Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zaanse wandklok
Resultaat: 2.100 EUR

Uiterst zeldzame 17e - 18e eeuw Zaanse notenhouten gestoken wandklok met wekker functie. Prachtig snijwerk met Bacchus, putti, wapen en ranken (fruit). (Vier originele bronzen gewichten). Afm. 79 cm. ...

Duitse staande barok klok
Resultaat: 2.000 EUR

Grote 18e eeuwse notenhouten staande barok klok met ingebouwd speelwerk (later). Mooie gave klokkast. Speelwerk speelt Frans volkslied. Origineel acht-daags uurwerk met seconden en datum aanduiding. A...

Vuurvergulde portaalklok
Resultaat: 1.850 EUR

Originele vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule, ca. 1780. Acht-daags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Met zeldzame jachtdecors, edelherten, jachthoorn, zwijnskop en jachthonden. (goede vergulding) ...

Amsterdammer
Startprijs 3.100 EUR

Amsterdamse wortelnoten staande klok, ca. 1800. Met mooie slanke klokkast door Hendrik Gijsberts Amsterdam. Uurwerk met ankergangwekker, datum aanduiding en halfuur-slag op grote bel. Afm. 260 cm. In ...

Empire klok met equatie
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame gesigneerde Franse staande klok met equatie uurwerk. 18e Eeuw. Door Moisy Paris No. 634. (Jean Moisy 1714-1782) Met seconden aanduiding, equatie wijzer (ware zonne tijd) Geeft aan het versch...

Hollandse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 2.500 EUR

Grote Hollandse tafelklok, vroeg 19e eeuw, Amsterdam door Willem Redie. Met maanstand, datum, dag en maandaanduiding, slagwerk op dubbele grote bel, halfuur-slag. (pinakels missen) Afm. 57x40x28 cm. V...

Engelse tafelklok, 18e eeuw
Resultaat: 1.500 EUR

Grote 18e eeuwse Engelse mahoniehouten tafelklok met spillegang en snek (gegraveerd uurwerk). Klokkenmaker John Taylor London. Uurwerk met datumaanduiding en Silent en Strike functie. Slagwerk op grot...

Pendule met zeldzaam uurwerk (18e eeuw)
Resultaat: 700 EUR

Franse notenhouten pendule met gesigneerd 18e eeuws uurwerk D. Robert L'aine a la Chaux de Fonds (Zwitserland). Slagwerk op dubbele bel, touwtjesslinger, met vuurverguld bronzen beeld (zeldzaam uurwer...

Toren-uurwerk (uit Heerde)
Startprijs 900 EUR

Groot antiek ijzeren toren-uurwerk (uit Heerde), ca. 1920. Afm. 150x80x65 cm. In goede staat.

Louis Seize klok, Amsterdam
Resultaat: 1.600 EUR

Houtgestoken vergulde Louis Seize pendule met gesigneerd uurwerk, 18e eeuw. Voor en achter Jan Hendrik Kühn Amsterdam. (Weense stijl pendule). Achtdaags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm.46 cm. In g...

Franse comtoise
Resultaat: 575 EUR

Franse Cartouche comtoise. Waarschijnlijk acht daags of langer. Eenwijzerig, met portret wapen medaillon en kroon. Uurwerk met spillegang. Ca. 1740. Afm. 37x21x14. Verkeerd in goede staat.

Friese staartklok, Adams offer
Resultaat: 350 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met mechaniek, ca. 1800. Adams offer. Engel beweegt, zwaard beweegt, kop ram beweegt, met wekkermechanisme. Afm. 143 cm. In goede staat.

Louis Seize klok (porselein)
Startprijs 3.000 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse Franse porseleinen pendule, gemerkt met limoges teken. Handbeschilderd met florale en goud decors. (Louis Seize stijl). Met achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag en veerslin...

Grote kolom pendule
Startprijs 650 EUR

Zeer grote empire kolompendule. Ca. '59 1820. Van messing, acht-daags origineel uurwerk met halfuur-slag en veerslinger en plated wijzerplaat. Afm. 66x34x16 cm. In goede staat.

Engelse klok
Resultaat: 1.050 EUR

Engelse Bracket tafelklok met dubbele snek, 19e eeuw. Halfuur-slag met silent functie en slow/fast functie. Lund & Blockley, To the Queen 42 pall mall London. Originele zwarte geeboniseerde houten kas...

