DO. 24 JAN GESLOTEN TOT 13:30 Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2019

Naverkoop | Veiling

11.01.2019 – 12.01.2019

634 Resultaten
Oude messing altaar
2000
Oude messing altaar

Startprijs 1.150 EUR

Miniatuur dames portret, 19e eeuw
2001

Startprijs 450 EUR

Antieke Engelse wandspeeldoos
2002
Antieke Engelse wandspeeldoos

Startprijs 1.350 EUR

Duitse geldkist, 17e eeuw
2003
Duitse geldkist, 17e eeuw

Startprijs 1.250 EUR

2x Antieke Franse kandelaren
2004
2x Antieke Franse kandelaren

600 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos
2005
Antieke Zwitserse speeldoos

Startprijs 800 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos, 1900
2006

Startprijs 800 EUR

Zwitserse speeldoos, 1900
2007
Zwitserse speeldoos, 1900

Startprijs 900 EUR

19e Eeuwse console
2008
19e Eeuwse console

Startprijs 425 EUR

Grote Japanse bronzen vaas, 19e eeuw
2009

Startprijs 300 EUR

2x Antieke Chinese ivoren penselenhouders
2010

Startprijs 1.000 EUR

Antieke Japanse lakdoos , 1900
2011

200 EUR

2x Empire kandelaren, 1820
2012
2x Empire kandelaren, 1820

Startprijs 600 EUR

Antieke Chinese theekist
2013
Antieke Chinese theekist

Startprijs 150 EUR

Likeurkeldertje, 19e eeuw
2014
Likeurkeldertje, 19e eeuw

Startprijs 250 EUR

Antieke  Franse apothekers reiskist
2015

Startprijs 425 EUR

2x Gestoken putti, 18e - 19e eeuw
2016

Startprijs 400 EUR

Bronzen Heilig kruis 19e eeuw
2017
Bronzen Heilig kruis 19e eeuw

600 EUR

Antiek Jugendstil tafelstuk, 1900
2018

Startprijs 175 EUR

Antieke lamp, 1900
2019
Antieke lamp, 1900

Startprijs 300 EUR

Spandoek Wilhelmina 1898
2020
Spandoek Wilhelmina 1898

Startprijs 190 EUR

2x Bronzen Jugendstil lampenvoet
2021

200 EUR

2 Bronzen kandelaren
2022
2 Bronzen kandelaren

Startprijs 200 EUR

Schildpad lepeldoos
2023
Schildpad lepeldoos

125 EUR