32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Zaanse wandklok 3500
Zaanse wandklok

2.100 EUR

Duitse staande barok klok 3501
Duitse staande barok klok

2.000 EUR

Vuurvergulde portaalklok 3502
Vuurvergulde portaalklok

1.850 EUR

Amsterdammer 3503
Amsterdammer
Startprijs 3.100 EUR
Empire klok met equatie 3504
Empire klok met equatie

2.250 EUR

Hollandse tafelklok, 19e eeuw 3505
Hollandse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 2.500 EUR
Engelse tafelklok, 18e eeuw 3506
Engelse tafelklok, 18e eeuw

1.500 EUR

Pendule met zeldzaam uurwerk (18e eeuw) 3507
Pendule met zeldzaam uurwerk (18e eeuw)

700 EUR

Toren-uurwerk (uit Heerde) 3508
Toren-uurwerk (uit Heerde)
Startprijs 900 EUR
Louis Seize klok, Amsterdam 3509
Louis Seize klok, Amsterdam

1.600 EUR

Franse comtoise 3510
Franse comtoise

575 EUR

Friese staartklok, Adams offer 3511
Friese staartklok, Adams offer

350 EUR

Louis Seize klok (porselein) 3512
Louis Seize klok (porselein)
Startprijs 3.000 EUR
Grote kolom pendule 3513
Grote kolom pendule
Startprijs 650 EUR
Engelse klok  3514
Engelse klok

1.050 EUR

Friese staartklok met scheepjes mechaniek 3515
Friese staartklok met scheepjes mechaniek
Startprijs 900 EUR
Boulle klok op zuil 3516
Boulle klok op zuil
Startprijs 1.400 EUR
Duitse staande klok 3517
Duitse staande klok
Startprijs 400 EUR
Fries kantoortje 3518
Fries kantoortje
Startprijs 350 EUR
Pendule 3519
Pendule
Startprijs 1.900 EUR
Vuurvergulde pendule, Cupido 3520
Vuurvergulde pendule, Cupido
Startprijs 1.450 EUR
Vuurvergulde pendule 3521
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.450 EUR
Pendule met engel 3522
Pendule met engel
Startprijs 1.250 EUR
Houten pendule 3523
Houten pendule
Startprijs 650 EUR