Oud Perzisch handgeknoopt kleed en kussen, creme-blauw-zwart, in goede staat 38x43cm en 97x84cm. Cond:G
Oud Perzisch bidkleed in aardetinten, in goede staat 98x146cm. Cond:G
Twee oude Perzische kleden, 1x Kelim oranje-rood, 1 x Perzisch Floraal decor aardetinten, 120x80 en 115x66cm. Cond:R
Negentiende eeuws bronzen wandplaquette Napoleon door C. de Franoz. 1850-1908 Frankrijk, in goede staat 9,5cm. Cond:G
Vooroorlogse robijnrode glazen dekselschaal op hoge voet met goud en floraal opengewerkt decor, in goede staat 22x18øcm.
Vier kunstenaars glazen vazen, o.a. Murano, 20e eeuw in goede staat 23-32cm.
Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, haan, vis, zwaan 17-22cm. Cond:R/G
Antieke kristalglazen bokaal met verzilverde voet, facetgeslepen glas en gegraveerde tekst. (Voet en bokaal zijn samengesteld) 33,5cm. Cond:R
Vier kristallen facetgeslepen kristallen karaffen met plated drankschildjes, 1 zilveren bovenrand. 20e eeuw, 1 stop beschadigd. 21-24cm. Cond;R/G
Tien delen boheems kristal, 2e helft 20e eeuw, 6 fruitborden, bolvaas, fruitschaal,bonbonniere, en schaal 16-26cm. Minimale chip mogelijk. Cond:R/G
Acht delen Swarovski kristal: hond, kangeroe, kleine hond, boomstronk, libelle (kapot), 3 kuikentjes, 1x bij met bloem 2-7cm. Minimale chips mogelijk
Vijf delen Swarovski kristal: muis, kat, tekkel, vlinder en egel 4,5-8cm., minimale chips mogelijk.
Duitse Schierholz Thüringen, porseleinen kuiken met gouddecor, omstreeks 1930, in goede staat 8cm.
Llardo dame met parasol en grote porseleinen limogesstijl ei, 16-32cm. (parasol beschadigd) Cond:R/G
Grote Japanse Imari porseleinen schotel met landschapdsdecor, gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 5x36,5øcm.
Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.
Twee grote geglazuurde keramieken vazen met kippendecor, 20e eeuw, bruin/groen, beschadigingen bovenrand. 41,5cm. Cond:R
Grote antieke Engelse keramieken vleesschotel omstreeks 1880 warranted stone ware AB+G, Chinees decor. 49x31cm. Cond:G
Hollandse antieke platelen vaas, schilder C.A.Prins, koninklijke plateel bakkerij Zuid Holland omstreeks 1920-1930(scherf bovenrand gelijmd,chip voet) 28x15ø Cond:R
Vier porseleinen vogeltjes: 3x Goebel (vink, roodborstje en koolmees) en 1x onbekend (gemerkt) vogeltje, 5-10cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse porseleinen biedermeier vaas, omstreeks1830, handgeschilderde figurenvoorstelling, 29x22x13cm. (twee chips) Cond:R
Twee antieke porseleinen borden met romantische figurenvoorstelling, grote Wenen omstreeks 1880, kleine Suhl R.S Duitsland, in goede staat 27,5x30øcm
Antieke 19e eeuwse porseleinen dekseldoos met romantisch figurendecor 4,5x8ø Cond:G
Oude Duitse figurengroep omstreeks 1920 Thüringen, chique paar met bloem, licht beschadigd. 13cm. Cond:R
Chinese yixing theepot 20e eeuw pompoenvorm, in goede staat 11x17x11øcm.
Twee Chinese jade gestoken madaillon plaquettes met goudkleurige laagm chionese tekens en floraal decor. 21e eeuw, 1x7cm.
Oude grote porseleinen met messing lampenvoet, geelectrificeerd, haarlijn in bovenste porseleinen reservoir, 48cm. Cond:R
Drie 19e eeuwse engels aardewerk, 2 figuren met rozenvaasjes, 1 beschadigd bij rozensteck, 1x staffordshire figuren met hond en vrouw. 15-16cm. Cond;R/G
Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, wood en sons England 9-19cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met figurendecor, familie Verte, in goede staat. 6x9øcm.
Chinese Yixing theepot met decor, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 8,5x18x11øcm.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met figurendecor 20e eeuw, gemerkt, 38cm. Cond;G
Twee aardewerken plaquettes gemerkt Minton, gelithografeerd elfendecor, 20e eeuw, 1 plaquette heeft 4 chips. 41x31x1cm. Cond;R
Oude chinees porseleinen lampenvoet, 20e eeuw met floraal decor. 35x19øcm. Cond:G
Antiek Japans theeservies omstreeks 1900, gemerkt. eierschaal decor met handbeschilderde figuren, 2 theepotten, melk en suikerpot, 5 kop en schotels, 5 gebaksborden, in goede staat 18-19cm.
Grote oude Italiaanse Majolica ampfora vaas, gemerkt 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R
Grote oude Japanse porseleinen vaas met paradijsvogeldecor en floraal decor, gemerkt, 20e eeuw, 25,5x11cm. Cond:G
Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met ingelgd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie 75x47x40cm. Cond:R
Twee witte stijlmeubel bijzettafels met geschulpt blad en gebogen poten, 2e helft 20e eeuw, 43x45x45cm. Cond:G
Wortelnoten hoekvitrinekast stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 184x66x40cm.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis philippe tafel omstreeks 1870, in goede staat 78x119x82cm. Cond;G
Drie antieke Duitse notenhouten Grïnderzeit stoelen, omstreeks 1880, in redelijk goede staat 97x55x48cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten voltaire armleunstoel op porseleinen wielen, in goede staat 105x70x80cm.
