afgesloten

36. Aprilveiling 2018

afgesloten | Veiling

20.04.2018 – 21.04.2018

1575 Resultaten
Gouden solitairring met diamant 1,4 crt
8

5.000 EUR

Zilveren godslamp
1
Zilveren godslamp

4.500 EUR

Rolex horloge Oyster, staal met goud
257

3.250 EUR

Duits Barok naaimeubel, 1815
4001
Duits Barok naaimeubel, 1815

3.250 EUR

Amsterdams Staand horloge, 18e eeuw
3502

2.500 EUR

Queng Long , groen geglazuurde vaas
6048

2.250 EUR

Chinese theepot, 18e-19e eeuw
6094
Chinese theepot, 18e-19e eeuw

2.250 EUR

Boog pendule
3554
Boog pendule

2.200 EUR

Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.
1037

2.000 EUR

Ram Colenbrander vaas
6001
Ram Colenbrander vaas

2.000 EUR

Thaise bronzen boeddha
5084
Thaise bronzen boeddha

1.850 EUR

Amsterdams staand horloge, 18e eeuw
3501

1.800 EUR

Vuurvergulde Empire pendule, 1820
3522

1.800 EUR

Nicolaas Martinus Wijdoogen, Bomschuit op strand met vissersvolk
1007

1.700 EUR

KPM eetservies (groot)
6004
KPM eetservies (groot)

1.700 EUR

2x Familie Rose borden
6033
2x Familie Rose borden

1.700 EUR

2x Chinese hockers
6050
2x Chinese hockers

1.700 EUR

Litho John Lennon, Bed Peace
1024
Litho John Lennon, Bed Peace

1.600 EUR

Cor Noltee, Hooikade Den Haag
1067
Cor Noltee, Hooikade Den Haag

1.600 EUR

Daum Beeld, Apres L'amour,
5508
Daum Beeld, Apres L'amour,

1.289 EUR

18e Eeuws vuursteenpistool
2700
18e Eeuws vuursteenpistool

1.200 EUR

Witgouden choker diamant
152
Witgouden choker diamant

1.100 EUR

E.J. Kremer, Max Verstappen - Formule 1 coureur
1054

1.100 EUR

Ongesigneerd, Interieur met aap
1193

1.100 EUR