Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendule strijdwagen
Resultaat: 1.350 EUR

Vuurvergulde Empire strijdwagen pendule omstreeks 1830 met engel, later uurwerk omstreeks 1870, balans uurwerk, 8 daags, halfuurslag op bel, uiteinde hoorn zit los. 38x30x9cm. Cond;G

Gouden broche met diamant
Resultaat: 1.300 EUR

Prachtige gouden broche, 585/000, met diamanten. Ovale broche rozetmodel met 3 randen bezet met roosgeslepen diamanten in verschillende groottes, ø 2-5 mm. Met in het midden een ovale roosgeslepen dia...

Schilderij, 'naakte dame'
Resultaat: 1.300 EUR

Ongesigneerd, ca. 1800. Duitse school. Voorstelling: Twee mannen lonken naar naakte dame bij bron. (twee keer kleine restauratie) Olieverf op linnen. Afm. 77x69 cm. Cond.: G.

Boulle klokkast + console
Resultaat: 1.300 EUR

Franse boulle klokkast met console, 18e eeuw. Zonder uurwerk! (klokkast + console behoeft restauratie aan boulle + schildpad) Afm. 125 cm. Cond.: M.

Chin. Draken kom
Resultaat: 1.300 EUR

Oude gemerkte Chinees porseleinen draken kom. Mooie kwaliteit Afm. 7x15.5 cm.ø. In goede staat.

Zilveren bestek dubbel filet
Resultaat: 1.200 EUR

Groot zilveren bestek, 835/000, model met dubbele filetrand, bestaande uit 12 tafelvorken en 12 -lepels, jl.: C:1912, 12 dessertvorken en 12 -lepels jl.: A & B, 1910 en 1911, een sauslepel, jl.: T: 1...

Zinken beeldengroep
Resultaat: 1.200 EUR

Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.

Comtoise, in originele kast
Resultaat: 1.150 EUR

Franse comtoise met spillegang in originele eikenhouten kast, met gewichten en korte slinger. 18e Eeuw. (twee delen emaille beschadigd) Verder in goede staat. Afm. 233 cm. Cond.: G.

4x Guerlain parfum
Resultaat: 1.100 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Guerlain/Paris. 1. Mitsouko, ca. 40 ml. 2. EDT, Chant 'd Aromes, ca. 60 ml. 3. Djedi, 60 ml. 4. EDT, Chant d'Aromes, 60 ml. Afm. 9-12 cm. Cond.: G.

Barokcommode
Resultaat: 1.100 EUR

Deense noten met wortelnoten barok commode. 18e eeuw .Twee lades met sloten en sleutel. Originele rugwand. (lichte fineerschades). Afm. 81x124x71 cm. In goede staat.

Engelse klok
Resultaat: 1.050 EUR

Engelse Bracket tafelklok met dubbele snek, 19e eeuw. Halfuur-slag met silent functie en slow/fast functie. Lund & Blockley, To the Queen 42 pall mall London. Originele zwarte geeboniseerde houten kas...

Duel pistolen (2 stuks)
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800, met gravering, vergulding en monogram. Afm. 24 cm. In zeer goede staat.

Pendulestel met barometer/thermometer
Resultaat: 975 EUR

Zeldzaam Frans antiek bronzen klokkenstel in belvorm. Neo Rennaissance met latijnse spreuken. Eén kandelaar met barometer, één kandelaar met thermometer. (achterste pootje bol klok mist). Achtdaags uu...

Gouden armband met gouden munten en bedels
Resultaat: 950 EUR

Gouden 'cfe' ( closed for ever) armband, 585/000, met 14 hangers, o.a. een muntrand met gouden tientje, 1917, een muntrand met gouden 5 gulden munt, 1912, een muntrand met huwelijksmunt uit 2002. Daa...

Jugendstil lijst met tegels
Resultaat: 925 EUR

Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels. 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G

Witgouden briljant ring
Resultaat: 900 EUR

Witgouden ring, 750/000, met een briljant geslepen diamant, 0,65 crt. W/P1, gezet tussen de band. Breedte 6 mm. ø 52 ca 13,0 gram. In goede staat

Friese staartklok
Resultaat: 900 EUR

Zeldzame eikenhouten gestoken Friese staartklok met scheepjesmechaniek, engel met zijs en beker. Jaartal MDCLXX. Afm. 140 cm. In goede staat.

Bloedkoralen collier met streeksluiting
Resultaat: 850 EUR

Mooi bloedkoralencollier met gouden, 585/000 streeksluiting. 3 Rij-ig collier van bloedkoraal, tonvormig ø 7 mm, dikke kralen bevestigd aan een fraai antiek gouden streekslot, rond model met geschulp...

Fries zilveren kan
Resultaat: 825 EUR

Friese zilveren kan, rijkelijk versierd met gedreven motieven van cartouches en krullen. De schenktuit is gemaakt in de vorm van een zeemeermin met hoorn. Het bewerkte deksel van de kan is voorzien va...

Gouden oorringen met roosdiamanten
Resultaat: 800 EUR

Gouden oorringen, 585/000, met roosdiamanten. Gouden oorringen met hangers in een rozet vorm bezet met in totaal 30 roosgeslepen diamanten, 1,30 crt, 1-4mm. Lengte 33 mm. ca 13,3 gram.

Loris Grandi
Resultaat: 800 EUR

Loris Grandi, Italië. Voorstelling: Moderne compositie met lijnenspel. Olieverf op linnen. Afm. 100x100 cm. Cond.: G.

2 Kandelaren met putti
Resultaat: 800 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen vergulde kaarskandelaren met faunen en druiventrossen op witte carrera marmeren basement. Afm. 32 cm. In goede staat.

Familie Rose dekseldoos
Resultaat: 800 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen dekseldoos. Turkoois en geel kleurig met fijn geschilderde florale decors. (Gemerkt). Afm. 5x10x13 cm. Cond.: G.

Mendes da Costa
Resultaat: 750 EUR

Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G