afgesloten

39. Januariveiling 2019

afgesloten | Veiling

11.01.2019 – 12.01.2019

3630 Resultaten
4x Chinese schotels, 18e eeuw
6567
4x Chinese schotels, 18e eeuw

90 EUR

2x Oude Chinese vazen
6566
2x Oude Chinese vazen

50 EUR

Kantonese dekselvaas
6565
Kantonese dekselvaas

Startprijs 35 EUR

Chinees celadon bord
6564
Chinees celadon bord

30 EUR

Tegeltableau, (gesigneerd)
6563
Tegeltableau, (gesigneerd)

175 EUR

4x Oud Delfts blauw Fayence
6562
4x Oud Delfts blauw Fayence

35 EUR

Lot Imari porselein 5x
6561
Lot Imari porselein 5x

130 EUR

Lot antiek Japans Imari porselein
6560

90 EUR

3 Chinese borden, 19e eeuw
6559
3 Chinese borden, 19e eeuw

Startprijs 90 EUR

3x Chinese borden
6558
3x Chinese borden

Startprijs 30 EUR

3-Delig blauw/wit kaststel
6557
3-Delig blauw/wit kaststel

Startprijs 25 EUR

Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas
6556

450 EUR

Gemberpot + Chinese kom
6555
Gemberpot + Chinese kom

Startprijs 40 EUR

Lot Japanse/Chinese snuffbottles (8x)
6554

85 EUR

Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
6553

Startprijs 30 EUR

Antieek Chinees roodlak doosje
6552

45 EUR

Oosterse dekselpot
6551
Oosterse dekselpot

Startprijs 25 EUR

Oosters Fayence schaal
6550
Oosters Fayence schaal

Startprijs 30 EUR

Majolica tabakspot, 1900
6549
Majolica tabakspot, 1900

30 EUR

Chinese gemberpot, 19e eeuw
6548
Chinese gemberpot, 19e eeuw

Startprijs 30 EUR

8x Franse Fayence borden, 19e eeuw
6547

25 EUR

7x Fayence borden, 19e eeuw
6546
7x Fayence borden, 19e eeuw

25 EUR

4x Oud/antiek porselein
6545
4x Oud/antiek porselein

Startprijs 20 EUR

Lot Delftse tegels, 7x
6544
Lot Delftse tegels, 7x

21 EUR