Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Lederen kameel
Startprijs 30 EUR

Twee lederen kamelen met glazen ogen, 20e eeuw.. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat

Gobelin in lijst
Startprijs 30 EUR

Oude gobelin in lijst, 20 eeuw. Figuren in interieur decor. Afmeting: 31 x 37 cm. In goede staat.

Koperen ketel+comfort
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen ketel met comfort. Ca. 1900. Afmeting . 28 cm. In goede staat.

Niemeijers+Menkenthal blik
Startprijs 30 EUR

Twee oude voorraadblikken. 20e Eeuw. Eén maal Menthe glaciale Lonka, en één maal Niemeijers koffie/thee. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Dienblad, tinnen ketel+pot
Startprijs 30 EUR

Drie maal divers antiek. Eén maal eikenhouten dekselpot met hengel, plated. Eén maal tinnen schenkkan, 19e eeuw. Eén maal keramieken presenteerschaal. Afmeting: 14 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

8x dokter/apotheker miniatuur.
Startprijs 30 EUR

Acht maal oude diverse dokters figuren. Zeven maal tin, en één maal 'gaper' composiet gegoten. Afmeting: 2 - 12 cm. In goede staat.

Schrijfset
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse bakelieten bureauset. Drie delig, in cassette. Afmeting. 3x27x12 cm. In goede staat.

Kinderbeker, WMF.
Startprijs 30 EUR

Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. 5,5x8x7cm. Iets uit model. Verder in goede staat

Rond tonnetje
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat . 19e Eeuw. Afmeting. 24x15 cm. ø. In goede staat.

Noten kraker
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse Duitse houtgestoken notenkraker met kabouterkop. Afmeting. 23.5 cm. In goede staat.

Gegraveerde sierkurk (plated).
Startprijs 30 EUR

Sierkurk met gegraveerd wapen met staande vogel en 1715, ø 4,5cm

Staande lamp
Startprijs 30 EUR

Grote staande keramieken lamp met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 66 cm. In goede staat.

Tischbaumbass
Startprijs 30 EUR

Oud Duits carnaval speelgoed 'Tischbaumbass' door Firma Goldon. In doos. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR

Duitse Schwarzwalder klok, 19 eeuw. (zonder gewichten en slinger, glas gescheurd). Afmeting: 41 cm. In matige staat.

Bijzettafeltje
Startprijs 30 EUR

19e Eeuws mahoniehouten bijzettafel (handwerktafel) met wolhouder en 3-spant poot. Afmeting: 66 x 49 cm. ø. In goede staat

Marmeren tafeltje
Startprijs 30 EUR

Marmeren bijzettafel met bronzen gebogen poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 60 x 37 cm. In goede staat.

Bamboehouten portemanteau
Startprijs 30 EUR

Jugendstil bamboe spiegel met keramieken tegels en geslepen spiegel, ca. 1910. Afmeting 195x84x35 cm. In goede staat.

Eikenhouten bijzettafel
Startprijs 30 EUR

Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad,Afmeting 62x59øcm. In goede staat

Hollandse mahoniehouten Empire tafel
Startprijs 30 EUR

Hollandse mahoniehouten empiretafel omstreeks 1830, lichtschade en lichte fineerschade Afmeting 75x113øcm. In redelijke staat

Perzisch tapijt
Startprijs 30 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors, o.a.: rood, groen, zwart etc. Afmeting. 110x166 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startprijs 30 EUR

Afrikaanse bronzen figuur op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette, gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 Afmeting 19x14cm In goede staat

Bronzen beeld figuur.
Startprijs 30 EUR

Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd 33x7x3cm in goede staat.

Mijnwerker
Startprijs 30 EUR

Antiek mijnwerkersbeeld. Ca. 1900. 'Le mineur'. Compositie metaal op houten sokkel. Afmeting. 39 cm. In goede staat.

