Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Franse boulle console klok
Startprijs 1.500 EUR

18e Eeuws Franse boulle klok op wandconsole. Gesigneerd Adriën A Chalon. Met spillegang, halfuur-slag en touwtjesslinger. Oudere restauratie. Afmeting: H 120 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse bracket klok, H 57 cm.
Startprijs 650 EUR

Antieke Engelse bracket klok. Geëboniseerd. Circa 1800. J. Leroux London. Louis Seize. Halfuur-slag op bel. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Franse Directoire pendule, 1800
Startprijs 1.000 EUR

Mooie vuurvergulde bronzen Directoire pendule met Griekse vrouw en kind in bloemenmand. Frankrijk. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 34 x 12 cm. In goede ong...

Klok met petroleumlamp
Startprijs 600 EUR

Antieke en zeer grote compositie metalen klok met petroleumlamp. Frankrijk. Circa 1900. Griekse dame bij Korinthische zuil. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 106 cm. In goede sta...

Franse bol-pendule, 1900
Startprijs 450 EUR

Antieke bol-pendule met figurengroep. Frankrijk. Getiteld: Tresor de la Terre (par rancoulet). Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Franse boulle klok met kalender
Startprijs 400 EUR

Geëboniseerde Franse boulle klok met kalender (dag + datum). 19e Eeuw. Weekloper met halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Zwitserse Neuchatel klok + console
Startprijs 800 EUR

18e Eeuws Zwitserse Neuchatel wandklok met console. Klok met spillegang, messing beslag, en groene polychromie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1820
Startprijs 1.350 EUR

Antieke Franse empire pendule. Verguld + gebruneerde patina. Met Amor putti en fakkel. Getiteld: Amour sans partage. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 34 x 1...

3-Delig klokkenstel
Startprijs 650 EUR

Antiek 3-delig Frans klokkenstel van Carrara marmer, voorzien van bronzen versieringen. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Met origineel achtdaags Japyj Freres uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afm...

Antieke directoire pendule
Startprijs 1.800 EUR

Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.

Charles Dix pendule, H 28,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Antiek vuurvergulde Charles Dix pendule. Arabische vrouw op chaise longue. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Franse bolpendule, 1900
Startprijs 450 EUR

Antieke Franse bolpendule met putti en hoorn des overvloeds. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Lenzkirch balkon vrijslinger
Startprijs 550 EUR

Duitse notenhouten balkon vrijslinger met messing pronkbeslag en Lenzkirch uurwerk nr. 507986. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Franse Cercle Tournant klok, H 44 cm.
Startprijs 4.250 EUR

19e Eeuwse Cercle Tournant klok met tijd + datumaanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Verguld brons + rood marmeren basement. Thiery a Paris. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Penaat klok
Startprijs 150 EUR

Hollandse jugendstil Willem Penaat vrijslingerklok met wijzerplaat van messing. Circa 1910. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Weense snaarregulateur, 1880
Startprijs 300 EUR

Antieke notenhouten Weense 2-gewichten snaarregulateur, met halve zuilen en snijwerk. Kroon niet origineel. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: 133 cm. In redelijk/goede staat.

Frans klokkenstel, 1900
Startprijs 200 EUR

Antiek klokkenstel van messing met kaarskandelaren. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Zwitserse Neuchatel console klok, 1780
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Zwitserse rococo Neuchatel console klok met dubbel bel en wekker. Circa 1780. Slagwerk mechanisme mist. (incompleet uurwerk loopt). Originele polychromie. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat...

Franse pendule
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse pendule met porselein. Circa 1880. Compositie metaal verguld. Porselein is gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Glazen klok (elektrisch)
Startprijs 200 EUR

Antieke, mysterieuze elektrische wandklok van messing en glas. Frankrijk. Circa 1900. Niet getest. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel
Startprijs 900 EUR

Antiek, Frans, 3-delig klokkenstel met bronskleurige figuren en marmer. Circa 1900. Eén arm van cassolette gerepareerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 50-66 cm. In redelijk/go...

Franse Charles Dix pendule
Startprijs 400 EUR

Antieke Frans gebruneerde bronzen Charles Dix pendule met windhond. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Pendule onder stolp
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse Louis Philippe pendule onder originele glazen stolp. Albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 36 x 17cm. In goede staat.

Ato magneetklok
Startprijs 200 EUR

Antieke Junghans Ato magneet pendule onder glazen stolp. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.