Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Barnstenen halsketting
Resultaat: 30 EUR

Collier van barnstenen. Grootte steen ca 10x16 mm. lengte 60 cm. ca 71 gr.

Franse Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR

Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...

6 Rijstkommen, Amsterdams bont, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met Amsterdams bont decor, floraal en gouddecor, kom heeft haarlijn 7x14,5øcm Cond:G

Verzilverd servies + bierkruik
Startprijs 30 EUR

Drie delen verzilverd servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G

2 cloisonne vazen
Resultaat: 90 EUR

Twee grote vooroorlogse Japanse cloisonne vazen met bloesemdecor. 40x21øcm. Cond:G

Groot 19e eeuws ivoren beeld op console
Startprijs 950 EUR

Schitterende grote antieke Chinees of Japans ivoren figuur, omstreeks 1900, voorstellende een oude vrouw met bamboe vishengel en karpers, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42,5cm.

Baroksecretaire
Resultaat: 800 EUR

Noordduitse 18e eeuwse baroksecretaire, notenhout fineer op eiken corpus met bronzen beslag, lichte fineerschade en oude restauratie, in goede staat. 112x112x60cm.

12 Fam. Rose borden 19e eeuw
Startprijs 750 EUR

Twaalf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor, keizerlijk geel, floraal met goudrand, haarlijn. 25øcm. Cond:G

Peking-glazen snuffbottle, gesigneerd
Startprijs 550 EUR

Oude Chinese pekingglazen snuffbottle, gesigneerd met paradijsvogel, mandarijneenden en waterplantendecor. bronzen dop met natuursteen. 9cm. Cond:G

Odeurflacon met gouden dop
Startprijs 150 EUR

Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...

Zilveren slatang
Resultaat: 150 EUR

Mooie zilveren slatang, 835/000, met gecontourneerde stelen en dubbele filetrand. Mt.: C.Mansveld, Rotterdam jl.: L: 1895. Lengte 28 cm ca. 141 gr. In goede staat

5 Hohners, mondharmonika
Startprijs 40 EUR

Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G

Evert Moll, bloemstilleven
Startprijs 500 EUR

Evert Moll 1878-1955 glazen vaas met tulpen olieverf op linnen Cond:G

F.H. Sypkens
Startprijs 2.000 EUR

Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G

Zilveren armband met bolletjes
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, met een groot veeroog en 11 rijen met fijne bolletjes ketting. ca 9,3 gr. Lengte 19 cm. In goede staat.

Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G

Kunstwerk van vissen
Startprijs 200 EUR

Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G

Antieke theestoof
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof omstreeks 1900 met koperen binnenbak, bovenrand gescheurd, 50x38øcm.

Porseleinen beeldje, Sitzendorf
Startprijs 60 EUR

Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.

Duitse geldkist
Resultaat: 200 EUR

Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.

Porseleinen kerststal Villeroy en Boch
Resultaat: 65 EUR

Villeroy en Boch porseleinen kerststal met figuren, dak afneembaar en te voorzien van kaarsen, Nostalgic Village, 2e helft 20e eeuw 15x24x15cm. Cond:G

Jachtkastje met getorste zuilen
Startprijs 250 EUR

Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.

Schilderij
Startprijs 900 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, Panoramisch landschap met landgoed en dorp, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

3 Grote Lladro figuren
Resultaat: 140 EUR

Drie grote Spaanse porseleinen Llardo figuren, 20e eeuw, 1 elegane dame bij zuil, 2 dansend paar, 3 dame met hondje. 32-35cm. Cond:G

Marek Ruzyk
Resultaat: 150 EUR

Marek Ruzyk 2007, poolse school, 17e eeuwse schip bij nacht voor de kust. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond.:G

Philip Windt, winterlandschap
Resultaat: 275 EUR

Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G

Fruitschaal met pootjes
Startprijs 40 EUR

Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G

Zilveren naaldenkoker + prikker
Resultaat: 50 EUR

Zilveren naaldenkoker en prikker. Zilveren prikker bekroond met een ruiter te paard. MT.: onduidelijk jl.: O:1998 Lengte 11 cm. ca 10 gr. En een naaldenkoker, 835/000, langwerpig model met ovale holle...

Langwerpige eettafel
Resultaat: 100 EUR

Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.

