Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kunst kabinet 4000
Kunst kabinet

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Wortelnoten porseleinvitrine 4001
Wortelnoten porseleinvitrine

Resultaat:

1.250 EUR

Figurenkast 4002
Figurenkast
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Baroksecretaire 4003
Baroksecretaire

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Italiaanse Renaissance kist 4004
Italiaanse Renaissance kist

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Wortelnoten kabinet 4005
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.750 EUR

Frans eiken bureau 4006
Frans eiken bureau
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Barok ladencommode 4007
Barok ladencommode

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Franse vergulde spiegel, 19e eeuw 4008
Franse vergulde spiegel, 19e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schrijfkastje met zuilen 4009
Schrijfkastje met zuilen

Resultaat:

500 EUR

Mahonie Biedermeier secretaire 4010
Mahonie Biedermeier secretaire
Startprijs 450 EUR
3-Deurs wortelnoten kast 4011
3-Deurs wortelnoten kast
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Boulle secretaire met bovenkast 4012
Boulle secretaire met bovenkast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Eikenhouten hoekkast 4013
Eikenhouten hoekkast

Resultaat:

750 EUR

Hollandse wortelnoten Baroksecretaire 4014
Hollandse wortelnoten Baroksecretaire
Startprijs 1.300 EUR
Engels kabinet ca. 1840 4015
Engels kabinet ca. 1840
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Chiffoniere met intarsia 4016
Chiffoniere met intarsia

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Mahoniehouten kabinet 4017
Mahoniehouten kabinet

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Louis Seize commode 18e eeuw 4018
Louis Seize commode 18e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Eiken houten salontafel, 17e-18e eeuw 4019
Eiken houten salontafel, 17e-18e eeuw

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Goudkleurige console, hout 4020
Goudkleurige console, hout

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Mahonie barok secretaire 4021
Mahonie barok secretaire

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Frans damesbureau 4022
Frans damesbureau

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Pastoorskast 17e/18e eeuw. 4023
Pastoorskast 17e/18e eeuw.

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Barokstijl noten secretaire 4024
Barokstijl noten secretaire

Resultaat:

375 EUR

Biedermeier Hollandse kast ca. 1830 4025
Biedermeier Hollandse kast ca. 1830
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Ovaal ingelegd tafeltje, 19e eeuw 4026
Ovaal ingelegd tafeltje, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Mahonie commode 4027
Mahonie commode

Resultaat:

340 EUR

Empire mahoniehouten bank 4028
Empire mahoniehouten bank
Startprijs 250 EUR
Tafel, 2 stoelen en bank 4029
Tafel, 2 stoelen en bank
Startprijs 1.000 EUR
Schrijftafel met intarsia 4030
Schrijftafel met intarsia
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Duits wortelnoten schrijfbureau 4031
Duits wortelnoten schrijfbureau

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel 4032
Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel

Resultaat:

150 EUR

Ovale naaitafel 4033
Ovale naaitafel
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Eikenhouten hoekkastje 4034
Eikenhouten hoekkastje

Resultaat:

350 EUR

Wortelnoten tafeltje 4035
Wortelnoten tafeltje
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Engels eikenhouten kabinet ca. 1800 4036
Engels eikenhouten kabinet ca. 1800

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Wortelnoten bureau met brons 4037
Wortelnoten bureau met brons

Resultaat:

500 EUR

Dresden kist 4038
Dresden kist
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Duitse geldkist 4039
Duitse geldkist

Resultaat:

200 EUR

Engels mahonie dressoir met lades 4040
Engels mahonie dressoir met lades
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Vitrine met intarsia 4041
Vitrine met intarsia

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Dubbel gebogen commode 4042
Dubbel gebogen commode

Resultaat:

330 EUR

Empire trumeau met spiegel 4043
Empire trumeau met spiegel
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Engels mahoniehouten kabinet 4044
Engels mahoniehouten kabinet

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Gotische kast 19e eeuws 4045
Gotische kast 19e eeuws

Resultaat:

120 EUR

Jachtkastje met getorste zuilen 4046
Jachtkastje met getorste zuilen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Mahonie hoekkast 4047
Mahonie hoekkast

Resultaat:

