Naverkoop (After-Sales) Juliveiling

Naverkoop | Veiling

13.07.2018 – 14.07.2018

1518 Resultaten
Delfts Jugendstil tafelklokje
3580
Delfts Jugendstil tafelklokje

5.500 EUR

Lot Chinees porselein, 18e eeuw
6241

4.000 EUR

Staande klok, 18e eeuw
3502
Staande klok, 18e eeuw

3.000 EUR

Duitse Flöten Uhr, 1830
3506
Duitse Flöten Uhr, 1830

3.000 EUR

Oude Chinese kom met draken
6305
Oude Chinese kom met draken

2.800 EUR

A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee
1000

2.750 EUR

Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park
1002

2.500 EUR

Amsterdams staand horloge
3540
Amsterdams staand horloge

2.500 EUR

7x Familie Rose kop+ 6 schotels, 18e eeuw
6094

2.500 EUR

16-Lichts Empire vergulde kroonluchter, 1820
2000

2.400 EUR

Zeldzame Chinese dekselvaas
6032
Zeldzame Chinese dekselvaas

2.400 EUR

Oude Chinese Kang Xi bolvaas
6420
Oude Chinese Kang Xi bolvaas

2.400 EUR

Japans klokkenstel
3511
Japans klokkenstel

2.250 EUR

Antieke Friese staartklok, 1800
3510

2.200 EUR

Groot K.P.M. servies
6020
Groot K.P.M. servies

2.200 EUR

Familie Rose dekselpot
6004
Familie Rose dekselpot

2.000 EUR

2x Oud/antiek Chinees porselein
6255

2.000 EUR

Antieke geldkist, 1650
2015
Antieke geldkist, 1650

1.900 EUR

Familie Rose vaas, 19e eeuw
6082
Familie Rose vaas, 19e eeuw

1.900 EUR

Chinese Ming vaas
6680
Chinese Ming vaas

1.750 EUR

Barok commode
4056
Barok commode

1.600 EUR

Antieke Amsterdamse tafelklok
3500
Antieke Amsterdamse tafelklok

1.500 EUR

Lot porselein (Meissen)
6000
Lot porselein (Meissen)

1.500 EUR

Chinese Kang Xi kom
6010
Chinese Kang Xi kom

1.500 EUR