Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie kabinet, met openslaande knieën. 4000
Mahonie kabinet, met openslaande knieën.
Startprijs 7.000 EUR
Wortelnoten porseleinkast. 4001
Wortelnoten porseleinkast.
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Kussenkast 4002
Kussenkast

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Meubel, Carlo Bugatti. 4003
Meubel, Carlo Bugatti.

Resultaat:

2.968 EUR

Verkocht
Hoekkast, mahonie. 4004
Hoekkast, mahonie.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kabinet/eiken 4005
Kabinet/eiken

Resultaat:

850 EUR

Commode (Louis Seize) 4006
Commode (Louis Seize)
Startprijs 1.200 EUR
Pagodekast Chinees 4007
Pagodekast Chinees
Startprijs 1.750 EUR
Hollandse Barok commode 4008
Hollandse Barok commode
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Vleugel, gesigneerd. 4009
Vleugel, gesigneerd.

Resultaat:

500 EUR

Wortelnoten porseleinkast. 4010
Wortelnoten porseleinkast.
Startprijs 1.500 EUR
Eikenhouten Hollands kabinet 4011
Eikenhouten Hollands kabinet
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Spiegel, empire. 4012
Spiegel, empire.

Resultaat:

1.300 EUR

Kabinet, mahonie 4013
Kabinet, mahonie
Startprijs 1.700 EUR
Verkocht
Frans Roccoco kastje 4014
Frans Roccoco kastje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kabinet, eiken. 4015
Kabinet, eiken.

Resultaat:

1.300 EUR

Hoekkast (Barok) 4016
Hoekkast (Barok)
Startprijs 1.000 EUR
Chinese kast 4017
Chinese kast
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Commode, wortelnoten 4018
Commode, wortelnoten

Resultaat:

950 EUR

Secretaire, mahonie 4019
Secretaire, mahonie
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Eethoek met intarsia 4020
Eethoek met intarsia

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Commode, Orgel gebogen (barok) 4021
Commode, Orgel gebogen (barok)

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Boulle etagere tafel 4022
Boulle etagere tafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Naaitafel 4023
Naaitafel

Resultaat:

150 EUR