Negentiende eeuwse houtgestoken zwart geeboniseerde Louis Philippe breistoel, vlek op zitting, 100x56x48cm. Cond;G
Negentiende eeuwse eikenhout gesneden bidstoel met heilig kruis, petit point stoffering, beschadigd. 90x47x45cm. Cond:R/G
Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed, handgeknoopt, rood-groen-creme-zwart, floraal decor 155x210cm. Cond:R/G
Twee oude perzische tapijten, aardetineten en zwart-blauw-creme-rood, in redelijke tot goede staat 136x88 en 140x98cm.
Abstracte bronzen sculptuur op houten basement, groen gepatineerd, omstreeks 1960, vermoedelijk Duitsland 35cm. Cond:G
Laurenz Plannen, Duitse school, bronzen plaquette in houten omlijsting 9,8x9,8cm.
Twee oude compositiemetalen figuren van atleten, omstreeks 1930(arm gerepareerd) 32-36cm. Cond:R/G
Twee Murano glazen clown figuren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-25cm.
Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 20-23cm.
Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G
Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G
Negentiende eeuws kristallen olie en azijnstel, 6 delig, 1 breuk onprofessioneel gerestaureerd, chips 26x28øcm Cond:R
Vier antieke kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw 3 verzilverde plaquettes, in goede staat 28-32cm.
Jugendstil groenglazen vaasje met gouddecor en portret, omstreeks 1910, chips bovenrand. 16,5cm. Cond:R
Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.
Oude antieke Chinese rood gelakte bruin jade dekseldoos met vlinderdecor. 4x27x6cm. Cond:G
Drie delen gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, 1x vaas royal Goedewaagen decor Laila, 1x bloempot Gouda Ivora, 1x bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Con...
Twee 18e eeuwse gemerkte Chinese bordjes, decor van spelende kinderen, chip en haarlijn, 3,5x16,2ø Cond:R/G
Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. 23,7cm. Cond;R/G
30er jaren Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas(selb. Bavaria) met floraal en gouddecor, in goede staat 16x15,5ø Cond:G
Duitse Volkstedt porseleinen figuur 20e eeuw, romantisch paar, in goede staat 14cm.
Drie Thüringer porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw 32-33cm. Cond:G
Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 2x Villeroy en Boch, 3x Minton England 26-28cm. Cond:R/G
Oud lampetstel J.J Keramik 20e eeuw 4 delig bloemendecor, in goede staat 14-37cm.
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met landschapsdecor, haarlijn, 6x11,2øcm. Cond;R
Lot van 14 delen oud Chinees porselein, 19e-20e eeuw o.a. Quan Yin kopjes, snuffbottles, dekseldozen, theepot, dekselvaas, minimale chip bij kopjes mogelijk. 6-25cm. Cond:G
Vier grote Duitse porseleinen sierschotels Kaiser met oosters decor, omstreeks 1980 in goede staat 32-39cm.
Zes oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw wood en sons, chip, verder in goede staat 9-16cm. Cond:R/G
Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.
Vijf diverse oude Japanse/Chinese snuffbottles, 20e eeuw in goede staat, 4x porselein 1x glas. 7-8cm.
Oude Chinese porseleinen hocker met vlinder en floraal decor, 20e eeuw 27cm. Cond:G
Delfse bonbonschaal met geschulpte voorzien van zilveren beugel, 835/000, gezaagd Biedermeier bloemdecor. Schoonhoven, jl.:N:1948 ø 21x13 cm. Wat cracelé
Twee kleine Chinese vaasjes met zotjes afgebeeld 13,5x7øcm. 20e eeuw
Antieke Chinese of Japanse malachiet snuffbottle omstreeks 1900, in goede staat 7cm.
Drie diverse Oosterse vazen omstreeks 1900 2x kantonees, 1 pootje af, 1x cloissone, stukje uit, 19e eeuw Cond;R/G
Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen, studio-line, omstreeks 1990 16-20cm. Cond;G
Grote bisquit porseleinen Engel met heilig kruis, gemerkt met kruik. R en 366, 20e eeuw 27cm. Cond;G
Twee Delfts porseleinen knobbelvazen met floraal decor en landschapsdecor, 20e eeuw, 6 kantig 28x12x13cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot in redelijke staat 75x94cm. Cond:R
Antiek industriele werktafel van gietijzer en eikenhouten blad, draaibaar, gemerkt Th.A.A. Simonis Den haag, omstreeks 1920, 54x46x60cm. Cond:G
Grote Afrikaanse houtgesneden figuur, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122cm. Cond:G
Groot lot kristalglas omstreeks 1930-1950, 31 glazen, fruitschaal, cylindrische vaas, minimale chip mogelijk 11-21cm. Cond:G
Kristallen bonboniére op zilveren voet, 925/000. Bonbonbiére met acouladevormige rand versierd met amandelslijpsel, geplaatst op een ronde zilveren voet met dubbele filetrand. ø 19x10 cm. MT.: Zilver...
Handbeschilderde porseleinen lamp, 20e eeuw rozen en landschapsbeschilderingen, 35cm. Cond;G
Antiek Sevres porseleinen dekseldoos met onderschaal, omstreeks 1900, handbeschilderd met goud en bloemendecor, onderschaal gerestaureerd. Cond:R/G 9x18øcm.
Oude Chinese Yixing theepot met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 1e helft 20e eeuw (achthoekig) 7,5x8,5x13,5cm Cond:G
Grote Duits keramieken Goebel figuur, Lore 249 1/98 1970, meisje met cello(been en cello gelijmd) 20,5cm. Cond:R
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G
Zes delen Makkums polychrome aardewerk, 20e eeuw 2 schalen en 4 schotels, 10-22cm. Cond;G