After-Sales / Naverkoop Oktoberveiling 2018

Naverkoop | Veiling

12.10.2018 – 13.10.2018

3420 Resultaten
2 Zilveren kandelaren
1
2 Zilveren kandelaren

3.500 EUR

Zilver vergulde monstrans
2
Zilver vergulde monstrans

3.500 EUR

Gouden horloge IWC
3
Gouden horloge IWC

1.250 EUR

Witgouden armband met diamant
4
Witgouden armband met diamant

725 EUR

Gouden armband
5
Gouden armband

500 EUR

Gouden broche en oorbellen  met diamant
6

475 EUR

Geelgouden Seiko horloge met diamant
7

1.025 EUR

Zeer grote bloedkoralen broche
8

500 EUR

Gouden herenring met diamant, ca 1,00ct
9

1.250 EUR

Gouden collier met briljant
10
Gouden collier met briljant

Startprijs 700 EUR

Witgouden ring met diamant
11
Witgouden ring met diamant

Startprijs 600 EUR

Witgouden hanger met saffier en diamant
12

Startprijs 420 EUR

Witgouden oorknoppen met saffier en diamant
13

Startprijs 480 EUR

Natfruit schaal
14
Natfruit schaal

80 EUR

Zilveren dienblad, 18e eeuw
15
Zilveren dienblad, 18e eeuw

400 EUR

Zilveren broodmand
16
Zilveren broodmand

250 EUR

Zilveren kandelaar, 18e eeuw
17
Zilveren kandelaar, 18e eeuw

550 EUR

Omvangrijk zilveren bestek
18
Omvangrijk zilveren bestek

Startprijs 1.500 EUR

Antiek zilveren theebus
19
Antiek zilveren theebus

190 EUR

Zilveren dekseldoos
20
Zilveren dekseldoos

Startprijs 275 EUR

Zilveren mand
21
Zilveren mand

Startprijs 750 EUR

Zilveren schaal
22
Zilveren schaal

275 EUR

Zilveren pijpencomfoor
23
Zilveren pijpencomfoor

Startprijs 200 EUR

Zilveren presenteerblaadje
24
Zilveren presenteerblaadje

80 EUR