31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Cheng Lung vaas, gemerkt 6034
Cheng Lung vaas, gemerkt

18.500 EUR

Abraham Veer, David en Goliath 1009
Abraham Veer, David en Goliath
Startprijs 5.000 EUR
Zeer groot zilv. bestek in 3 houten cassettes 64
Zeer groot zilv. bestek in 3 houten cassettes

5.500 EUR

Anton Mauve 1001
Anton Mauve
Startprijs 4.000 EUR
Amsterdams staand horloge 3507
Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.000 EUR
Cornelis Lieste, heuvellandschap met wandelaars 1027
Cornelis Lieste, heuvellandschap met wandelaars

3.000 EUR

Witgouden Choker 2
Witgouden Choker
Startprijs 2.900 EUR
Cloissonne vaas, verguld 2003
Cloissonne vaas, verguld
Startprijs 2.800 EUR
Pendule 3 gaats 3513
Pendule 3 gaats

2.700 EUR

Figurenkast 4002
Figurenkast
Startprijs 2.500 EUR
Weense pendule 3502
Weense pendule
Startprijs 2.500 EUR
Kolompendule onder glas ca. 1800 3500
Kolompendule onder glas ca. 1800

2.500 EUR

3 Delen cloisonne 2017
3 Delen cloisonne
Startprijs 2.500 EUR
Fam Rose tegel 6199
Fam Rose tegel

2.400 EUR

Vuurvergulde pendule, directoir 3509
Vuurvergulde pendule, directoir
Startprijs 2.250 EUR
Zilveren 5-delig servies 47
Zilveren 5-delig servies
Startprijs 2.250 EUR
Kunst kabinet 4000
Kunst kabinet

2.250 EUR

Bracet klok 3544
Bracet klok
Startprijs 2.000 EUR
F.H. Sypkens 1035
F.H. Sypkens
Startprijs 2.000 EUR
Gouden armband breed 3
Gouden armband breed
Startprijs 1.900 EUR
Italiaanse Renaissance kist 4004
Italiaanse Renaissance kist

1.600 EUR

RAM Colenbrander vaas, "Franje" 6000
RAM Colenbrander vaas, "Franje"

1.800 EUR

Wortelnoten kabinet 4005
Wortelnoten kabinet

1.750 EUR

Zeer grote bronzen kandelaren 2044
Zeer grote bronzen kandelaren
Startprijs 1.750 EUR