Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke tegels
Startprijs 15 EUR

Twee antieke tegels. Eén maal 17e eeuw, met ridder. Eén maal 18e eeuw, figuren in landschap. Beschadigd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matige staat.

2x Meissen porselein
Startprijs 20 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...

4x Oud/antiek porselein
Startprijs 20 EUR

Vier maal oud/antiek porselein. Wien etc. Bestaande uit: Vaasje Wien Augarten, melkkannetje Wien Augarten, bloempot Wien Augarten, gelobt schaaltje, zwaardteken, handbeschilderd. Eén chip. Afmeting: 9...

Oude beeldengroep, Valsspelers
Startprijs 25 EUR

Oude keramieken beeldengroep 'De Valsspelers'. 20e Eeuw. Chip af bij hoed. Afmeting: 18 x 26 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antiekeYixing theepot
Startprijs 25 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met geritst floraal decor met vogel en Chinees teken. Afmeting: 8 x 14 x 9,8 cm ø. In goede staat.

Oosterse dekselpot
Startprijs 25 EUR

Oude Oosterse koperen dekselpot met medaillons en leeuwenpoten. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.

3-Delig blauw/wit kaststel
Startprijs 25 EUR

Drie delig oud keramieken kaststel met Chinese decors. Eén vaas haarlijn. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke bloempot, 1900
Startprijs 30 EUR

Twee antieke bloempotten. Circa 1900. Eén maal porselein met handgeschilderd landschap decor + één maal keramiek met florale guirlandes. Afmeting: 19 x 23 cm ø / 20 x 20 cm ø. In goede staat.

3x Gouda plateelvazen
Startprijs 30 EUR

Drie oude Hollandse handbeschilderde platelen vazen met florale decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 70 - 20 cm. In goede staat.

2x oud/antiek Porceleyne Fles
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud/antiek Delftse Porceleyne Fles Fayence. Eén maal grote schaal met chinoiserie decor. Eén maal octagonale schaal met florale decor. Afmeting: 20 - ø 31 cm. In goede staat.

Antiek Engels servies op tablet
Startprijs 30 EUR

Antiek Engels keramieken theeservies met tablet, theekan, melk+suikerpot, schaaltje, zes kop en schotels. Gemerkt Grindley England Cream Petal. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.

Antieke Chinese/Kantonese gemberpot
Startprijs 30 EUR

Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijgers en bodemmerk. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.

3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900
Startprijs 30 EUR

Drie antieke Japanse Imari porseleinen rijstkommen met deksel. Met florale/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 15 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot met bodemmerk. Spelende Chinese figuren. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot zonder deksel met verso tekst, florale en vogel decor. Bodemmerk. Chip voet. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In redelijke staat.

Oosters Fayence schaal
Startprijs 30 EUR

Oude Oosterse Fayence schaal met polychrome en metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27 cm ø. In goede staat.

Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Startprijs 30 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén keer blauw/wit, 18e eeuw, landschap, minimale chips. Twee keer Familie Rose, eerste helft 20e eeuw, figuren in tuin. Afmeting: 23 - 24,5 cm ...

Antieke Meissen sauskom, 1930
Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen sauskom met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: 10 x 22 x 14 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vazen, 1930-1950
Startprijs 35 EUR

Twee oude Duitse porseleinen vazen met goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Fürstenberg + Schaubach, floraal. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl gebaksset
Startprijs 35 EUR

Bing en Gröhndahl porseleinen gebaksstel. Schaal + negen borden, met decor Hans Christian Andersen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.

Delfts bord, 18e eeuw
Startprijs 35 EUR

18e Eeuws Delfts polychroom Fayence bord met florale decor. Chip rand. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse Fayence scheerbekken
Startprijs 35 EUR

Oude/antieke polychrome Fayence scheerbekken. Frankrijk. Met duif decor. Haarscheur. Afmeting: 8 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse kop+schotel, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Antieke Japans porseleinen kop en schotel met geisha's. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 12 cm ø. In goede staat.