Glas (3x)
Startprijs 30 EUR

Drie delen glas/kristal. 20e Eeuw. Betreft: Twee kristallen schalen (één waaier kristal). Eén persglazen schaal ABC.50 (minimale chips). Afmeting. 21-28 cm. In redelijk/ goede staat

Lot glaswerk.
Startprijs 30 EUR

Groot lot divers oud glaswerk. Onder andere; Vier karaffen, 2-liter glas, vazen , asbak etc. . Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 28 cm.

Glas in lood
Startprijs 30 EUR

Antiek gebrandschilderd glas in lood venster met religieuze voorstelling en tekst avondlied. Afmeting. 28.5x16.5 cm. In goede staat.

Bowlset + 2 Karaffen
Startprijs 30 EUR

Art Deco glazen bowlset met elf glazen + sleef en twee geslepen kristallen karaffen (20e eeuw). Afmeting. 7-33 cm. In goede staat.

Klok met 2 trompetvormige vazen
Startprijs 30 EUR

Oud porseleinen klokjel. Tweede helft 20e eeuw. Royal Dux Tchjechoslowakia, met batterij functie.en twee vazen Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Rosenthal bord
Startprijs 30 EUR

Groot oud Duits porseleinen Rosenthal Studio Line sierbord in Jugendstil-stijl. Bord is voorzien van goud en vlinder decor. Afmeting: ø 32,7 cm. In goede staat.

3 Tsjechische figuren
Startprijs 30 EUR

Drie oude Tsjechoslowaakse keramieken figuren ca. 1950 Afmeting 15-16cm., in goede staat.

6x Kop+schotels, (Japans Mocca)
Startprijs 30 EUR

Zes antieke Japanse porseleinen mocca kop en schotels met goud en zwaluw decors. Circa 1910. Gemerkt. Eén haarlijn. Afmeting . 7x11 cm ø. In goede staat

Waterbak met tinnen kraan
Startprijs 30 EUR

Porseleinen wandwaterbak met tinnen kraantje. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Theepot, Kantonees
Startprijs 30 EUR

Kantonese porseleinen schenkkan met florale decors en teksten (zonder deksel). 19e Eeuw. Afmeting. 13 cm. In goede staat.

Tabakspot
Startprijs 30 EUR

Zeldzame antieke terracotta tabakspot met negroïde jongen met hoge hoed. (Minimale chips). Ca. 1900.Afmeting ø14x24cm. In goede staat

Mariabeeld, bisquit porselein
Startprijs 30 EUR

Antiek bisquit porseleinen Heilige Maria met schrift 'Notre Dame de Lourdes' (één chip basis). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat

Porseleinen flessen (2x)
Startprijs 30 EUR

Twee antieke porseleinen whisky flessen met floraal- en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'.Afmeting 22x15x5.5cm. In goede staat.

Porseleinen beeldje, 2 ijsvogels
Startprijs 30 EUR

Duits porseleinen figuur, ca. 1950. Twee ijsvogels op tak. Gemerkt met kroon en Gdr. Afmeting. 12 cm. In goede staat.

Div. antiek Chinees porselein
Startprijs 30 EUR

Divers antiek Chinees porselein. Twee miniatuur dekselvazen, 19e-20e eeuw , een vaasje met figuren decor (heeft chips bij deksel).en een antieke octagonale kop en schotel met tekst en landschap decor...

Kantonese vaas
Startprijs 30 EUR

Oude Chinese Kantonese vaas met florale en paradijsvogel decor. (Gemerkt) Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 16.5 cm. In goede staat.

3 KPM borden
Startprijs 30 EUR

Drie grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen schalen met korfvlecht decor en floraal decor. (chip). Ca. 1900. Afmeting. 34-49 cm ø. In redelijk/ goede staat

2 Zilveren suikerschepjes
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren suikerschepjes, 835/000. Een schepje met vleugelbak voorzien van een steel in model Perle, MT.; wed. A. Pz Kuijlenburg, Schoonhoven jl.: Y: 1883, 9 cm. Een klein schepje met ronde bak vo...

