Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren hanger en oorknoppen 949
Zilveren hanger en oorknoppen
Startprijs 15 EUR
2x  Antieke tegels 6165
2x Antieke tegels
Startprijs 15 EUR
2 Kettingen & oorhangers 332
2 Kettingen & oorhangers
Startprijs 20 EUR
Zilveren viventy ring 381
Zilveren viventy ring
Startprijs 20 EUR
Zilveren oorknoppen, hart diamant 486
Zilveren oorknoppen, hart diamant
Startprijs 20 EUR
2 Vergulde broches 586
2 Vergulde broches
Startprijs 20 EUR
Ebey, Indonesisch dorpsgezicht 1406
Ebey, Indonesisch dorpsgezicht
Startprijs 20 EUR
Parker Vulpen, zwart 2496
Parker Vulpen, zwart
Startprijs 20 EUR
Lot antieke messen, 1900 2552
Lot antieke messen, 1900
Startprijs 20 EUR
Kavel met tientallen aanstekers 2568
Kavel met tientallen aanstekers
Startprijs 20 EUR
2x Oude Chinese amuletten 2583
2x Oude Chinese amuletten
Startprijs 20 EUR
Grote schildpad klederdrachtpop 3012
Grote schildpad klederdrachtpop
Startprijs 20 EUR
Terracotta plaquette, H. Bucher 5148
Terracotta plaquette, H. Bucher
Startprijs 20 EUR
3x Oud/antiek kristal/glas 5587
3x Oud/antiek kristal/glas
Startprijs 20 EUR
2x Meissen porselein 6481
2x Meissen porselein
Startprijs 20 EUR
4x Oud/antiek porselein 6545
4x Oud/antiek porselein
Startprijs 20 EUR
Grote zilveren broche 109
Grote zilveren broche
Startprijs 25 EUR
Lot zilveren bedels en broches 335
Lot zilveren bedels en broches
Startprijs 25 EUR
Zilveren armband, Dubbeltjes 376
Zilveren armband, Dubbeltjes
Startprijs 25 EUR
Zilveren armband met bollen 386
Zilveren armband met bollen
Startprijs 25 EUR
Goud op zilveren medaillon 731
Goud op zilveren medaillon
Startprijs 25 EUR
Goud op zilveren ring zirconia 734
Goud op zilveren ring zirconia
Startprijs 25 EUR
Goud op zilveren ring met parel en zirconia 737
Goud op zilveren ring met parel en zirconia
Startprijs 25 EUR
2 Zilveren hangers met parel 778
2 Zilveren hangers met parel
Startprijs 25 EUR