Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Franse Sevres borden 6023
2x Franse Sevres borden
Startprijs 175 EUR
Verkocht
2x Ram Colenbrander vazen 'Dun' 6024
2x Ram Colenbrander vazen 'Dun'

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kandelaar 6025
Chinese Familie Rose kandelaar

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2x Grote Chinese kop en schotels 6026
2x Grote Chinese kop en schotels

Resultaat:

425 EUR

Paar Kantonese vazen, 19e eeuw 6027
Paar Kantonese vazen, 19e eeuw
Startprijs 600 EUR
Kantonese vaas, 19e eeuw 6028
Kantonese vaas, 19e eeuw
Startprijs 375 EUR
Paar antieke Kantonese vazen 6029
Paar antieke Kantonese vazen
Startprijs 550 EUR
Verkocht
17e-18e Eeuwse Chin. borden (8x) 6030
17e-18e Eeuwse Chin. borden (8x)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Groot Chinees Kang Xi  bord, 17e - 18e eeuw 6031
Groot Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

255 EUR

2x Chinese olielampen? 6032
2x Chinese olielampen?
Startprijs 150 EUR
Verkocht
1x Ram Colenbrander vaas 'Dun' 6033
1x Ram Colenbrander vaas 'Dun'

Resultaat:

700 EUR

Oud Chinees spekstenen beeld 6034
Oud Chinees spekstenen beeld
Startprijs 1.000 EUR
Oude/antieke Chinese vierkante vaas 6035
Oude/antieke Chinese vierkante vaas
Startprijs 700 EUR
Chinese Familie Rose neksteun 6036
Chinese Familie Rose neksteun
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw 6037
Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Oud/antiek Familie Rose bord 6038
Oud/antiek Familie Rose bord
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese lakwerk dekseldoos 6039
Chinese lakwerk dekseldoos

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Grote Chinese capucijner theepot, 18e - 19e eeuw 6040
Grote Chinese capucijner theepot, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
13 Delen antiek Chinees porselein 6041
13 Delen antiek Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Oude/antieke Chinese vaas 6042
Oude/antieke Chinese vaas
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Oude/antieke Familie Verte bloempot 6043
Oude/antieke Familie Verte bloempot

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese rijstkommen, 18e-19e eeuw 6044
2x Antieke Chinese rijstkommen, 18e-19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Chinese penselen potten 6046
3x Chinese penselen potten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Chinese vingerschaaltjes, 19e eeuw 6047
2x Chinese vingerschaaltjes, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR