Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A'damse School-stijl garderobe, 1930 4202
A'damse School-stijl garderobe, 1930

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Fritz Mikesch, Surrealistisch 1356
Fritz Mikesch, Surrealistisch

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gemberpot met zilver 643
Gemberpot met zilver

Resultaat:

70 EUR

Kist met smeedijzeren beslag, 1803 4195
Kist met smeedijzeren beslag, 1803
Startprijs 300 EUR
Zilveren servies 50
Zilveren servies
Startprijs 1.750 EUR
H. van Ommen, Portret meisje 1349
H. van Ommen, Portret meisje
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Engelse tafel + 8 stoelen 4188
Engelse tafel + 8 stoelen

Resultaat:

200 EUR

Monogram F.B., Landschap met koeien 1342
Monogram F.B., Landschap met koeien
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Makkums bordje met zilveren beugel 6217
Makkums bordje met zilveren beugel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Arflex design stoel + 2x bijzettafel 4181
2x Arflex design stoel + 2x bijzettafel

Resultaat:

300 EUR

2x Oosterse figuren, 20e eeuw 2488
2x Oosterse figuren, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR
Antieke Familie Rose theepot 6210
Antieke Familie Rose theepot
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Rado horloge, DiaStar 607
Rado horloge, DiaStar

Resultaat:

220 EUR

Zilveren besamim houder 14
Zilveren besamim houder
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Opiumflacon 600
Opiumflacon

Resultaat:

30 EUR

L. Scheen, Havengezicht Rotterdam 1306
L. Scheen, Havengezicht Rotterdam
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zilveren brillenkoker 1866 593
Zilveren brillenkoker 1866

Resultaat:

125 EUR

Gouden ring met blauw saffier en diamant 7
Gouden ring met blauw saffier en diamant
Startprijs 500 EUR
Verkocht
A'damse School spiegel 1925 4152
A'damse School spiegel 1925

Resultaat:

60 EUR

Rainer Reichert, Bosgezicht met pad 1299
Rainer Reichert, Bosgezicht met pad
Startprijs 70 EUR
H. van Lerven? Boerderij, fruitboom en boerin 1292
H. van Lerven? Boerderij, fruitboom en boerin
Startprijs 40 EUR
Oude vergulde parade degen 2718
Oude vergulde parade degen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Militair voorlader geweer, 19e eeuw 2711
Militair voorlader geweer, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude/antieke Tulwar sabel 2704
Oude/antieke Tulwar sabel

Resultaat:

60 EUR