Kristallen beker met zilveren voet.
Startprijs 35 EUR

Geslepen kristallen beker met geschulpte rand met amandelslijpsel staand op zilveren voet, 835/000, met houten basement. MT.: C.E.Held, Amsterdam ø9x13cm. Chip

Zilveren collier telraam
Startprijs 35 EUR

Zilveren collier, 925/000, met telraam, 15x15mm, van Esprit. Lengte 42 cm. ca 7 gram. Nieuw

Zilver vergulde poederdoos met emaille
Startprijs 35 EUR

Ronde zilver vergulde poederdoos, BWG, met cirkelvormige lijnbewerking, voorzien van parelrand. De deksel van de doos is versierd met rood emaille en in het midden voorzien van een rondje met zilveren...

Zilveren plaat
Startprijs 35 EUR

Zilveren plaat, 835/000, met voorstelling met spelende kinderen. Voorzien van een parelrand. Komt vermoedelijk van en houten kistje. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven jl.: S: 1928. Grootte 8,5x15,5cm. Aan d...

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, steel bekroond met een ooievaar ( graveerbaar) MT.: C.Schoorl & J.A. Dal, Amsterdam. ca 30 gram L.14 cm

3 Zilveren ringen
Startprijs 35 EUR

Drie brede zilveren ringen, 925/000. Twee brede band ringen, 11 en 13 mm, één met grote gele gefacetteerde steen, ø 50 en één met een zirconia gezet in een vergulde zetting, ø 56. En een ring met grot...

Zilveren kandelaar
Startprijs 35 EUR

Zeldzame zilveren kandelaar, 835/000, met spijlen en parelrand aan de boven- en onderrand. MT.: De Leeuw en Gieleam, 's Hertogenbosch 1892-1894. ø 6x4cm.

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met fraai steel bekroond met een driemaster en de bak versierd met een gedreven afbeelding van een vrouw. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven jl.: K: 1920 ca 26 gr. L. 1...

Zilveren hanger met kleurstenen
Startprijs 35 EUR

Zilveren hanger, 925/000, bezet met diverse gekleurde zirconia's. 35x20mm. Nieuw

3 Zilveren bestekdelen
Startprijs 35 EUR

Lot zilver, 835/000, bestaande uit een suikerschep met driehoekige bak en een steel met bloemdecor, en een couvert, lepel en vork met getorste en gecontourneerde steel en gegraveerde biedermeier bloem...

Zilveren roomlepel en suikertang
Startprijs 35 EUR

Zilveren roomklepel en klontjestang, 835/000, roomlepel met getorste en gecontourneerde steel met biedermeier gravures en een klontjestang met hanenpoten en zuilvormige stelen. 10-12cm. ca 42 gram

Zilveren hanger met wit topaas.
Startprijs 35 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met witte topazen, Ovale hanger bestaande uit 3 ringen met de middelste rand bezet met wit topaas. het hangeroog is ook bezet met wit topaas. Grootte 24x35 mm. Nieuw

H. Hermans (naar)
Startprijs 35 EUR

Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. In goede staat

2 Taferelen van liefdespaartjes
Startprijs 35 EUR

Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproductie? op linnen. Afm. 65x55 cm. In redelijke staat

Kopie Prudisch
Startprijs 35 EUR

Kopie naar Prudisch Duitse school. 'Duits stadsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Radjimin
Startprijs 35 EUR

Radjimin. Indonesische school. 'Indonesisch landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

E. Küchenthal 1930
Startprijs 35 EUR

E. Küchental 1930 Duitse school Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen, olieverf op linnen Afmeting 46x60cm. In goede staat

Monogram M.O stilleven
Startprijs 35 EUR

Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel Afmeting 60x45cm. In goede staat

4 Delen tin.
Startprijs 35 EUR

Vier maal antiek tin. 18e-19e Eeuw. Eén maal lepelrek met twaalf lepels (gemerkt), 18e-19e eeuw. peper en zout en een maal schroefdoos (gemerkt). Afmeting: 9 - 54 cm.

