39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Chinees bronzen sculptuur
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Lot diverse metalen figuren (8x)
Resultaat: 40 EUR

Acht maal diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Twee uilen, brons. Twee neushoorns, WMF. Vijf maal menselijke figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Eend
Resultaat: 35 EUR

Terracotta plaquette, H. Bucher
Startprijs 20 EUR

Antieke gesigneerde terracotta plaquette door H. Bucher. Eén chip. Afmeting: 22 x 22 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

Beeld op marmeren voet
Resultaat: 30 EUR

Bronzen plaquette
Resultaat: 50 EUR

Groot beeld, Ole Langerhorst.
Startprijs 300 EUR

Zeer groot eikenhouten gestoken beeld met figuren gemaakt door Ole Langerhorst. 20e Eeuw. Afmeting: 280 x ø37 cm In goede staat. Met origineel boekje.

Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht
Startprijs 1.500 EUR