Friese staartklok met scheepjes mechaniek
Startprijs 900 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuw eikenhout gestoken Friese staartklok met wekker en scheepjes mechaniek, originele beschildering. Ca. 1800. Afm. 138 cm. In goede staat.

Boulle klok op zuil
Startprijs 1.400 EUR

Boulle stijl klok op piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Klok is voorzien van bronzenbeslag en koperinleg en (imitatie) schilpad. Achtdaags mechanisch uurwerk met halfuur-slag. Afm. 190 cm. In zeer goed...

Duitse staande klok
Startprijs 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande Westminster klok met kwartierslag, ca. 1920. Ongemerkt. Afm. 203 cm. In goede staat.

Fries kantoortje
Startprijs 350 EUR

Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afm. 118 cm. In goede staat.

Pendule
Startprijs 1.900 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen vergulde pendule met putti, ca. 1870. Met roccailles, achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 54x60x17 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, Cupido
Startprijs 1.450 EUR

Zeldzame Franse vuurvergulde Louis Seize empire pendule, ca. 1800. 'Cupidon Loge a Pied et a cheval'. Met huis, cupido en fakkel. Achtdaags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 27 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.450 EUR

Vroege Franse Louis Seize vergulde empire pendule, Table des Lois de Minos. Ca. 1780. Gladiator met wapenschild, lans en boek. Met origineel achtdaags uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm...

Pendule met engel
Startprijs 1.250 EUR

Vergulde bronzen empire pendule met engel, piedestal met olielamp en twee ampfora's. Origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 45 cm. In goede staat.

Houten pendule
Startprijs 650 EUR

Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afm. 46 cm. In zeer goede staat.

Klokkenstel, 3 delig, Monreau
Resultaat: 250 EUR

Groot Frans drie delig klokkenstel, ca. 1880. Naar Moureau. Zwart marmer met compositie metalen figuren en kandelaren. Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger (paar minimale chips) Afm. 60-61 cm. Cond.:...

Friesche staartklok
Resultaat: 200 EUR

Friese eikenhouten staartklok met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat, vroeg 19e eeuw. Afm. 143 cm. In goede staat.

Stoelklok
Startprijs 150 EUR

Noten tafelpendule met figuur
Startprijs 300 EUR

Franse antieke notenhouten tafelklok met bronzen sierwerk, acht-daags uurwerk met halfuurslag. Ca. 1890. Gesigneerd Raison & Thomas succeseurs. Afm. 51 cm. In goede staat.

Tafel pendule
Startprijs 250 EUR

Grote Duitse antieke notenhouten tafelklok met messing sierwerk (mogelijk Lenzkirch), ca. 1890. Alleen genummerd Nr.: 47161. In goede originele staat. H.: 46 cm.

Jugendstil klokkenstel, 3 delig
Startprijs 200 EUR

Groot Frans klokkenstel (Jugendstil) met keramiek en messing, voorzien van florale decors. Ca. 1900. (Vaaspendule) (achtdaags, uurwerk zonder slag) Afm. 66-70 cm. In goede staat.

Kolom pendule
Resultaat: 190 EUR

Franse zuilenpendule, portaalklok. 19e eeuw. Ca. 1870, met intarsia, ranken, zijkanten overgeschilderd. Verder in goede staat. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. Cond.: R.

Kolom pendule
Startprijs 190 EUR

Franse zuilenpendule, portaalklok met vergulde bronzen armaturen. 19e eeuw. Ca. 1870. Louis Philippe met rankenintarsia en getorste zuilen. Acht-daags, halfuurslag. Afm. 50 cm. In goede staat.

Klok onder stolp
Resultaat: 135 EUR

Franse pendule onder glazen stolp, 19e eeuw. Jager met jachthoorn te paard. (compositie metaal) Acht-daags uurwerk met verslingering. Afm. 50x38x18

Pendulestel met barometer/thermometer
Resultaat: 975 EUR

Zeldzaam Frans antiek bronzen klokkenstel in belvorm. Neo Rennaissance met latijnse spreuken. Eén kandelaar met barometer, één kandelaar met thermometer. (achterste pootje bol klok mist). Achtdaags uu...

Antiek klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Franse zwart marmeren pendule. 8-Daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Ca. 1870. Louise Philippe + vazen, één ornament afgebroken. Achterkant rugwand beschadigd. Afm. 34-50 cm. ...

