Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Aparte oude/antieke Yixing theepot
Startprijs 2.500 EUR

Aparte oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, tekst en bodemmerk. Hoge handgrip. Afmeting: 18,5 x 14 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstkommen met deksel. Eén kom gelijmd. Familie Rose met optocht decor. Bodemmerk. Afmeting: 9 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese schotel
Resultaat: 135 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen Familie Rose drakenschotel met craquele glazuur, draak met goud, florale decors. Met bodemmerk en verso ook bewerkt. Afmeting: 8,5 x 53 cm ø. In goede staat.

Antieke Meissen kop + schotel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotel met goud en druivenblad decors. Biedermeier-stijl. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.

K.P.M. dubbele zoutnap, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen dubbele zoutnap met putti. Handbeschilderd met florale en vogel decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: 12 x 14 x 7 cm. In redelijke staat.

Antieke Stadt Meissen theeset, 1900
Resultaat: 375 EUR

Antieke Duits porseleinen Stadt Meissen theeset. Zes-delig met roze vogels en florale decor. Circa 1900. Vernikkelde deksels, tuit theepot gerestaureerd en hengsel suikerpot lost. Verder in goede staa...

2x Meissen dekseldoosjes
Startprijs 300 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen dekseldoosjes met florale en goud decor. 20e Eeuw. Kleinere heeft chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen vaas
Startprijs 100 EUR

Duitse Meissen porseleinen vaas met florale en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 11 cm ø. In goede staat.

3x Antiek Duits porselein
Startprijs 80 EUR

Drie maal antiek Duits porselein. Bestaande uit: Twee maal handbeschilderde Meissen borden met florale decor, 19e eeuw + één K.P.M. porseleinen verdeelschaal. Afmeting: 22,5 - 28 cm. In goede staat.

2x Meissen borden, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen borden met rozen decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Mooi Duits theeservies
Startprijs 60 EUR

Duits porseleinen theeservies. Gemerkt A.W. Tweede helft 20e eeuw. Met roze floraal decor. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker, theezeef + twaalf kop en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. Minimale chip ...

Grote oude Duitse vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Duitse Bavaria porseleinen vaas met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Antieke Dresden pronkvaas
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

2x Oude Herend kandelaren
Startprijs 140 EUR

Twee oude Herend porseleinen lampenvoeten met florale, vlinders en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Antieke vaas met putti
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke porseleinen handbeschilderde vaas met putti en goud decor. Gemerkt P.M. Dipinto a Mano. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

4x Wit porselein 'Jaargetijden'
Startprijs 450 EUR

Vier grote witte porseleinen figuren. De vier jaargetijden. Gemerkt Napels. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 26 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Dresden lamp
Startprijs 125 EUR

Oude Duitse Dresden porseleinen tafellamp met ramskoppen. Handbeschilderd met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Antieke Meissen sauskom, 1930
Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen sauskom met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: 10 x 22 x 14 cm. In goede staat.

Eetservies met goud decor, 1980
Startprijs 120 EUR

Uitgebreid eetservies met goud en romantische figuren decors. Circa 1980. Bestaande uit: Zes grote borden, zes diepe borden, twaalf ontbijtborden, theekan, melkkan, suikerpot, botervloot, sauskom, vij...

Duitse Art Deco dekselpot
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antieke Sevres-stijl dekseldoos, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke Frans porseleinen Sevres-stijl dekseldoos met handbeschilderde florale en goud decors. Gemerkt met een wolk en een kruis. Circa 1900. Afmeting: 4 x 9 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein (3x)
Resultaat: 40 EUR

Drie maal oud Herend porselein. Floraal + goud. Bestaande uit: Bonbonniere + Schaaltje in bladvorm + Kop en schotel. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

2x Antieke Jugendstil vazen, 1915
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke porseleinen Jugendstil vazen met vrouwenfiguren. Circa 1915. Beschadigingen. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.

Franse plaquette, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen plaquette. Kind in de duinen. Gesigneerd Dié. Circa 1880. Afmeting: 18 x 13 cm. In goede staat.