31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

RAM Colenbrander vaas, "Franje" 6000
RAM Colenbrander vaas, "Franje"

1.800 EUR

Set RAM Colenbrander vazen, "Franje" 6001
Set RAM Colenbrander vazen, "Franje"

1.400 EUR

RAM Colenbrander bord, "Los" 6002
RAM Colenbrander bord, "Los"

500 EUR

RAM vaasje, "Sierlijk" 6003
RAM vaasje, "Sierlijk"

1.300 EUR

RAM Colenbrander bord, "barsten" 6004
RAM Colenbrander bord, "barsten"

250 EUR

RAM Colenbrander vaas, "Bloed" 6005
RAM Colenbrander vaas, "Bloed"

400 EUR

3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong" 6006
3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong"

500 EUR

RAM Colenbrander vaas, "Woelig" 6007
RAM Colenbrander vaas, "Woelig"

550 EUR

Grote RAM Colenbrander vaas, "Scharrelwerk" 6008
Grote RAM Colenbrander vaas, "Scharrelwerk"

275 EUR

RAM Colenbrander vaas, "Teen" 6009
RAM Colenbrander vaas, "Teen"

500 EUR

Ram Colenbrander vaas, "Teen" 6010
Ram Colenbrander vaas, "Teen"

800 EUR

2 RAM Colenbrander vazen, "Woelig" 6011
2 RAM Colenbrander vazen, "Woelig"

1.000 EUR

Delfs tegeltableau 6012
Delfs tegeltableau
Startprijs 250 EUR
Porseleinen tulpenkom, Swatow 6013
Porseleinen tulpenkom, Swatow
Startprijs 1.500 EUR
Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels 6014
Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels

525 EUR

Bierpul 19e eeuw 6015
Bierpul 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Weens terracotta beeld 6016
Weens terracotta beeld
Startprijs 250 EUR
Majolica bloempot op zuil 6017
Majolica bloempot op zuil

525 EUR

5-Delig Chinees porseleinen kaststel 6018
5-Delig Chinees porseleinen kaststel

1.500 EUR

Zeer grote keramieken cowboylaars 6019
Zeer grote keramieken cowboylaars
Startprijs 400 EUR
2 Antieke Chineze vazen 6020
2 Antieke Chineze vazen
Startprijs 1.300 EUR
Delfts porseleinen tegeltableau 6021
Delfts porseleinen tegeltableau

280 EUR

Delfts bord, 18e eeuw 6022
Delfts bord, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
9 Delftse borden 6023
9 Delftse borden

300 EUR

2 Porseleinen flacons 6024
2 Porseleinen flacons
Startprijs 350 EUR
6 Handbeschilderde borden, Brussel 6025
6 Handbeschilderde borden, Brussel

100 EUR

2 Chinese schotels 18e eeuw 6026
2 Chinese schotels 18e eeuw

560 EUR

Chinese schotel, 17e-18e eeuw 6027
Chinese schotel, 17e-18e eeuw

700 EUR

Chinese schotel, 17e-18e eeuw 6028
Chinese schotel, 17e-18e eeuw

260 EUR

Chinese schotel, 17e-18e eeuw 6029
Chinese schotel, 17e-18e eeuw

100 EUR

Chinese hengselschaal, 18e eeuw 6030
Chinese hengselschaal, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
4 Chinese borden 18e eeuw 6031
4 Chinese borden 18e eeuw

60 EUR

2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw 6032
2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw

650 EUR

Imari schaal 6033
Imari schaal

125 EUR

Cheng Lung vaas, gemerkt 6034
Cheng Lung vaas, gemerkt

18.500 EUR

Chinese cup 6035
Chinese cup
Startprijs 1.000 EUR
6 Rijstkommen, Amsterdams bont, 19e eeuw 6036
6 Rijstkommen, Amsterdams bont, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit 6037
Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit

1.200 EUR

6 Kang Xi borden 6038
6 Kang Xi borden

650 EUR

Imari scheerbekken, 18e eeuw 6039
Imari scheerbekken, 18e eeuw

500 EUR

3 Kang Xi borden 17e-18e eeuws 6040
3 Kang Xi borden 17e-18e eeuws
Startprijs 180 EUR
Fam Rose penselenpot, republiek 1920 6041
Fam Rose penselenpot, republiek 1920

250 EUR

Queng Lung schaal 6042
Queng Lung schaal

260 EUR

12 Fam. Rose borden 19e eeuw 6043
12 Fam. Rose borden 19e eeuw
Startprijs 750 EUR
3 Delen Nanking Cargo 6044
3 Delen Nanking Cargo

