Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Parker Vulpen, zwart
Startprijs 20 EUR

Parker vulpen, zwart gematteerd. Nieuw

Lot antieke messen, 1900
Startprijs 20 EUR

Lot antieke messen, divers. Circa 1900. Met ivoor imitatie heften. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Kavel met tientallen aanstekers
Startprijs 20 EUR

Kavel met tientallen aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

2x Oude Chinese amuletten
Startprijs 20 EUR

Twee grote oude Chinese natuurstenen amuletten met draken en vazen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

Oud Chinees/Japans lakwerk
Startprijs 25 EUR

Oud Japans of Chinees lakwerk. Wandpaneel. Zwart-goud, kraanvogels in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 91 x 45 cm. In goede staat.

Schaakspel + wijnset
Startprijs 25 EUR

Modern schaakspel in doos met vier-delige verchroomde kelnerset. Afmeting: 5 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Serie boeken Vincent van Gogh
Startprijs 25 EUR

Drie-delige serie boeken. Correspondance compléte Vincent van Gogh. Franse uitvoering. Afmeting: 23 x 17 x 30 cm. In goede staat.

Parker Vulpen Blauw/ goudkleur
Startprijs 25 EUR

Fraaie Parker vulpen, blauw geemailleerd met goudkleurige detail.

2x Biedermeier ketels
Startprijs 25 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse Biedermeier messing ketels. Afmeting: ø 24 - ø 26 cm. In goede staat.

Emaille Heilig kruis
Startprijs 25 EUR

Oude geëmailleerde messing Heilig Kruis met monogram A.P. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Engelse barometer
Startprijs 25 EUR

Antieke Engelse palissanderhouten barometer met tinnen platen. Lichte schades. 19e Eeuw. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.

2x Antieke tafelschalen, 1915
Startprijs 30 EUR

Twee antieke plated tafelschalen met kristalglazen inzetschalen. Circa 1915. Lichte oxidatie. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Tinnen figuren etc.
Startprijs 30 EUR

Acht oude tinnen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Ambachten. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.

5x Oude blikken buttons
Startprijs 30 EUR

Vijf oude blikken buttons. Onder andere: Batman, Popeye, Spiderman, UFO, Andy Warhol. 80-er Jaren. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.

2x Oude wandblakers
Startprijs 30 EUR

Twee oude wandblakers in Venetiaanse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos
Startprijs 30 EUR

Antieke kleine wortelnoten dekseldoos met metaallijsten. Eén lijst mist. Afmeting: 5,5 x 12 x 6,5 cm. In redelijke staat.

Oud/antiek albasten doosje
Startprijs 30 EUR

Oud/antiek albasten dekseldoosje met messing omranding. Barst. Afmeting: 5 x 6 cm ø. In redelijke staat.

Oude Duitse affiche
Startprijs 30 EUR

Oude Duitse affiche. 30er Jaren. Immalin Bohnerwachs seit 1897. Lithografie op papier. Afmeting: 41 x 22 cm. In zeer goede staat.

Roodkoperen doofpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse roodkoperen doofpot. Afmeting: 45 x 25 cm. In goede staat.

2x Bronzen schijfkandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.

Kofferplatenspeler, 50-er Jaren
Startprijs 30 EUR

Oude 220 Volt kofferplatenspeler. 50-er Jaren. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 13 x 35 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Italiaanse lamp
Startprijs 30 EUR

Zéér grote Italiaanse tafellamp met marmer en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 114 x 45 ø cm. In goede staat.

3x Oud/antiek Oosters
Startprijs 30 EUR

Drie maal oud/antiek Oosters. Bestaande uit: Chinese koperen damestas met draken. Oosterse gebedsrol met inleg. Japanse cloisonne bloempot. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Oude staande lamp, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR

Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.