Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Grote Chinese vazen
Resultaat: 650 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met florale en vlinder decor. Eén maal met figuren in landschap en tekst verso. Afmeting: 60-58 cm. In goede staat.

Zilveren servies, 4 delig
Resultaat: 630 EUR

Zilveren koffieservies, 835/000, 4 delig, bestaande uit een koffie-, thee-, melkkan en een suikerbak. Ovaal model met cannelures en bloembewerkte knop. Geplaatst op een ovale gladde voet. Importeurste...

Granaatcollier met gouden streekbroche
Resultaat: 600 EUR

Granaatcollier met fraaie antieke GG sluiting met granaat. Collier bestaande uit 5 rijen granaatkralen, ø 5 mm, bevestigd aan een zeer fraaie GG sluiting, 19 e eeuw, met in het midden een grote granaa...

Ivoren tand (bewerkt met hoofd)
Resultaat: 600 EUR

Grote antieke bewerkte Afrikaanse olifanten slagtand met gezicht. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Franse kast.
Resultaat: 600 EUR

Uitneembare eikenhouten Franse boerenkast met lades. Circa 1840. Afmeting: 200 x 160 x 60 cm. In goede staat.

Pijpvaas, Cheng Long (geel).
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas, 19e eeuw. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met rondom draken in wolken decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 600 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met groene celadon glazuur en symbolen decor. Eén maal met berglandschap en figuren decor. Afmeting: 57 - 60 cm. In goede staat.

8x Chinese verdeelschaal
Resultaat: 600 EUR

Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met Familie Verte landschap- met kraanvogel decors. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 4,8 x 19 x 10 cm. In goede staat.

3 Chinese vazen
Resultaat: 600 EUR

Drie grote Chinees porseleinen vazen met Familie Verte figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Cor Bouter, C. Verschuur
Resultaat: 560 EUR

Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. 'Paardenspan met hooiwagen en boeren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60x100 cm. In goede staat..

Gouden Omega seamaster automatic
Resultaat: 550 EUR

Gouden Omega horloge, 585/000, Seamaster De Ville automatic, met datumaanduiding. Voorzien van bruin leren band. ø 34 mm. Wijzerplaat is iets aangetast. Het achterdeksel is voorzien van gravure. Ver...

J.H. Weissenbruch, 'Riviergezicht'.
Resultaat: 550 EUR

J.H. Weissenbruch, 1824 - 1903. 'Riviergezicht met avondstemming'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.

Boulle klok op console
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuw, Franse bouille klok op console met 8-daags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Schildpad en bouille inleg in goede staat. (minimale beschadigingen). Emaille naamplaatje mist, bij deurt...

Michael Harris, kunstvaas.
Resultaat: 550 EUR

Mooie Michael Harris Medina Vis vaas. Ca. 1970. Afmeting: 30 x 26 x 5 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 550 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met groene celadon glazuur met symbolen decors. 19e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat

6x Kop+schotel, China.
Resultaat: 550 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Circa: 1800. Gemerkt met 'F'. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.

6x Kop + schotel (peterselie motief)
Resultaat: 550 EUR

Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Gemerkt met blad. Circa: 1800. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.

9x Imarie borden (18e Eeuw)
Resultaat: 550 EUR

Negen maal Chinese Imari porseleinen borden met floraal- en goud decors. 18e Eeuw. (vier goed, drie minimale chip, twee met haarlijn). Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zeven maal Chinees porselein
Resultaat: 550 EUR

Zeven maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Maaltijd verdeelschaal met blauwe glazuur, florale decors en goudrand (gemerkt). In goede staat.

Ivoren hoofd
Resultaat: 530 EUR

Groot antiek ivoren Chinees snijstuk. Gezicht met opengewerkte hoofdtooi met figuren. Gesigneerd, 19e eeuw. Bijzondere kwaliteit. Stukje gelijmd Afmeting circa: 30 x 14 cm ø. In goede staat Voorzien...

Grote zilveren broodmand
Resultaat: 520 EUR

Prachtige grote zilveren broodmand, 833/000, met fraai ajourwerk met ovaal, floraal en spijlen decor. Met een rand met opgesoldeerde S-Voluten versierd met 4 engelenkopjes. Geplaatst op 4 uitgezaagde ...

Zilveren brandewijn kom
Resultaat: 500 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, gedreven en geciseleerd met C-voluten, bloemen en een bloemenmand, met parelrand. Geplaatst op een ovale voet met C-voluten en floraal decor. De grepen zijn gemaakt uit...

36-Delig zilveren bestek, Puntfilet
Resultaat: 500 EUR

Zilveren bestek, 835/000, model puntfilet, bestaande uit 6 tafelmessen, -vorken en -lepels, en uit 6 dessertmessen, -vorken en -lepels. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten jl.: L/M/N:19...

Collier van bloedkoralen met gouden sluiting..
Resultaat: 500 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden streekslot, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoralen, ø 6mm, bevestigd met gouden bewerkte eindstukken aan een langwerpige gouden sluiting met filigrain en een ova...