Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2019

Naverkoop | Veiling

11.01.2019 – 12.01.2019

152 Resultaten
Bronzen figuur, 1900
5000
Bronzen figuur, 1900

2.000 EUR

Antiek bronzen koe met kalf
5001
Antiek bronzen koe met kalf

950 EUR

Antiek bronzen beeld, Man met zeis
5002

Startprijs 600 EUR

Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920
5003

1.800 EUR

Chinees bronzen Foo-hond
5005
Chinees bronzen Foo-hond

Startprijs 1.600 EUR

Bronzen beeld, Franse Galliërs
5006

Startprijs 350 EUR

Bronzen Jugendstil lamp, 1910
5007
Bronzen Jugendstil lamp, 1910

Startprijs 500 EUR

Groot bronzen beeld, Naakte dame met paardenstaart
5008

Startprijs 850 EUR

Bronzen kameel
5009
Bronzen kameel

Startprijs 375 EUR

Antiek vergulde Chinese boeddha
5010

190 EUR

Grote vergulde bronzen boeddha
5011

160 EUR

Bronzen asbak 'eend', 1933
5012
Bronzen asbak 'eend', 1933

Startprijs 400 EUR

Houtgestoken Madonna, 17e - 18e eeuw
5013

650 EUR

18e Eeuws Barok Heilig figuur
5014
18e Eeuws Barok Heilig figuur

Startprijs 750 EUR

Bronzen sculptuur, Larense vrouwen met kind op stoel
5015

Startprijs 600 EUR

Madonna beeld
5016
Madonna beeld

Startprijs 350 EUR

Antiek Frans bronzen beeld, Dame op rotsblok
5017

Startprijs 2.500 EUR

Bronzen Quan Yin
5018
Bronzen Quan Yin

Startprijs 300 EUR

Antiek bronzen beeld
5019
Antiek bronzen beeld

Startprijs 500 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha
5020

Startprijs 150 EUR

Antiek bronzen figuur, Pierrot
5021

Startprijs 325 EUR

Bronzen figuur, Pierrot
5022
Bronzen figuur, Pierrot

Startprijs 250 EUR

Antieke heren buste
5023
Antieke heren buste

Startprijs 450 EUR

Buste, Man met snor
5024
Buste, Man met snor

Startprijs 250 EUR