Pendule
Startprijs 800 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen pendule, ca. 1860. Man met schilderij, waar zijn familie op staat afgebeeld. Acht-daags, veerslinger, halfuur-slag. Afm. 38x50x11 cm. In goede staat.

Cloissonè klokje met porselein
Resultaat: 200 EUR

Messing tafelklok met cloissonè (emaille), tweede helft 20e eeuw. (mechanisch met centrale secondenwijzer) Afm. 31 cm. In goede staat.

Porseleinen Jugendstil klok
Startprijs 180 EUR

Porseleinen Jugendstil-stijl klok met florale decors en vogels, met achtdaags-uurwerk en veerslinger, 20e eeuw. Gemerkt: Ram Colenbrander Arnhem (naar). Afm. 31x34x10 cm. In goede staat.

Weense pendule
Startprijs 2.200 EUR

Zeldzame Weense houtgestoken vergulde klok omstreeks 1820 met automaten uurwerk, ridders slaan mechanisch op bel, kwartierslag op gongspiraal, touwtjesslinger, functies niet getest! 68x37x21cm. Cond:G

Pendule met hondje
Startprijs 800 EUR

Mooie vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule, ca. 1840. Meisje speelt met hond. Plated wijzerplaat, acht-daags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.

Pendule met figuren en putti
Startprijs 200 EUR

Antieke Franse pendule met wit-marmeren basement en compositie metalen figuren voorstelling, acht-daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Ca. 1870. Afm. 44 cm. In zeer goede staat.

Klein empire pendule
Startprijs 600 EUR

Kleine Franse vuurvergulde empire pendule, ca. 1830. Jongen met duif, vaas en schelpen. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. (uurwerkring achter mogelijk niet origineel) Afm. 31 cm. Verde...

Art Deco staande klok
Resultaat: 200 EUR

Notenhouten Art Deco staande klok met halfuur-slag op vijf gongstaven, met koperen bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Ca 1930. Gemerkt Embree 1 million. Afm. 194 cm. In goede staat.

Frans pendulestel
Startprijs 450 EUR

Antieke Franse witte Carrera marmeren klokkenstel in Louis Seize stijl, 2e periode, ca. 1880. Met vergulde messing ornamenturen, acht-daags, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 25-42 cm. In goede staat...

Comtoise, in originele kast
Resultaat: 1.150 EUR

Franse comtoise met spillegang in originele eikenhouten kast, met gewichten en korte slinger. 18e Eeuw. (twee delen emaille beschadigd) Verder in goede staat. Afm. 233 cm. Cond.: G.

Frans klokkenstel
Startprijs 250 EUR

Antiek Frans klokkenstel met marmer. Ca. 1890. Musicerende dame speelt mandoline (compositie metaal). Acht-daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afm. 32-36 cm. In goede staat.

Empire tafelklok
Startprijs 400 EUR

Vruchtenhouten 19e eeuwse empire klok, ca. 1840. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. (sommige applicaties weg of beschadigd) Afm. 48 cm. Cond.: R/G.

Klokje
Startprijs 500 EUR

Antieke Duitse bronzen Vorderzappler, ca. 1880. Historisme, barokstijl. Met zware bronzen omranding en plated wijzerplaat. Afm. 25 cm. In goede staat.

Tafelpendule, zwart
Startprijs 750 EUR

Antieke Duitse Winterhalter & Hofmeier tafelklok met kwartierslag op twee gangspiralen en mooie gelakte klokkast met bronzen versieringen. Afm. 50 cm. In zeer goede staat.

Lantaarnklok, Moore Ipswich
Resultaat: 110 EUR

Oude Engelse messing lantaarnklok, 20e eeuw. Tho Moore Ipswich. Afm. 38 cm. Cond. G

Friese staartklok
Resultaat: 160 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en mooie beschilderde wekker wijzerplaat. 19e eeuw. Afm. 138 cm. In goede staat.

Franse pendule
Startprijs 120 EUR

Grote antieke Franse pendule met onyx basement. La Peinture par Bruchov. (Ca. 1900 Jugendstil) (compositie metaal). Acht-daags/halfuurslag. Afm. 64 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, Ridder
Startprijs 750 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule, met kruisridder bij gotische piedestal. (mooie vergulding). Aangepast uurwerk, omgebouwd tot veerslinger, achtdaags halfuur-slag. Afm. 57 cm. In ...