160 EUR

Dressoir ca. 1880 4048
Dressoir ca. 1880
Startprijs 500 EUR
Mahonie kapspiegeltje, 18e eeuw 4049
Mahonie kapspiegeltje, 18e eeuw
Startprijs 225 EUR
Essenhouten naaitafel 4050
Essenhouten naaitafel
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Kersen Biedermeier tafel met lade 4051
Kersen Biedermeier tafel met lade

Resultaat:

150 EUR

Engelse kast met glasopzet 4052
Engelse kast met glasopzet
Startprijs 400 EUR
Secretaire 4053
Secretaire
Startprijs 300 EUR
Art Deco hangkast met inlegwerk 4054
Art Deco hangkast met inlegwerk
Startprijs 700 EUR
Engels hoekkastje met intarsia 4055
Engels hoekkastje met intarsia
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Bruin lederen stoel 4056
Bruin lederen stoel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
mahonie naaitafeltje 4057
mahonie naaitafeltje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Franse glaskast op getorste poten 4058
Franse glaskast op getorste poten

Resultaat:

375 EUR

Kast 4059
Kast
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Engels mahonie vitrinekastje 4060
Engels mahonie vitrinekastje

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Biedermeier canapé 4061
Biedermeier canapé

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Eikenhouten Louis Quinze secretaire 4062
Eikenhouten Louis Quinze secretaire

Resultaat:

600 EUR

Engelse secretaire, 18e eeuw 4063
Engelse secretaire, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
Hollands mahonie kabinet 4064
Hollands mahonie kabinet
Startprijs 600 EUR
Verkocht
barok kabinet 4065
barok kabinet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
kapstok 4066
kapstok

Resultaat:

250 EUR

Secretaire omstreeks 1880 4067
Secretaire omstreeks 1880
Startprijs 180 EUR
2 armleunstoelen 4068
2 armleunstoelen
Startprijs 150 EUR
Tafel met intarsia 4069
Tafel met intarsia
Startprijs 150 EUR
Hollandse kabinet kast 4070
Hollandse kabinet kast
Startprijs 550 EUR
Rococo spiegel, 18e eeuw 4071
Rococo spiegel, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Engelse garderobe 4072
Engelse garderobe

Resultaat:

140 EUR

Mahoniehouten klaptafeltje 4073
Mahoniehouten klaptafeltje
Startprijs 175 EUR
Biedermeier stoelen, horrix 4074
Biedermeier stoelen, horrix
Startprijs 200 EUR
2 Hollandse krakeling-stoelen 4075
2 Hollandse krakeling-stoelen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Naaitafeltje 4076
Naaitafeltje

Resultaat:

135 EUR

Mahonie klaptafel 4077
Mahonie klaptafel
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Stel trommelvormige tafeltjes 4078
Stel trommelvormige tafeltjes

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
Mahonie sidetable, Sheraton-stijl 4079
Mahonie sidetable, Sheraton-stijl

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Queen-Anne stijl commode 4080
Queen-Anne stijl commode

Resultaat:

115 EUR

Secretaire omstreeks 1880 4081
Secretaire omstreeks 1880
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Langwerpige eettafel 4082
Langwerpige eettafel

Resultaat:

100 EUR

Mahonie bonheur ca. 1860, Holland 4083
Mahonie bonheur ca. 1860, Holland
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Mahonie kast 4084
Mahonie kast

Resultaat:

500 EUR

Mahonie panelenkast 4085
Mahonie panelenkast
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Boekenkast, Amsterdamse School 4086
Boekenkast, Amsterdamse School

Resultaat:

225 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire tafel 4087
Hollandse mahoniehouten Empire tafel
Startprijs 100 EUR
4 Mahoniehouten Biedermeier stoelen 4088
4 Mahoniehouten Biedermeier stoelen
Startprijs 80 EUR
Amsterdamse klokkast 4089
Amsterdamse klokkast
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Bloementafeltje met messing rand 4090
Bloementafeltje met messing rand

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering 4091
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering

Resultaat:

600 EUR

Jachtbuffet met kroon 4092
Jachtbuffet met kroon
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Zwart beschilderd kinderbankje 4093
Zwart beschilderd kinderbankje

Resultaat:

180 EUR

Sofa met gele bekleding 4094
Sofa met gele bekleding
Startprijs 150 EUR
Naaitafel 4095
Naaitafel
Startprijs 60 EUR