdienlepels, slacouv...

Kapitale figuren groep Thüringen
Resultaat: 1.300 EUR

Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.