18 Delig plated bestek.
Startprijs 35 EUR

Zes persoons plated bestek, basis 90, bestaande uit 6 vorken, 6 messen en 6 lepels, met rond gecontourneerde steel versierd met een rand met voluten en palmetten. Gestempeld: DSA 90. Lengte 22 cm. In...

Bijzettafel, wortelnoten.
Startprijs 35 EUR

Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.

3 Notenhouten stoelen
Startprijs 35 EUR

Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, Afmeting 97x55x48cm. In redelijk/ goede staat

Kunststof beeld 'Naakt'
Startprijs 35 EUR

Oud kunststof beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. In goede staat.

Natfruitschaal, Jugendstil.
Startprijs 35 EUR

Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.

Keramieken olifant
Startprijs 35 EUR

Oude keramieken geglazuurde Oosterse olifanten hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 25 cm. In goede staat.

Beeldje met kruik
Startprijs 35 EUR

Russische porseleinen drankfles (ongeopend + verzegeld), waarschijnlijk gevuld met wodka. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpot
Startprijs 35 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met ganzen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.

Witgouden hanger met parel
Startprijs 40 EUR

Witgouden hanger, 585/000 met parel en zirconia's. Fijne hanger met 2 markiesgeslepen zirconia's en een kleine parel. Grootte hanger 10x10 mm. Nieuw

Kristallen coupe met zilveren voet.
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen coupe met omgeslagen bovenrand met fraaie floralen geëtste graveringen. geplaatst op een zilveren voet. ca 1870 ø12x13cm. Chip in de rand

Zilveren zakhorloge, dames
Startprijs 40 EUR

Zilveren zakhorloge, Galonne, met bewerkte randen en bewerkte achterplaat met bladmotief en schild. ø 28 mm, veer vast

Parelcollier
Startprijs 40 EUR

Parelcollier, gemaakt van schelpen in zwart- grijs- goud en wit-tinten. ø 14 mm. Met groot magneetslot. Lengte 45 cm.

Zilveren briefopener, taartschep, roomlepel
Startprijs 40 EUR

Drie delen zilveren, een briefopener wajang, 800/000, met uitgezaagd figuur versierd met gravure, 14 cm, een taartschep met wajang decor, 800/00, met opengezaagde schep en steel met figuur en gravure ...

2 Colliers
Startprijs 40 EUR

Twee colliers met hematiet. Een collier met gefacetteerde hematietkralen met turkooiskralen, ø 10 mm, en een collier met hematietkralen en nefriet. ø8mm, Lengte 80 cm.

Handvat (wandelstok) + sleutelhanger, zilver
Startprijs 40 EUR

Handvat, plated, van een wandelstok met bandelwerk en een zilveren sleutelhanger met Mexicaanse munt. In goede staat

Zilveren sauslepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren sauslepel, 833/000, Nederland, biedermeier model met rechthoekig gecontourneerde bak met acculadevorm. op de hoeken, versierd met gravures. De gecontourneerde steel is versierd met krul-, b...

Kaarsenkandelaar en doosje
Startprijs 40 EUR

Een kandelaar, zilver gevuld, rond model met filetrand, ø 7x8cm, voorzien van gravure. en een cilindervormig plated doosje, Begeer, Zeist ø6x10cm.Kandelaar wat gedeukt verder in goede staat

Armband met lakwerk
Startprijs 40 EUR

Witmetalen armband met ovaal gecontourneerde schakels versierd met roodlakwerk, lengte 18 cm, breedte 3 cm. Voorzien van bakslot

Zilveren lepeltjes 9x
Startprijs 40 EUR

Negen zilveren lepels. 8 Theelepels, Art Deco-stijl, 835/000, met gehamerd motief, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, en een klein lepeltje, 800/000 met een bloememsteel. Totaal ca 109 gram. In goed...

Twee colliers met koraal
Startprijs 40 EUR

Twee colliers met rode kralen. Eén collier van takjes bloedkoralen, 7-28 mm, lengte 60 cm en een collier van 22 rijen met fijne rode kraaltjes met witmetalen ronde hanger, Aziatisch.