Amsterdamse klokkast
Startprijs 1.200 EUR

Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, gerestaureerd, geheel ingelegd met vazen en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G

Messing schemerlamp
Resultaat: 40 EUR

Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.

Indonesisch boedha beeld ca. 1940
Startprijs 80 EUR

Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G

Kristallen mosterdpot en zoutpot met zilver
Startprijs 110 EUR

Kristallen mosterdpot en zoutstrooier met zilveren dop, versierd met Biedermeier gravures, geplaatst op zwart basement met zilveren getorste greep. Met zilveren lepel. Samengesteld 14x8x18cm

Gouden 5 Gulden
Resultaat: 110 EUR

Gouden muntrand, 585/000, versierd met een lijnenbewerking voorzien van een gouden fl 5,- munt van Wilhelmina 1912. ca. 5,4 gr.

Trappenkast
Startprijs 450 EUR

Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G

Benen inro met gordelknopen
Startprijs 70 EUR

Oude Japanse benen inro met gordelknopen, 20e eeuw in goede staat 5,5cm.

Mahonie kistje
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten theekistje, omstreeks 1840, met slot en sleutel. 12x10x13cm. Cond:G

Scheerset in lederen hoes
Startprijs 100 EUR

Antieke 4 delige scheerset in etui, ivoor imitatie heften, omstreeks 1900. 17x7,5x2,5cm. Cond:G

Slot met sleutel
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.

H. v. Tankeren, stalinterieur
Startprijs 200 EUR

H. van Tankeren 1900-1980 stalinterieur met gevogelte, olieverf op paneel 28x23cm. Cond;G

Chris Lanooy, meertje
Startprijs 300 EUR

Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G

Heinrich Putshofen-Esters
Startprijs 200 EUR

Heinrich Pützhofen- esters 1872-1953, schloss Burresheim in der Eifel, aquarel op papier 44x53cm. Cond;G

6 Stoelen
Resultaat: 180 EUR

Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.

19e eeuwse Corpus Christie
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G

4 Mahonie stoelen
Startprijs 90 EUR

Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.

4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Startprijs 30 EUR

Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G

Imari trekpotje
Startprijs 325 EUR

Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G

Zilveren schaaltje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren schaaltje, 830/000, op ronde voet voorzien van fraai gedreven bloemelementen. De binnenzijde van het schaaltje is voorzien van hamerslag. Zweden jl.: U7: 1922. MT.: CFC. ø 11x6,5 cm. ca 57 gr...

IJsglazen schaal met zilveren hengsel
Startprijs 125 EUR

Ijsglazen schaal met zilveren hengsel, 835/000. Ijsglazen schaal met geschulpte bewerking geplaatst op 3 krulpoten. Voorzien van zilveren hengsel bewerkt met een Biedermeier graveerbewerking. ø 25x22 ...

Fries kerkbankje
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuws iepenhouten Fries kerkbankje met naam: G.Boon, datering 1880. 16,5x26x18cm. Cond;G

Zwart op rood Chinees lakwerk vaasje
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese of Japanse lakwerkvaas, rood/zwart met floraal decor, 20e eeuw 11cm. Cond;G

Gouden ring met briljant
Resultaat: 300 EUR

Strakke gouden ring, 585,000 met princes geslepen diamanten. Strakke platte ring met bolle binnenzijde. In het midden van de ring zit een witgouden zetkast met twee princes geslepen diamanten, Merk Re...

Eikenhouten 1-deurs kast
Resultaat: 170 EUR

Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G

Stilleven
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Plateel vaas
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G

Twee glazen schaaltjes met bronzen voet
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G

H. Hearendel, visserslandschap Volendam
Resultaat: 180 EUR

Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, vissersvolk met boot op strand, olieverf op paneel. 60x70cm. Cond:G

Pastel naakte dame, Gabner?
Resultaat: 50 EUR

Gäfgen? Duitse school, liggende naakte dame, pastel op papier 43x60cm. Cond:G

Ibelo tafelaansteker
Startprijs 20 EUR

Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.

Lot 6 vorken, schuif, jamlepel zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver bestaande uit 5 taartvorkjes, een vleesvorkje en schuiver met gecontourneerde stelen bewerkt met strikken en lijnen. En een jamlepel met gecontourneerde bak, getorste steel en parelrand. To...

