Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch tapijt, 238 x 163 cm
Resultaat: 80 EUR

Oud meerkleurig Perzisch kleed. Rood-bruin, floraal. Afmeting: 238 x 163 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 125 x 230 cm
Resultaat: 140 EUR

Oud/antiek Perzisch handgeknoopt kleed. Meerkleurig, floraal. Afmeting: 125 x 230 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 76 x 146 cm
Resultaat: 45 EUR

Oud Perzisch kleed. Cashmere zijde. Met florale decor. Afmeting: 76 x 146 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 140 x 207 cm
Resultaat: 200 EUR

Oud Perzisch kleed. Figuratief deco. Floraal en abstract. Afmeting: 140 x 207 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 205 x 282 cm
Resultaat: 100 EUR

Mooi groot Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw etc. Floraal. Afmeting: 205 x 282 cm. In goede staat.

Handgeknoopt tapijt, 210 x 134 cm.
Resultaat: 40 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Kleurstelling: Rood. Afmeting: 210 x 134 cm. In goede staat.

Indiaans kleed, 169 x 243 cm.
Resultaat: 60 EUR

Groot Indiaans handgeknoopt kleed met florale decors. Osmana Bez. Afmeting: 169 x 243 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed + tafelkleed
Resultaat: 45 EUR

Oud Perzisch kleed, zandkleurig, bruin-grijs-zwart-creme, floraal. Afmeting: 180 x 118 cm. En klein tafelkleed, rozen. Afmeting: 68 x 47 cm. In goede staat.

Chinees tapijt, 244 x 350 cm
Resultaat: 80 EUR

Groot Chinees pastelkleurig kleed. Tweede helft 20e eeuw. Behoeft reiniging. Afmeting: 244 x 350 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 104 x 89 cm.
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed met florale en dieren decor. Afmeting: 104 x 89 cm. In goede staat.

2x Zijden kleden, 115 x 65 cm
Resultaat: 40 EUR

Twee zijden kleden, machinaal geknoopt. Met afbeelding van jagers te paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting beide kleden: 115 x 65 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 160 x 103 cm
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw, zwart etc. Floraal. Iets slijtage. Afmeting: 160 x 103 cm. In redelijke staat.

Perzisch bidkleed
Resultaat: 60 EUR

Oud Perzisch bidkleed met tekst en florale decors. In de kleuren rood, blauw, creme etc.. Afmeting: 76 x 136 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 300 x 202 cm.
Resultaat: 425 EUR

Groot oud Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw en bruin. Abstract floraal. Afmeting: 300 x 202 cm. In goede staat.

Perzisch Kelim kleed, 170 x 230 cm
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch Kelim kleed in aardetinten. Abstract floraal. Afmeting: 170 x 230 cm. In goede staat.

4x Kleine tapijten
Resultaat: 15 EUR

Vier kleinere oude Perzische kleden. Afmeting: 63 - 147 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Perzisch kleed, 187 x 104 cm.
Resultaat: 40 EUR

Oud/antiek Perzisch kleed met bonte florale decors. Iets versleten. Afmeting: 187 x 104 cm. In goede staat.

Perzische kelim, 240 x 174 cm
Resultaat: 75 EUR

Grote Perzische kelim in pastel kleuren. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 210 x 286 cm
Resultaat: 90 EUR

Mooi groot oud Perzisch kleed in de kleuren blauw, rood etc. Floraal. Afmeting: 210 x 286 cm. In goede staat.

Zeer groot Perzisch tapijt
Resultaat: 275 EUR

Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt in aardetinten met rood 370x500cm.