Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch tapijt, 78 x 142 cm
Startprijs 40 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Iran/Sarag. Kleed is voorzien van een floraal decor en veel rood. Afmeting: 78 x 142 cm. In goede staat.

Handgeknoopt wollen kleed, 93 x 166 cm.
Startprijs 40 EUR

Oud handgeknoopt wollen kleed. Pastel kleurig. Afmeting: 93 x 166 cm. In goede staat.

2x Tapijt, 85 x 63 cm / 97 x 70 cm
Startprijs 70 EUR

Twee handgeknoopte tapijten. Eén tapijt uit Ardekan/Iran, rood van kleur met een medaillon in het midden. Afmeting: 85 x 63 cm. Eén tapijt Sarah, rood met floraal decor. Afmeting: 97 x 70 cm. Beiden i...

Perzisch kleed, 160 x 110 cm
Startprijs 140 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed Shiraz (Gabbeh). Met afbeelding van een man met een leeuw. Afmeting: 160 x 110 cm. In goede staat.

Groot Perzisch tapijt, 284 x 368 cm
Startprijs 200 EUR

Groot oud/antiek Perzisch kleed met florale decors. Meerkleurig. Versleten. Afmeting: 284 x 368 cm. In redelijke staat.

Oud Perzisch kleed, 160 x 97 cm
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren zwart/rood/creme, florale decor. Afmeting: 160 x 97 cm. In goede staat.

Lichtblauw tapijt, 94 x 198 cm
Resultaat: 40 EUR

Handgeknoopt tapijt. Nepal. Lichtblauw van kleur met florale rand. Afmeting: 94 x 198 cm. In goede staat.

2x Tapijt, 81 x 133 cm /141 x 72 cm
Resultaat: 40 EUR

Twee handgeknoopte tapijten. Beide licht van kleur met oranje. Afmeting: 81 x 133 cm / 141 x 72 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 214 x 130 cm
Resultaat: 40 EUR

Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed in aardetinten, floraal. Afmeting: 214 x 130 cm. In goede staat.

Perzisch kleed/loper, 209 x 74 cm
Resultaat: 45 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch kleed/loper. Hamadan/Iran. Afmeting: 209 x 74 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 207 x 164 cm.
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed. Meerkleurige florale decors. Afmeting: 207 x 164 cm. In redelijk staat.

Perzisch tapijt, 150 x 102 cm
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed. Meerkleurig, florale decor. Afmeting: 150 x 102 cm. In goede staat.

Oud Perzisch tapijt, 175 x 120 cm
Resultaat: 50 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met oude restauraties en een scheurtje. Afmeting: 175 x 120 cm. In redelijke staat.

Perzisch kleed, 146 x 109 cm
Resultaat: 50 EUR

Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met florale decors. Afmeting: 146 x 109 cm. In goede staat.

Perzisch kleed,
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Met vele dieren afgebeeld en in het midden een man met een leeuw. In goede staat.

Oud Perzisch tapijt, 277 x 133 cm
Resultaat: 60 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt rood kleed met florale decors. Afmeting: 277 x 133 cm. In goede staat.

Perzische Hamadan loper, 310 x 77 cm
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopte Perzische loper. Hamadan/Iran. Rood van kleur met decor van dieren en figuren. Afmeting: 310 x 77 cm. In goede staat.

Oud Perzisch tapijt, 125 x 145 cm.
Resultaat: 65 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met florale en dierlijke afbeeldingen. Afmeting: 125 x 145 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 173 x 112 cm
Resultaat: 70 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Rood van kleur, met dieren afgebeeld. Afmeting: 173 x 112 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 248 x 173 cm
Resultaat: 80 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Meerkleurig, floraal. Afmeting: 248 x 173 cm. In goede staat.

3x Perzische tapijten
Resultaat: 80 EUR

Drie handgeknoopte Perzische tapijten. Bestaande uit: Eén maal rood van kleur met twee medaillons. Afmeting: 110 x 90 cm. In goede staat. + Eén maal rood van kleur met drie medaillons in het midden, r...

Perzisch kleed, 175 x 120 cm
Resultaat: 85 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Mooi van kleur met twee dieren afgebeeld. Afmeting: 175 x 120 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt , 210 x 140 cm
Resultaat: 100 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Keshan/Iran. Met veel rood en blauw. Afmeting: 210 x 140 cm. In goede staat.

Perzisch Gabbeh kleed, 190 x 102 cm
Resultaat: 100 EUR

Handgeknoopt Perzisch Gabbeh kleed van Shiraz. Met afbeeldingen van een leeuw, figuur en diverse andere dieren. Afmeting: 190 x 102 cm. In goede staat.