Staande klok
Startprijs 1.850 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande Gründerzeit klok met volle zuilen, ca. 1880. Klok heeft een acht-daags uurwerk + barometer, halfuur-slag op vier gangstaven. Gegraveerde messing wijzerplaat. Slinger...

Engelse klok
Startprijs 250 EUR

Kleine antieke Engelse eikenhouten staande klok met intarsia, ca. 1800. W. Wolles Tonque. Eén-daags met slagwerk en dagaanduiding. Afm. 19.5 cm. In goede staat.

Friesche staartklok
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuw Friese eikenhouten staartklok met mooie gave beschilderde wijzerplaat en spiegels en wekkerfunctie. Afm. 144 cm. In zeer goede staat.

Kolom pendule
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuw. Franse portaalklok, zuilenpendule, ca. 1870 met rankenintarsia en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. In goede staat.

Kolom pendule
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuw. Franse zuilenpendule, portaalklok. Ca. 1870, met intarsia, wijnranken en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 53 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, jongedame
Startprijs 450 EUR

Mooie antieke Franse vergulde bronzen pendule met fijne uitgevoerde versieringen (prachtige vergulding). Jonge vrouw bij piedestal, achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met veerslinger. Afm. 46 cm. In z...

Pendule, 2-kleurig
Startprijs 425 EUR

Vergulde Franse pendule 'Man bij boom'. 19e Eeuw. (uurwerk later) Achtdaags, veerslinger, halfuur-slag, één wijzer is er af. Verder in goede staat. Afm. 45 cm. Cond.: R.

Westminster BimBam regulateur
Resultaat: 50 EUR

Mooie antieke Westminster regulateur met bandintarsia. Kwartierslag op acht gongstaven. Ca. 1930. Afm. 80 cm. In zeer goede staat.

Comtoise
Resultaat: 120 EUR

Franse comtoise, 19e eeuw. Met dagaanduiding en ankergang, gave wijzerplaat en mooie vergulde feuille. Afm. 43x27x16 cm. In zeer goede staat.

Pendule (Chinees achtig)
Startprijs 900 EUR

Bronzen antieke klokkenstel met Chinese decors. Ca. 1880. O.a.: Draak, bamboe etc. Historisme. Eén kandelaar gerepareerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 52-57 cm. Cond.: R/G.

Los Frans uurwerk
Resultaat: 40 EUR

Antiek Frans 8-daags uurwerk met veerslinger-ophanging. Ca. 1880 (behoeft reiniging). ø 10.5 cm. Cond.: R/G.

Pendule, brons
Resultaat: 125 EUR

Antieke Franse bronzen pendule met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Ca. 1880. Afm. 43 cm. In goede staat.

Pendule strijdwagen
Resultaat: 1.350 EUR

Vuurvergulde Empire strijdwagen pendule omstreeks 1830 met engel, later uurwerk omstreeks 1870, balans uurwerk, 8 daags, halfuurslag op bel, uiteinde hoorn zit los. 38x30x9cm. Cond;G

Pendule met jongen en brons
Startprijs 250 EUR

Bronzen pendule, tweede helft 20e eeuw. Gemerkt 'Chardon a Paris' met geslepen glas. (mechanisch uurwerk) Afm. 40 cm. In goede staat.

Friesche staartklok
Startprijs 200 EUR

Mooie 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschilderde wijzerplaat en houtgestoken poppen. Afm. 145 cm. In goede staat.

Tafel pendule
Startprijs 220 EUR

Antieke Duitse Junghans tafelklok met notenhouten kast met bewerkte messing wijzerplaat. Ca. 1880. H.: ca. 44 cm. In goede originele staat.

Pendule met paard
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Franse Charles Dix pendule met wild paard en slang (brons met marmer). Marmeren basement is beschadigd. Achtdaags-uurwerk touwtjesslinger en halfuur-slag. Afm. 49 cm. Cond.: R.

Pendule
Startprijs 280 EUR

Antieke Franse 'Retour de Egypte' pendule met emaille cartouches, met acht-daags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 38 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 80 EUR

Vroege 19e eeuwse Duitse Schwarzwald klok met schotelvormige wijzerplaat en 'holzgespindelte'uurwerk. Afm. 35x25x15 cm. In goede staat.

