39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Oude messing altaar 2000
Oude messing altaar
Startprijs 1.150 EUR
Miniatuur dames portret, 19e eeuw 2001
Miniatuur dames portret, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Antieke Engelse wandspeeldoos 2002
Antieke Engelse wandspeeldoos
Startprijs 1.350 EUR
Duitse geldkist, 17e eeuw 2003
Duitse geldkist, 17e eeuw
Startprijs 1.250 EUR
2x Antieke Franse kandelaren 2004
2x Antieke Franse kandelaren

600 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos 2005
Antieke Zwitserse speeldoos
Startprijs 800 EUR
Antieke Zwitserse speeldoos, 1900 2006
Antieke Zwitserse speeldoos, 1900
Startprijs 800 EUR
Zwitserse speeldoos, 1900 2007
Zwitserse speeldoos, 1900
Startprijs 900 EUR
19e Eeuwse console 2008
19e Eeuwse console
Startprijs 425 EUR
Grote Japanse bronzen vaas, 19e eeuw 2009
Grote Japanse bronzen vaas, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
2x Antieke Chinese ivoren penselenhouders 2010
2x Antieke Chinese ivoren penselenhouders
Startprijs 1.000 EUR
Antieke Japanse lakdoos , 1900 2011
Antieke Japanse lakdoos , 1900

200 EUR

2x Empire kandelaren, 1820 2012
2x Empire kandelaren, 1820
Startprijs 600 EUR
Antieke Chinese theekist 2013
Antieke Chinese theekist
Startprijs 150 EUR
Likeurkeldertje, 19e eeuw 2014
Likeurkeldertje, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Antieke  Franse apothekers reiskist 2015
Antieke Franse apothekers reiskist
Startprijs 425 EUR
2x Gestoken putti, 18e - 19e eeuw 2016
2x Gestoken putti, 18e - 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Bronzen Heilig kruis 19e eeuw 2017
Bronzen Heilig kruis 19e eeuw

600 EUR

Antiek Jugendstil tafelstuk, 1900 2018
Antiek Jugendstil tafelstuk, 1900
Startprijs 175 EUR
Antieke lamp, 1900 2019
Antieke lamp, 1900
Startprijs 300 EUR
Spandoek Wilhelmina 1898 2020
Spandoek Wilhelmina 1898
Startprijs 190 EUR
2x Bronzen Jugendstil lampenvoet 2021
2x Bronzen Jugendstil lampenvoet

200 EUR

2 Bronzen kandelaren 2022
2 Bronzen kandelaren
Startprijs 200 EUR
Schildpad lepeldoos 2023
Schildpad lepeldoos

125 EUR