Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse (ceremoniële) vergulde degen.
Resultaat: 300 EUR

Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.

Marine officiers sabel
Resultaat: 425 EUR

Antiek vergulde marine officiers sabel met ivoren heft. Model 1843. Op zijde van kling onduidelijk gemerkt. In mooie staat, lichte oxydatie lemet. Afmeting: 87 cm. In goede staat.

Hollandse meesterdegen.
Resultaat: 230 EUR

Antieke Hollandse meesterdegen door 'J.P. Mol - Breda'. Model 1896. Messing met hoornen heft, met leeuwenkop en wapenschild. Lichte oxydatie. Afmeting: 98,5 cm. In goede staat.

Antiek 6-loops penvuurpistool
Resultaat: 330 EUR

Zeldzaam 19e eeuws 6-loops penvuur pistool (kort pistool). Originele patina. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Antiek vergulde sabel
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws bewerkte vergulde sabel. Met origineel lederen heft en grip. Gebruikssporen. Afmeting: 93,5 cm. In redelijk/goede staat.

Koppel pistolen, 18e eeuw.
Startprijs 7.900 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollandse koppel pistolen met gravures op hout en metaal 'Nr. V.C. 17513'. Gesigneerd 'J.F.J. Bar te Delft'. Afmeting: 43 x 16 x 4 cm. In zeer goede orirginele staat.

Jachtgeweer met 2 wissellopen.
Startprijs 1.900 EUR

Zeldzaam groot 19e eeuws verlengbaar jachtgeweer met extra lange (damast) loop. Afmeting: 125 - 164 cm. In zeer goede staat.

Oostenrijks console Augustin geweer
Resultaat: 475 EUR

19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Vuursteen geweer, 19e eeuw.
Resultaat: 200 EUR

Antiek kort vuursteen geweer (18 mm.) 'Tower'. Met mahonie kolf en messing. (kogelgeweer). Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Antieke Franse schachtbajonet
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws prachtig Frans schacht-bajonet met messing heft en leeuwenkop. Voor petit carbinie 183. Gemerkt met 'W' en kroon Nr. 44. Afmeting: 62 cm. In zeer goede staat.

Beierse helm Raupenheim, 1880
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse Beierse helm met lederen binnenhelm, Raupenheim. Circa 1880. Afmeting: 24 x 27 x 20 cm. In goede staat.

Nederlandse politie helm
Resultaat: 550 EUR

Prachtige Nederlandse lederen politie helm met lederen binnen-helm. Eerste helft 20e eeuw. Gedateerd met stempel '1938'. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In zeer goede staat.

Hollands militair uniform
Startprijs 80 EUR

Hollands militair uniform voor parade (jasje + broek + blouse). Maat Medium. 20e Eeuw. In goede staat.

Hollands militair uniform
Startprijs 70 EUR

Hollands militair uniform. Jasje met bloes en broek. 1966 door Conf. H.C. Heesen NV, Dinxperlo. Maat 54 1/4. In goede staat.

Vuursteen pistool, 15 mm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Koppel geweren.
Startprijs 1.250 EUR

Mooi koppel 19e eeuwse voorlader pistolen. Gemerkt 'B.G'. met kroon. Afmeting: 27 cm. In zeer goede staat.

Militair uniform (Holland)
Startprijs 100 EUR

Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat.

Percussie geweer, 19e eeuw.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws percussie kogelgeweer (18 mm.) Voorlader. Circa 1850. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Frans percussie-pistool (ca. 1800)
Startprijs 200 EUR

Antiek Frans 'Delinceé' percussie voorlader pistool. Circa 1800. Met bronzen leeuwenkop aan kolf (mahonie). Mooie patina. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Derde Rijk marine dolk
Resultaat: 750 EUR

Zeldzame Duitse Derde Rijk marine officiers dolk, compleet met portepee. Dolk is voorzien van Derde Rijk adelaar en hakenkruis. 'Carl Eickhorn Solingen'. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Officiers sabel, vuurverguld
Resultaat: 150 EUR

Antiek vuurverguld officierssabel zonder schede. Model 1912. IJzerhouer op lemet. Originele patina. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Sabel, 19e eeuw.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Met originele patina en zegelstempel en W. 68. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Sabel etc.
Resultaat: 40 EUR

Grote oude decoratieve sabel + kromzwaard en groot Ghurka Kuhri mes. 20e Eeuw. Afmeting circa 75 - 90 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse koppelriem + bajonet
Resultaat: 475 EUR

Duitse WO II Wehrmacht koppelriem. 'Meine ehre heisst treue', met diamant bajonet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 40 x 10 cm. In goede staat.