Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Bronzen pronkvazen
Startprijs 250 EUR

Twee grote antieke bronzen historisme schenkkannen op marmeren basement. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Kroonluchter, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse messing Napoleon III, Louis Seize-stijl kroonluchter. Verguld en groen gepatineerd. Afmeting: 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Antiek Engels reissecretaire, 1900
Startprijs 200 EUR

Antiek Engels eikenhouten reissecretaire met leeuwenkoppen, messing beslag, lades en vakverdeling. Circa 1900. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In goede staat.

Gietijzeren etagere tafel
Resultaat: 200 EUR

Oude opengewerkte messing etage bloemtafel met draken en vrouwenkoppen. Florale decors. Historisme stijl. Afmeting: 75 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Antiek gietijzeren tafeltje
Startprijs 125 EUR

Antieke Duitse historisme gietijzeren bijzettafel met florale ranken. Circa 1880. Afmeting: 78 x 27 cm ø. In goede staat.

2x Terracotta figuren
Startprijs 950 EUR

Twee grote 19e eeuwse terracotta tuin sphinxen. 1 behoeft restauratie andere heel. Afm. 72x108x45 cm. Cond.: R/G

Bowlpot + lepel, 1880
Resultaat: 50 EUR

Prachtige 19e eeuwse Duitse historisme bowlpot met (WMF) lepel. Circa 1880. Vier-delig, losse voet, glazen reservoir, deksel + sleef. Stukje sierwerk dekseltop los er bij. Reparatie noodzakelijk. Afme...

Antieke graanmaat, 18e eeuw
Startprijs 220 EUR

18e Eeuwse messing graanmaat. Met unger/evenaartje (weegschaal), vijf gewichten en strijkstok. Afmeting 13 x 6,5 cm ø. In goede staat.

2x Renaissance panelen
Resultaat: 260 EUR

Twee 17e eeuwse eikenhouten Renaissance panelen met religieuze figuren voorstellingen. Houtsnijwerk. Afmeting: 34,5 x 25 x 2 cm. In goede staat.

5x Oude miniatuurtjes
Resultaat: 65 EUR

Vijf oude miniaturen. Deels in ivoren lijsten, deels geschilderd. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In goede staat.

2x Antieke porseleinen lampenvoeten
Startprijs 180 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met messing. Circa 1900. Eén lamp gebarsten. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.

Zwitserse speeldoos, 19e eeuw
Resultaat: 490 EUR

19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met tien melodieën. Functioneel. Kam heel. Afmeting: 18 x 47 x 24 cm. In goede staat.

Bureauklok met datum, 1880
Startprijs 300 EUR

Prachtige 19e eeuwse gietijzeren bureauklok met weerstation en datumaanduiding. Historisme. Circa 1880. Hollands opschrift. Eén standaard pootje achter mist. Afmeting: 49 x 36 x 12 cm. In goede staat.

Empire likeurkelder
Resultaat: 110 EUR

Empire likeurkelder met vier originele vergulde karaffen en tablet. Fineerschades. Glas goed. Afmeting: 25 x 22 x 18 cm. In goede staat.

Palissander reiskist, 19e eeuw
Startprijs 425 EUR

19e Eeuwse palissander houten reiskist met vele plated accessoires, geheime lade, spiegel en vakverdeling. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 x 29 x 21 cm. In goede staat.

Engelse staande barometer
Startprijs 900 EUR

Engelse mahoniehouten staande barometer met messing. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.

Antieke Weense tafellamp, 1900
Resultaat: 220 EUR

Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.

Antieke wildkroon, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse smeedijzeren wildkroon met kettingen en vleeshaken. Afmeting: 55 x 18 cm ø. In goede staat.

Antiek Engels kompas
Startprijs 120 EUR

Antiek Engels vernikkeld scheepskompas. Eerste helft 20e eeuw. London + NTH Shields. B. 4950. Oxydatie. Afmeting: 24 x 25 x 20 cm ø. In redelijke staat.

Oude/antieke kinderwagen
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse kinderwagen op hoge wielen met bladvering, porseleinen grip, vlechtwerk en bruin leren kap. Afmeting: 137 x 50 x 110 cm. In goede staat.

Plated tafelstuk, 1900
Resultaat: 110 EUR

Groot antiek plated tafelstuk met glazen inzetten. Historisme. Circa 1900. Afmeting: 44 x 41 x 15 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaren, Empire-stijl
Resultaat: 150 EUR

Twee bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

2x Kerkkandelaren
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke neogotische kaarskandelaren met draken. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Rad zegelstempel (brons), Vrij metselaars
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen vrijmetselaars zegelstempel. In rad vorm. Afmeting: ø 4 cm. In goede staat.