Zilver miniatuur "Man met fiets"
Startprijs 40 EUR

Zilveren miniatuur 'man met fiets", 835/000. Man staande naast een antieke fiets geplaatst op zilveren plaat. MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven jl.:U:1979. 53x36x50mm, ca 35 gram. In goede staat

2 Zilver miniaturen IJskar en Kaasdragers
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een ijskar en kaasdragers, een ijskar met ijsverkoper, MT.: onduidelijk, 4x2x3cm. en kaasdragers op zilveren plaat. Amsterdam, jl.:p:1950, 4x2,5x3,5cm. Totaal ca 38...

Zilveren kinderlepel en -vork
Startprijs 40 EUR

Zilveren kindercouvert, 833/000, model Haags Lofje, bestaande uit een vork en een lepel voorzien van gravure: Wim. MT.: Onduidelijk, jl.: B:1911. Lepel voorzien van restauratie. 15 cm. Totaal ca 54 gr...

Miniaturen, 3 zilver en 4 plated
Startprijs 40 EUR

Lot miniaturen bestaande uit 3 zilveren miniaturen, 2 koetsen en een auto en 4 plated miniaturen, 2 muzikanten, een stoel en een pers.ø19x32 mm-70x25x30mm. totaal zilver gewicht: 66 gram. In goede sta...

Schaal met zilveren beugel.
Startprijs 40 EUR

Achtkantig Makkums schaaltje met zilveren greep, 833/000, met gezaagd ruitmotief en versierd met graveerwerk van bloemen, 1941. 16x16x12cm. Enkele chips, verder in goede staat.

6 Zilveren theelepels
Startprijs 40 EUR

Zes zilveren theelepels, 833/000, met puntbak deels getorste steel en met bladmotief uitgezaagd steeleinde. Mt.: Frank Pluut, Schoonhoven. 10 cm. ca 40 gram

2 Zilveren messen, 1 met agaat heft)
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren messen, 833/000, één mes met zilveren lemmet en agaten heft. Aanzet versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: R.Reijnders, Leeuwarden, 1855-1891, 19 cm, en een geheel zilveren mes met h...

Schalen, plated. (3x)
Startprijs 40 EUR

Drie oude plated schalen met parelranden. 20e Eeuw. Afm. 27-45 cm. In goede staat.

3 Zilveren bestekdelen
Startprijs 40 EUR

Lot met drie zilveren bestekdelen, 835/000, bestaande uit twee botermesjes met een hamerslagmotief en een steeleinde met een gestileerd bloemmotief, Art Deco-decor MT.: Hooykaas, Schoonhoven, jl; W: 1...

Lot vorkjes en lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Lot met zilveren vorkjes en lepeltjes, 835/000. 10 Taartvorkjes met op de steel bloemen, een theelepel met schaap en Texel, en een suikerschep met kruideniersbak en vaasvormige steel. totaal ca 130 gr...

7 Lepeltjes Zilver.
Startprijs 40 EUR

Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...

Antieke landkaart, 1713.
Startprijs 40 EUR

Antieke landkaart uit 1713. Arx Bahusia cum Oppido Konge/F. Door J.v/d Aveelen Sc. Holmia 1655-1727. Riviergezicht (iets verkleurd) Koperdruk gravure op papier. Afmeting: 50 x 22 cm. In redelijk/goede...

Landkaart Aveele, 1705
Startprijs 40 EUR

Dubbele stadsgezicht landkaart uit 1705 door J. v/d Aveele. Stad Fahl Kiöping en stad Waeners Borgh. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1702
Startprijs 40 EUR

Antieke landkaart uit 1702 Carlscrona door J. v/d Aveele 1655 - 1727. Landkaart met riviergezicht en vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 41 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1705
Startprijs 40 EUR

Antieke landkaart uit 1705 Norrkiöping door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Stadsgezicht met schepen'. Gravure op papier. Afmeting: 21 x 42 cm. In goede staat.