Porseleinen klok
Startprijs 260 EUR

Oude porseleinen klok met vier figuren en batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Bovenstuk nieuw vast gezet. (Vingers er af). Afm. 42 cm. Cond.: R.

Boulle klokkast + console
Resultaat: 1.300 EUR

Franse boulle klokkast met console, 18e eeuw. Zonder uurwerk! (klokkast + console behoeft restauratie aan boulle + schildpad) Afm. 125 cm. Cond.: M.

Tafelklokje, Engels.
Startprijs 100 EUR

Antiek Engelse mahoniehouten tafelklok met intarsia, ca. 1900. Afm. 33 cm. In goede staat.

Fries staartklokje
Resultaat: 85 EUR

Oude wortelnoten kleine wuba Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 75 cm. In goede staat.

Eiken Junghans wandklok
Resultaat: 30 EUR

Vooroorlogse eikenhouten Junghans wandklok met drie gongstaven. Afm. 55 cm. In goede staat.

Messing pendule met 6 pilaren
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing jaarpendule, ca. 1920. Kieninger Obergefell met sleutel (verguld) (functies niet getest). Afm. 40 cm. Cond.: G.

Porseleinen klok
Resultaat: 140 EUR

Antieke porseleinen klok met opgewerkte rozen decor. Frankrijk, ca. 1880. (Geen merkteken gevonden) (Beschadigingen aan rozen) Afm. 31 cm. Cond.: R.

Mini comtoise
Resultaat: 90 EUR

Messing mini comtoise met harpslinger. Tweede helft 20e eeuw. Jacques Almar. Afm. ø 20 cm. In goede staat.

Zuilenklokje
Resultaat: 80 EUR

Oude Josephien zuilen pendule met bronzen versieringen. Mechanisch/acht-daags. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 33 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 900 EUR

Zeldzame eikenhouten gestoken Friese staartklok met scheepjesmechaniek, engel met zijs en beker. Jaartal MDCLXX. Afm. 140 cm. In goede staat.

Tafelklokje, eiken.
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Junghans eikenhouten tafelklok met latoenkoper beslag, ca. 1890. Afm. 44 cm. In goede staat.

Frans klokje
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse eikenhouten wandklok met messing beslag, ca. 1880. (stil uurwerk) Afm. 41 cm. In goede staat.

2 Oude wandklokken
Resultaat: 70 EUR

Twee messing wandklokken (mechanisch). Tweede helft 20e eeuw. In barokstijl. (geen gewichten erbij) Afm. 30-49 cm.

Porseleinen klok
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Franse porseleinen console pendule met handgeschilderde florale en goud decors. Ca. 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 49 cm. In goede staat.

Regelateur klok
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse Junghans regulateur met halve zuilen (paar wormgaatjes). Ca. 1890. Afm. 95 cm. Cond.: G.

Regulateur klok
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met halve zuilen. Ca. 1890. Afm. 95 cm. In goede staat.

Klok, porselein
Startprijs 700 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen pendule met handbeschilderd goud en florale decors. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 28 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Startprijs 70 EUR

Schwarzwalder klok met schotelvormige wijzerplaat, 19e eeuw. (huwelijk wijzerplaat en uurwerk) Deurtjes missen, wijzerplaat beschadigd. Afm. 36x25x14 cm. Cond.: redelijk.

Rozenklokje
Startprijs 60 EUR

Kleine antieke Duitse Schwarzwald klok, ca. 1900. Met slagwerk op bel. (hoek bij wijzerplaat beschadigd, deurtjes professioneel nagemaakt). Afm. 25x17x11 cm. Cond.: redelijk/goed.

Regelateur klok zwart
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse zwart gebeitste regulateur klok (kroon gelijmd). Ca. 1890. Afm. 96 cm. Cond.: redelijk.

Regulateur klokje
Startprijs 40 EUR

Notenhouten mini-regulateur klok. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66 cm. In goede staat.

Schoolklokje
Resultaat: 30 EUR

Schoolklok in Engelse stijl, mechanisch, met eikenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 50x34x9 cm. In goede staat.

Fries schippertje
Resultaat: 30 EUR

Friese eikenhouten schippertjesklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 60 cm. In goede staat.

Fries staartklokje
Resultaat: 80 EUR

Friese wortelnoten staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 101 cm. In goede staat.