3 Porseleinen kommen
Resultaat: 20 EUR

Drie Japanse Imari porseleinen kommen met goud-roze Floraal decor, 2e helft 20e eeuw 7x18ø Cond:G

Mahonie glaskast Willem 3
Startprijs 180 EUR

Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G

Messing spiegel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G

W.H. Köhler
Startprijs 150 EUR

W.H. Köhler 1876-1931, hooi bij kapschuur bij boerderij, olieverf op linnen 35x24cm. Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G

Voorouderportretten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G

7 aquatinta 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G

3 Makkumse dekselvazen
Resultaat: 130 EUR

Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G

Zilveren sierkurk
Resultaat: 40 EUR

Zilveren sierkurk bekroond door kat met hoge rug en bokaal tussen de benen en 925/000 zilveren lekring met parelranden Mt. Esmann Juweliers Utrecht. In goede staat

Eiken secertaire ca. 1860
Resultaat: 140 EUR

Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G

Hanger collier zilver zirconia's
Startprijs 80 EUR

Zilveren Y-collier, 925/000, met citrien en zirconia's. Ankercollier met in het midden een hanger met 2 rozetten bezet met een ovaal gefacetteerde citrien en versierd met een rand met zirconia's. Tuss...

6 biedermeier stoelen
Startprijs 180 EUR

Zes antieke mahoniehouten stoelen biedermeier omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R

Mahonie bestekcasette
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.

2 erotische plaquettes
Resultaat: 180 EUR

Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.

A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan
Startprijs 125 EUR

Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

mahonietafel omstreeks 1900
Startprijs 50 EUR

Antiekie Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.

G. Wiegman
Startprijs 150 EUR

Gerard Wiegman 1875-1964, huis aan het water met figuur in boot, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Axel Hamborn, stadsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G

4 Foo honden China
Startprijs 50 EUR

Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

2 Chinese borden 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor, 1 met chip en 1 met haarscheur. 28,7øcm. Cond:R

Meissen tablet, gecontourneerd
Startprijs 100 EUR

Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G

Zilveren poederdoos
Startprijs 50 EUR

Zilveren poederdoos, 800/000. Rond model met Djokja bewerking. ø70x15 mm. In goede staat.

Zilveren pasteischep
Startprijs 60 EUR

Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands.Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jaco...

Lot diverse zakmessen
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse oude zakmessen, 20e eeuw 6-10cm. Cond:G

Eiken tafel met ijzeren onderstel
Resultaat: 60 EUR

Art Deco eikenhouten theetafel met ijzeren onderstel, omstreeks 1920, 70x70x45cm. Cond:G

Ring met Tanzaniet, Robijn en Bergkristal
Startprijs 200 EUR

Strakke ring, 375/000, met tanzaniet, robijn en bergkristal. Aan de bovenzijde is de ring versierd met in het midden een rond gefacetteerde tanzaniet, ø 6 mm, daaromheen zit een opengwerkt kruis bezet...

Frans breistoeltje
Startprijs 75 EUR

Louis Philippe breistoel, omstreeks 1870, overgeschilderd 80x70x60cm. Cond.R

Pendant, H. Hermanns
Resultaat: 75 EUR

Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G

K. Hofer
Resultaat: 80 EUR

K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G

Duits porseleinen servies
Resultaat: 70 EUR

Duits porseleinen servies gemerkt A.W Dekor Ost Friesland, handbeschilderd met floraal decor bestaande uit theepot, koffiepot, 12 kop en schotels, 5 gebaksborden, roomset, theestoof minimale chip moge...

G. Burkens
Startprijs 120 EUR

G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schildpadkoker met zilver
Startprijs 100 EUR

Sigaren koker van schildpad met zilveren randen en applique, 835/000. Rechthoekige koker van schildpad versierd met zilveren gecontourneerde rand met ovaal zaagwerk en getrembleerde bewerking in de ra...

Rosenthal vleesschaal, L. Ostermayr
Startprijs 80 EUR

Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G

Engelse tafel met intarsia
Resultaat: 140 EUR

Negentiende eeuwse Engelse bijzettafel, mahoniehout met bandintarsia en florale intarsia, geschulpt blad, 62x52x58cm. Cond;G

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 50 EUR

Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine omstreeks 1930 66x75x20cm. Cond:G