Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Leerdam Copier vaas 1946 5500
Leerdam Copier vaas 1946

Resultaat:

130 EUR

Glazen schaal, A. Beckert 1915 5501
Glazen schaal, A. Beckert 1915
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2x Antieke Opaline vazen, 1900 5502
2x Antieke Opaline vazen, 1900

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Parfumfles, Isle of Wight 5503
Parfumfles, Isle of Wight

Resultaat:

130 EUR

Parfumfles, Isle of Wight 5504
Parfumfles, Isle of Wight
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Parfumfles Isle of Wight, Michael Harris 5505
2x Parfumfles Isle of Wight, Michael Harris

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
18e Eeuws mondgeblazen glas 5506
18e Eeuws mondgeblazen glas

Resultaat:

500 EUR

Lot oud Copier Leerdam glas (9x) 5507
Lot oud Copier Leerdam glas (9x)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Glas-in-lood venster wapen Enschede 5508
Glas-in-lood venster wapen Enschede

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Copier Leerdam Lanooy vaas, 1930 5509
Oude Copier Leerdam Lanooy vaas, 1930

Resultaat:

110 EUR

Antiek gebrandschilderd venster 5510
Antiek gebrandschilderd venster
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Copier Leerdam vazen 5511
2x Copier Leerdam vazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Parfumfles, Isle of Wight 5512
Parfumfles, Isle of Wight

Resultaat:

140 EUR

Parfumfles, Franco Moretti 5513
Parfumfles, Franco Moretti
Startprijs 60 EUR
2x Parfumfles: 1x Bicchielli, 1x Mdina 5514
2x Parfumfles: 1x Bicchielli, 1x Mdina
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Modern kunstglazen gezicht 5515
Modern kunstglazen gezicht

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Moderne buste van glas 5516
Moderne buste van glas

Resultaat:

145 EUR

Vrijmetselaars bokaal, 19e eeuw 5517
Vrijmetselaars bokaal, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Verkocht
2x Antieke siervazen, 1900 5518
2x Antieke siervazen, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jugendstil-stijl glazen vaas 5519
Jugendstil-stijl glazen vaas

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Raymond Branlé vaas 5520
Raymond Branlé vaas

Resultaat:

40 EUR

3x Delen kristalglas 5521
3x Delen kristalglas
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Glazen Jugendstil vaas, 1915 5522
Glazen Jugendstil vaas, 1915

Resultaat:

50 EUR

Oude Leerdam Copier schaal 1947 5523
Oude Leerdam Copier schaal 1947
Startprijs 80 EUR