110 EUR

3 Chinese borden, 18e eeuw 6045
3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Imari kannetje 6046
Imari kannetje

180 EUR

Grote Chinese vleesschotel, 18e eeuw 6047
Grote Chinese vleesschotel, 18e eeuw
Startprijs 280 EUR
Imari trekpotje 6048
Imari trekpotje
Startprijs 100 EUR
2 Chinese vazen met figuren, 1e helft 20e eeuw 6049
2 Chinese vazen met figuren, 1e helft 20e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Peking-glazen snuffbottle, gesigneerd 6050
Peking-glazen snuffbottle, gesigneerd
Startprijs 550 EUR
6-Delig Meissen koffieservies 6051
6-Delig Meissen koffieservies
Startprijs 750 EUR
Meissen moccakan, Knaufzeit 6052
Meissen moccakan, Knaufzeit
Startprijs 100 EUR
Meissen koffiekan, Teichert 6053
Meissen koffiekan, Teichert

100 EUR

18e eeuws Duits bord 6054
18e eeuws Duits bord

125 EUR

Frans servies 6055
Frans servies
Startprijs 550 EUR
2 Weense vaasjes 6056
2 Weense vaasjes
Startprijs 150 EUR
Antiek servies Duitsland 6057
Antiek servies Duitsland
Startprijs 100 EUR
Delfts blauwe schaal + diversen 6057
Delfts blauwe schaal + diversen
Startprijs 30 EUR
2 Porseleinen plaquettes 6058
2 Porseleinen plaquettes
Startprijs 200 EUR
2 Aardewerken plaquettes 6059
2 Aardewerken plaquettes

250 EUR

Porseleinen staande lamp 6060
Porseleinen staande lamp
Startprijs 225 EUR
Porseleinen fazant, Arthur Storch 6061
Porseleinen fazant, Arthur Storch
Startprijs 240 EUR
Porseleinen KPM potpourrie-houder met deksel 6062
Porseleinen KPM potpourrie-houder met deksel
Startprijs 120 EUR
Hutschenreuther servies 6063
Hutschenreuther servies

100 EUR

12 borden, gemerkt 6064
12 borden, gemerkt

150 EUR

Porseleinen Meissen schaal 6065
Porseleinen Meissen schaal

120 EUR

Porseleinen  kandelaar met putti 6066
Porseleinen kandelaar met putti
Startprijs 100 EUR
Duits antiek serviesgoed 6067
Duits antiek serviesgoed

50 EUR

2 Meissen borden 6068
2 Meissen borden

110 EUR

Rosenthal servies 6069
Rosenthal servies
Startprijs 100 EUR
2 Majolica borden met vogeldecor 6070
2 Majolica borden met vogeldecor

125 EUR

Porseleinen Empirestijl vaas 6071
Porseleinen Empirestijl vaas

70 EUR

Porseleinen sigaretten presenteerschaal 6072
Porseleinen sigaretten presenteerschaal
Startprijs 90 EUR
9 Duitse borden, ca. 1910 6073
9 Duitse borden, ca. 1910
Startprijs 160 EUR
2 Porseleinen mandjes 6074
2 Porseleinen mandjes
Startprijs 140 EUR
4 Delen porselein o.a. Meissen 6075
4 Delen porselein o.a. Meissen
Startprijs 35 EUR
Bloempot op zuil 6076
Bloempot op zuil
Startprijs 250 EUR
Blauwe porseleinen lamp 6077
Blauwe porseleinen lamp
Startprijs 70 EUR
Porseleinen vaas 6078
Porseleinen vaas
Startprijs 160 EUR
Vis-servies 6079
Vis-servies

90 EUR

3 Jugendstil schotels, H.B. Deventer 6080
3 Jugendstil schotels, H.B. Deventer
Startprijs 450 EUR
6 kop en schotels 6081
6 kop en schotels

250 EUR

8 Chinese borden 6082
8 Chinese borden
Startprijs 400 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese vleesschotels 6083
Twee 18e eeuwse Chinese vleesschotels
Startprijs 400 EUR
Delftse tegel porseleyne fles 6084
Delftse tegel porseleyne fles

350 EUR

Porseleinen man 6085
Porseleinen man

180 EUR

Porseleinen beeldje, Sitzendorf 6086
Porseleinen beeldje, Sitzendorf
Startprijs 60 EUR
Sevres dekseldoos met onderschotel 6087
Sevres dekseldoos met onderschotel
Startprijs 70 EUR
3 Porseleinen figuren 6088
3 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR
Porseleinen Geischa 6089
Porseleinen Geischa
Startprijs 150 EUR
3 Porseleinen vogels 6090
3 Porseleinen vogels
Startprijs 90 EUR
Porseleinen kuiken 6091
Porseleinen kuiken
Startprijs 50 EUR
2 Porseleinen beeldjes, honden 6092
2 Porseleinen beeldjes, honden

40 EUR

Porseleinen kerststal Villeroy en Boch 6093
Porseleinen kerststal Villeroy en Boch

65 EUR

Porseleinen beeld, 19e eeuw 6094
Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR