afgesloten

31. Januariveiling 2017

afgesloten | Veiling

13.01.2017 – 14.01.2017

166 Resultaten

5000

Bronzen beeld kinderhoofd op kussen

Startprijs 700 EUR

Antieke Franse bronzen figuur op natuurstenen basement omstreeks 1900, jongenshoofd op kussen door: Lequesne waarschijnlijk Eugene Louis 1815-1887, 10cm. Cond:G


5001

Bronzen beeld, Andree

Startprijs 2.500 EUR

Zeer groote antiek Frans bronzen figuur, gesigneerd Andree, op marmeren basement, man met adelaar omstreeks 1930. 70x66x18cm. Cond:G


5002

Brons, Vivarelli

Startprijs 600 EUR

Lorio Vivarelli 1922-2008 Italie, bronzen figuur twee omarmende vrouwen, in goede staat 32cm. Cond:G


5003

Beeld E.Picol

Startprijs 850 EUR

Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Frankrijk door E. Picault 1833-1915 getiteld; per laborem, in goede staat 61cm.


5004

Bronzen beeld vrouw met ivoren hoofd

Startprijs 600 EUR

Gesigneerd antiek bronzen beeld met ivoor omstreeks 1900 vrouw met mandoline op onyx basement door F. Lugerth(ferdinand 1885-1915) in zeer goede staat 18,5cm.


5005

Bronzen beeld jongen met boek en ivoren hoofd

Startprijs 425 EUR

Antieke bronzen figuur met ivoren hoofd omstreeks 1900 meisje met hoed en boek, staande op marmeren basement in goede staat 16cm.


5006

Beeld met 2 honden, T.Cartier

Startprijs 750 EUR

Grote zware antieke Franse bronzen figuur, 2 herdershonden door T. Cartier Thomas Francois Cartier. 1879-1943, bevestigingsnaad bij staart zit los, verder in goede staat 54x57x28cm.


5007

Bronzen beeld

Startprijs 1.600 EUR

Groot antieke Franse Pierrot van brons met natuurstenen bal en marmeren basement, Gesigneerd F. Hambinon, Cond:G 60cm.


5008

Bronzen beeld, vrouw

Startprijs 1.000 EUR

Antieke Franse bronzen figuur, omstreeks 1900, door berlin, le premier fruit, in goede staat 42cm.


5009

Groot marmeren buste dame

Startprijs 1.450 EUR

Prachtige grote antieke marmeren buste omstreeks 1900, jonge dame, door H. Levasseur 1853-1934, 65cm, in goede staat


5010

Groot bronzen beeld

Startprijs 1.000 EUR

Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.


5011

Renee van Leusden, bronzen figuur

Startprijs 350 EUR
Resultaat: 350 EUR

Renee van Leusden bronzen sculptuur, getiteld connection, 2 kleurig gepatineerd(incl. nota Chez moi Ton Schulten) 32cm. Cond:G


5012

2 bronzen boekensteunen

Startprijs 500 EUR

Twee antieke bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement omstreeks 1920 Don. Quichotte en sancho panza, gesigneerd Jante 18-26cm. Cond:G


5013

Bronzen erotisch beeld

Startprijs 450 EUR

Antiek bronzen erotisch beeld op marmeren basement, man die rok kan openen en vrouw waarvan paraplu omhoog kan, gesigneerd Bahnert, omstreeks 1900 in goede staat 9,5x11x6cm. Cond:G


5014

Bronzen paard met steen

Startprijs 800 EUR

Zeer grote antieke bronzen sculptuur, trekpaard met granietsteen en boer met zweep, omstreeks 1900, geen signatuur gevonden. 72x17x42cm. Cond:G


5015

Bronzen beeld, Chinees dier

Startprijs 800 EUR

Antieke Chinese bronzen vergulde eekhoorn 19e eeuw in goede staat 4,5x5x8cm. Cond;G


5016

Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander

Startprijs 200 EUR
Resultaat: 375 EUR

Bronzen figuur Ernemann Friedrich Sander 1925 Duitse school, dame met handdoek 19cm. Cond:G


5017

Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander

Startprijs 200 EUR
Resultaat: 425 EUR

Ernemann Friedrich Sander, 1925 Leipzig. liegende Frau, bronzen sculptuur, in goede staat 19cm. Cond:G


5018

Bronzen beeld man met koude handen

Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 man in 17e eeuwse klederdracht die zijn handen opwarmt in goede staat 17cm. Cond:G


5019

Art Deco beeldje vogel, Monogram

Startprijs 100 EUR
Resultaat: 140 EUR

Gesigneerd bronzen verzilverd Art Deco figuur op houten basement monogram F.S, voorstellende een vogel op rots. 15,5cm. Cond:R


5020

Groot houten beeld

Startprijs 500 EUR
Resultaat: 700 EUR

Zeer groot eikenhout gesneden heiligbeeld, 19e eeuw heilge apostel met stok, in goede staat 140cm. Cond:G


5021

Samac beeld muzikant

Startprijs 750 EUR

Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G


5022

Bronzen beeld, gesigneerd Hans Müller

Startprijs 600 EUR

Duits antiek bronzen figuur, jager met kruisboog op marmeren basement door Hans Müller omstreeks 1900, in goede staat 31cm.


5023

Groot bronzen beeld ridder

Startprijs 300 EUR

Grote antieke bronzen ridder 19e eeuw, ongesigneerd in goede staat 61cm. Cond:G


5024

Bronzen beeld, huilende baby

Startprijs 600 EUR

Grote antieke bronzen huilende baby Max Bezner, Duitse school 1e helft 20e eeuw, 27cm. Cond;G


5025

Bronzen beeld vogel

Startprijs 750 EUR

Grote antieke Japanse tweedelige bronzen sculptuur, roofvogel met vogel op boomstronk(opbergruimte), omstreeks 1900, in goede staat. 53x41x18cm.


5026

Beeldje Jet Schepp

Startprijs 25 EUR
Resultaat: 25 EUR

Jet Schepp Rotterdam 1940, kleine bronzen figuur op houten basement met titel: tekenmaatje. 8cm. Cond:G


5027

Bronzen jongeman die roept

Startprijs 350 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen die roept op marmeren basement door Loui Oury, 1846 33cm. Cond;G


5028

Buste Vrouw

Startprijs 120 EUR
Resultaat: 120 EUR

Antieke Buste van een oosterse vrouw, brons-zilverkkleurig gepatineerd, gipsen beeld, chips, gesigneerd Houdon. 55cm. Cond:R/G


5029

Beeld zittende edele heer

Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, 17e eeuwse scheepskaptein met kijker en anker. 32cm. Cond:G


5030

2 vergulde bustes

Startprijs 200 EUR

Twee antieke vergulde bronzen bustes omstreeks 1870 in goede staat 13cm.


5031

Bronzen beeld, Bachus

Startprijs 200 EUR

Brons gegoten Bachhus 20e eeuw mooie patina, in goede staat 25cm.


5032

Bronzen beeld, man met zwaard

Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.


5033

Houten heilig beeld, 18e eeuw

Startprijs 750 EUR

Groot 18e eeuws notenhouten gestoken heilig beeld met bijbel, handen afneembaar, 87cm. Cond:G


5034

Man met reddingsboei, overlay

Startprijs 100 EUR

Antieke figuur, strandjutter met reddingsboei, gesigneerd Selinski, omstreeks 1900, brons overlay, in goede staat 45cm.


5035

Jugendstil borstbeeld van een dame

Startprijs 40 EUR

Groot antiek borstbeeld damesbuste met zweepslag decor op basement, omstreeks 1900, gemerkt Lusood, okergroen glazuur op gips, chip neus en basement. 62cm. Cond:G


5036

Compositie beeld, waterdrager

Startprijs 150 EUR

Grote compositiemetalen waterdrager 20e eeuw op houten basement(handvat kruik zit er los bij) 77cm. Cond:G


5037

18e-19e eeuws houtgestoken beeld

Startprijs 350 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinese houtgestoken beeld met originele polychromie, achterin een ruimte als relikwiehouder, basis aangetast, opgevuld met cement. 58cm. Cond:G


5038

Bronzen boekensteunen, maribu

Startprijs 90 EUR
Resultaat: 120 EUR

Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer, 21e eeuw gesigneerd C.J. Verhoef, Maribu's, 25x15x10cm. Cond:G


5039

Bronzen damhert

Startprijs 160 EUR

Bronzen damhert op zwart marmeren basement 21e eeuw in goede staat, 26x42x12cm. Cond;G


5040

Bronzen beeld marianne Houtkamp

Startprijs 650 EUR
Resultaat: 550 EUR

Marianne Houtkamp, bronzen figuur, dame met voet in water, galerie Ootmarsum 42cm. Cond. G


5041

Bronzen sculptuur, "Stilte"

Startprijs 130 EUR
Resultaat: 130 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, titel: Zwijgen. 49cm. Cond;G


5042

Verzilverde vogel, Reinard

Startprijs 270 EUR

Verzilverde Art Deco meeuw op marmeren basement, door J.Rosnard, omstreeks 1930, in goede staat 36cm.


5043

2 Bronzen beeldjes, Bergman

Startprijs 550 EUR

Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G


5044

Bronzen Geisha met lotusbloem

Startprijs 200 EUR

Antieke vergulde bronzen Geisha omstreeks 1900 met lotusbloem, nr 3160, Chinese tekens onleesbaar. 20cm.


5045

Bronzen Boedha

Startprijs 350 EUR

Oude vergulde bronzen Boedha, 20e eeuw, in goede staat 15,4cm.


5046

Chinese bronzen boedha, 19e eeuw

Startprijs 290 EUR
Resultaat: 290 EUR

Grote oude bronzen boedha, staande op vis met monsterkop, gemerkt met tekst. 2e helft 20e eeuw, 48cm. Cond;G


5047

Vroeg 19e eeuwse boedha

Startprijs 290 EUR
Resultaat: 440 EUR

Grote oude Thaise bronzen vergulde Boedha, 2e helft 20e eeuw, 58cm. Cond;G


5048

Zeldzaam Tibetaans bronzen beeldje

Startprijs 175 EUR

Tibetaanse bronzen figuur 20e eeuw, kindboedha op lotusbloem. 37cm. Cond;G


5049

Bronzen beeld Marianne Houtkamp+boek

Startprijs 550 EUR
Resultaat: 450 EUR

Marianne Houtkamp, bronzen figuur zittende dame op marmeren basement(galerie Ootmarsum) 44cm. Cond:G


5050

Bronzen boedha met schaaltje

Startprijs 90 EUR

Oosterse bronzen figuur met dekseldoos, Boedha met figuren op dekseldoos, 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x10cm.


5051

Bronzen Jugendstil vaas

Startprijs 100 EUR
Resultaat: 140 EUR

Zware bronzen Jugendstilstijl vaas, 2e helft 20e eeuw op marmeren basement, in goede staat.


5052

Bronzen Jugendstil beeld, Nelson

Startprijs 500 EUR

Gesigneerde antieke bronzen Jugendstil figurenlamp, omstreeks 1900. Henri Nelson 1854-1919 + gietstempel E. Blot Paris(2keramieken fittingen weg) 70cm. Cond:G


5053

Bronzen gier, Art Deco

Startprijs 120 EUR
Resultaat: 170 EUR

Art deco stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, Gier, 32cm. Cond;G


5054

Bronzen paard op rust

Startprijs 230 EUR
Resultaat: 215 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement 21e eeuw P.J Mene, in goede staat 37x43x16cm.


5055

Inktstel

Startprijs 480 EUR

Groot antiek Frans marmeren bureau inktstel met bronzen mandoline, spelende Pierrot, met ivoren handen en gezicht. 14x38x31cm. Cond:G


5056

Bronzen beeld vrouw met wateremmer

Startprijs 380 EUR

Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Jugendstil, Orientalse vrouw met wateremmers, gemonogrammeerd K.L en gietstempel, Uriella Modelle de Cologne, serienr. 2183, 55cm.


5057

Bronzen jongen met kranten

Startprijs 150 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen met schoolboek, syffleur, door: N. Picciole Italie. 19,5cm. Cond:G


5058

Bronzen boedha

Startprijs 500 EUR

Oude chinese bronzen boedha zittend op lotusbloem, afneembare vaas, 21cm.


5059

2 Bronzen beelden, paarden

Startprijs 450 EUR

Twee antieke bronzen beelden omstreeks 1870 naar voorstelling van Guilliaume Costeau, steigerende paarden met moor, in goede staat 30x24x10cm


5060

Bronzen wandbordje Napoleon, gesigneerd

Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuws bronzen wandplaquette Napoleon door C. de Franoz. 1850-1908 Frankrijk, in goede staat 9,5cm. Cond:G


5061

2 Uilen op boomtak, brons, gesigneerd

Startprijs 220 EUR

Chinese gesigneerde bronzen figuur, 2e helft 20e eeuw, twee uilen op tak 16x25x10cm. Cond;G


5062

Bronzen danseres, modern

Startprijs 110 EUR
Resultaat: 160 EUR

Moderne bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw gesigneerd Milo, in goede staat 54cm.


5063

Bronzen beeld smid

Startprijs 180 EUR

Vergulde bronzen beeld op zwart marmeren basement smid hamerend op aambeeld, omstreeks 1930-1950 34cm. Cond:G


5064

Beeld van liggende vrouw op canapé

Startprijs 60 EUR
Resultaat: 60 EUR

Composiet figuur, liggende Griekse vrouw op canape, 2e helft 20e eeuw in goede staat 32x52x12cm.


5065

Bronzen buste, Judith, gesigneerd Loewenicht

Startprijs 280 EUR

Antieke Duitse Jugendstil bronzen buste door: Loewenicht omstreeks 1900, 21cm. Cond:G


5066

Bronzen leeuw

Startprijs 100 EUR
Resultaat: 110 EUR

Grote bronzen leeuw op zwart marmeren voet, 21e eeuw, minimale chips marmer 25x35x17cm. Cond:G


5067

Bronzen vrouw met hond, Art Nouveau

Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw dansende Oosterse vrouw, 50cm. Cond;G


5068

Bronzen dame op zwaan

Startprijs 150 EUR
Resultaat: 170 EUR

Groot bronzen beeld, in Jugendstilstijl, vrouw staat op zwaan 2e helft 20e eeuw 79cm. Cond:G


5069

Bronzen leeuwen

Startprijs 100 EUR
Resultaat: 100 EUR

Zware bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, leeuwenpaar op marmeren basement, gesigneerd G.Garder, in goede staat 29x37x17cm.


5070

Bronzen vrouwe Justitia

Startprijs 60 EUR
Resultaat: 65 EUR

Bronzen beeld vrouwe Justitia, 2e helft 20e eeuw in goede staat 54cm.


5071

Antieke bronzen Galliër

Startprijs 450 EUR

Negentiende eeuws Franse bronzen Gallier met Bijl Salon des Beaux arts par debut Prix de Rome, gesigneerd debut, gestempeld B.D.Paris. 38cm. Cond:G


5072

Bronzen zittende adelaar, houten sokkel

Startprijs 160 EUR
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen adelaar op houten basement, 21e eeuw in goede staat 40cm.


5073

4 Bronzen figuren

Startprijs 80 EUR
Resultaat: 80 EUR

Vier bronzen figuren 60er jaren vermoedelijk Duitsland, muscicerende en dansende figuren, maker onbekend 21-22cm. Cond;G


5074

Bronzen beeld op marmeren voet

Startprijs 150 EUR
Resultaat: 150 EUR

Groot gesigneerd bronzen art deco beeld op onyx basement, danseres met pompom rok, naar D.H Chiparus 21e eeuw. 51cm. Cond:G


5075

Compositie mannenfiguur

Startprijs 40 EUR
Resultaat: 40 EUR

Antieke Franse figuur omstreeks 1900, Angelius par A de Ranieri, compositie metaals, 46cm. Cond:G


5076

Bronzen figuur, Rudolf Christian Baisch

Startprijs 120 EUR
Resultaat: 300 EUR

Rudolf Christian Baisch 1903-1990 Böbingen/Württ, bronzen pelikaan, in goede staat 17cm.


5077

Bronzen figuur, Rudolf Christian Baisch

Startprijs 100 EUR
Resultaat: 90 EUR

Rudolf Christian Baisch 1903-1990 Böbingen/Württ, bronzen schildpad in goede staat 13cm.


5078

2 Bronzen figuren, Gretel Gemmert

Startprijs 160 EUR
Resultaat: 130 EUR

Twee bronzen figuren Gretel Gemmert, Düsseldorf 1923-2004, twee vrouwelijke bronzen sculpturen, in goede staat 16-17cm. Cond:G


5079

Bronzen figuur, Wolfgang Frische

Startprijs 80 EUR

Wolfgang Frische 1946 Uedem Niedersheim, bronzen sculptuur "engel", in goede staat 13cm.


5080

Bronzen figuur, Gisela Korpium

Startprijs 80 EUR
Resultaat: 80 EUR

Gisela Korpium 1935 Berlijn, bronzen sculptuur vrouwelijk "pandora"op houten basement, in goede staat 12cm.


5081

Bronzen figuur, Ludwig Chateau

Startprijs 60 EUR
Resultaat: 90 EUR

Ludwig Chateau Düsseldorf 1906. Ente bronzen figuur, in goede staat 6,5x7,5x3,5cm.


5082

Bronzen sculptuur, Dieter Oehm

Startprijs 100 EUR
Resultaat: 140 EUR

Dieter Oehm 1022 nr 5/5, 1947 Bad Hersfeld, abstracte kubistische bronzen sculptuur op houten basement, in goede staat 26cm.


5083

Bronzen plaquette, Joseph Krautwald

Startprijs 100 EUR

Joseph Krautwald, 1914 Borkendorf Oberschlesien 2013 Rheine, harpspelende figuur, 26x19x2cm.


5084

Bronzen plaquette, Laurenz Pannen

Startprijs 80 EUR
Resultaat: 80 EUR

Laurenz pannen 1978 Weeze, Vielfalt im Quadrat, kubistische bronzen plaquettes, in goede staat 19x19x3cm.


5085

Bronzen figuur, Michael Schwarze

Startprijs 120 EUR
Resultaat: 130 EUR

Michael Schwarze 1939 Krefeld, Hand und Bein, bronzen sculptuur 18,5cm. Cond:G


5086

Bronzen figuur, German Becerra

Startprijs 120 EUR
Resultaat: 150 EUR

Luis German Becerra nr 7/100, 1928 Columbia Düsseldorf, bronzen abstracte sculptuur. 7x12x8,5cm.


5087

Bronzen figuur, Michael Schwarze

Startprijs 100 EUR
Resultaat: 125 EUR

Michael Schwarze 1939 Krefeld, eierschaal met hand, bronzen sculptuur, 15cm. Cond:G


5088

Bronzen figuur, Michael Schwarze

Startprijs 100 EUR
Resultaat: 110 EUR

Michael Schwarze 1939 Krefeld, eierschaal met armen en voet, bronzen sculptuur, in goede staat, 10cm. Cond:G


5089

Bronzen figuur, Michael Schwarze

Startprijs 150 EUR
Resultaat: 160 EUR

Michael Schwarze 1939 Krefeld. river Nude 1977, bronzen sculptuur in goede staat. 20cm Cond:G


5090

Bronzen figuur, Michael Schwarze

Startprijs 150 EUR
Resultaat: 150 EUR

Michael Schwarze 1939 Krefeld Corpus met groot oor, bronzen sculptuur, in goede staat.


5091

Bronzen figuur, Peter Rübsam

Startprijs 120 EUR
Resultaat: 375 EUR

Peter Rübsam, 1914 Hoemel Duitsland, gefaltene Decke, bronzen sculptuur, in goede staat 9x15x15cm.


5092

Beeld, moeder met dochter

Startprijs 50 EUR
Resultaat: 50 EUR

Antiek Frans beeld omstreeks 1900 Groupe etude Par rancoulet. compositie metaal, brons kleurig, 1 vinger af, 47cm. Cond:R


5093

Beeld dame met vogels

Startprijs 450 EUR

Groot antiek Frans Art Deco beeld op zwart marmeren basis, gesigneerd A. Trefoloni, 3 kleurig gepatineerd, compositiemetaal, vrouw met duiven. 31x57x18cm. Cond:G


5094

Weens brons, gems

Startprijs 450 EUR

Groot antiek Weens koud beschilderd bronzen liggende gems op onyx plaquette, in zeer goede staat 10,5x10x14cm.


5095

Bronzen Oosterse danseres

Startprijs 120 EUR

Bronzen Oosterse dame op zwart marmeren basement, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd A. Leonard, minimale chip marmer, 32cm. Cond:G