afgesloten

32. Aprilveiling 2017

afgesloten | Veiling

14.04.2017 – 15.04.2017

186 Resultaten
Zaanse wandklok
3500
Zaanse wandklok

2.100 EUR

Duitse staande barok klok
3501
Duitse staande barok klok

2.000 EUR

Vuurvergulde portaalklok
3502
Vuurvergulde portaalklok

1.850 EUR

Amsterdammer
3503
Amsterdammer

Startprijs 3.100 EUR

Empire klok met equatie
3504
Empire klok met equatie

2.250 EUR

Hollandse tafelklok, 19e eeuw
3505
Hollandse tafelklok, 19e eeuw

Startprijs 2.500 EUR

Engelse tafelklok, 18e eeuw
3506
Engelse tafelklok, 18e eeuw

1.500 EUR

Pendule met zeldzaam uurwerk (18e eeuw)
3507

700 EUR

Toren-uurwerk (uit Heerde)
3508
Toren-uurwerk (uit Heerde)

Startprijs 900 EUR

Louis Seize klok, Amsterdam
3509
Louis Seize klok, Amsterdam

1.600 EUR

Franse comtoise
3510
Franse comtoise

575 EUR

Friese staartklok, Adams offer
3511

350 EUR

Louis Seize klok (porselein)
3512
Louis Seize klok (porselein)

Startprijs 3.000 EUR

Grote kolom pendule
3513
Grote kolom pendule

Startprijs 650 EUR

Engelse klok
3514
Engelse klok

1.050 EUR

Friese staartklok met scheepjes mechaniek
3515

Startprijs 900 EUR

Boulle klok op zuil
3516
Boulle klok op zuil

Startprijs 1.400 EUR

Duitse staande klok
3517
Duitse staande klok

Startprijs 400 EUR

Fries kantoortje
3518
Fries kantoortje

Startprijs 350 EUR

Pendule
3519
Pendule

Startprijs 1.900 EUR

Vuurvergulde pendule, Cupido
3520
Vuurvergulde pendule, Cupido

Startprijs 1.450 EUR

Vuurvergulde pendule
3521
Vuurvergulde pendule

Startprijs 1.450 EUR

Pendule met engel
3522
Pendule met engel

Startprijs 1.250 EUR

Houten pendule
3523
Houten pendule

Startprijs 650 EUR