Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen plaquette
Startprijs 15 EUR

Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.

Klein beeld Indonesisch
Startprijs 30 EUR

Oude Indonesische bronzen figuur met muziekintrument, 2e helft 20e eeuw. 13,5cm. Cond:G

Jugendstil borstbeeld van een dame
Startprijs 40 EUR

Groot antiek borstbeeld damesbuste met zweepslag decor op basement, omstreeks 1900, gemerkt Lusood, okergroen glazuur op gips, chip neus en basement. 62cm. Cond:G

Drie bronzen beeldjes.
Startprijs 40 EUR

Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Dega...

4 Bronzen beeldjes
Startprijs 40 EUR

Vier bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken (Egyptische oudheden): 1x Ramses II, 1x Nefertiti, 1x Anubis, 1x Dame Touy, 10-13cm. Cond.: G

Bronzen wandbordje Napoleon, gesigneerd
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuws bronzen wandplaquette Napoleon door C. de Franoz. 1850-1908 Frankrijk, in goede staat 9,5cm. Cond:G

Houten Mariabeeld
Startprijs 50 EUR

Grote houtgestoken Mariabeeld 20e eeuw in goede staat 75cm.

2 Bronzen figuren
Startprijs 50 EUR

Twee bronzen figuren 20e eeuw, ongesigneerd 12-16cm. Cond:G

Abstract bronzen figuur
Startprijs 60 EUR

Abstracte bronzen sculptuur op houten basement, groen gepatineerd, omstreeks 1960, vermoedelijk Duitsland 35cm. Cond:G

Bronzen plaquette, Laurenz Plannen
Startprijs 60 EUR

Laurenz Plannen, Duitse school, bronzen plaquette in houten omlijsting 9,8x9,8cm.

2 compositie metalen figuren
Startprijs 60 EUR

Twee oude compositiemetalen figuren van atleten, omstreeks 1930(arm gerepareerd) 32-36cm. Cond:R/G

Groot houten beeld
Startprijs 70 EUR

Grote Afrikaanse houtgesneden figuur, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122cm. Cond:G

Bronzen boedha in tempel
Startprijs 75 EUR

Grote bronzen hanger met zittende boedha, 20e eeuw 14,5cm. Cond;G

Bronzen figuur, Wolfgang Frische
Startprijs 80 EUR

Wolfgang Frische 1946 Uedem Niedersheim, bronzen sculptuur "engel", in goede staat 13cm.

Bronzen boedha met schaaltje
Startprijs 90 EUR

Oosterse bronzen figuur met dekseldoos, Boedha met figuren op dekseldoos, 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x10cm.

Bronzen soldaat op skies
Startprijs 90 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement 21e eeuw, gemerkt, kyrillisch en mockba, Russische soldaat op ski's 27cm. Cond;G

Beeld zittende edele heer
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, 17e eeuwse scheepskaptein met kijker en anker. 32cm. Cond:G

Bronzen beeld, man met zwaard
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.

Man met reddingsboei, overlay
Startprijs 100 EUR

Antieke figuur, strandjutter met reddingsboei, gesigneerd Selinski, omstreeks 1900, brons overlay, in goede staat 45cm.

Bronzen plaquette, Joseph Krautwald
Startprijs 100 EUR

Joseph Krautwald, 1914 Borkendorf Oberschlesien 2013 Rheine, harpspelende figuur, 26x19x2cm.

Bronzen plaquette, Keiler
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen plaquette Keiler met jachthoorn en eiken takken. Omstreeks 1900 20x19x3cm. Cond:G

Bronzen beeld, Beethoven
Startprijs 100 EUR

Oude bronzen buste van Beethoven 1e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G

Bronzen vrouw met hond, Art Nouveau
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw dansende Oosterse vrouw, 50cm. Cond;G

Bronzen Oosterse danseres
Startprijs 120 EUR

Bronzen Oosterse dame op zwart marmeren basement, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd A. Leonard, minimale chip marmer, 32cm. Cond:G

Bronzen Russische soldaat
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement 21e eeuw, Russische soldaat met sabel, 25cm.

Bronzen vissen
Startprijs 120 EUR

Art deco stijl bronzen figuur op houten basement, 21e eeuw, gesigneerd Altdorp, maanvissen, 37cm. Cond;G

Beeldje, slijpsteen
Startprijs 125 EUR

Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.

Beeldje, ploegende boer
Startprijs 125 EUR

Negentiende eeuwse gesigneerd bronzen beeld op marmeren basement , voorstellende een ploegende boer, met paardenspan, gesigneerd Andre 11x23x19cm Cond;G

Compositie beeld, waterdrager
Startprijs 150 EUR

Grote compositiemetalen waterdrager 20e eeuw op houten basement(handvat kruik zit er los bij) 77cm. Cond:G

Bronzen jongen met kranten
Startprijs 150 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen met schoolboek, syffleur, door: N. Picciole Italie. 19,5cm. Cond:G

Weens brons met vogels
Startprijs 150 EUR

Antieke bronzen sculptuur omstreeks 1900, 2 tortelduiven op dak.(heeft op basis gezeten) 35cm. Cond:G

Bronzen beeld, Chinese man
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese bronzen figuur omstreeks 1900 waterdrager op lotusbloem in goede staat 49cm. Cond:G

Duitse barok wandsculptuur
Startprijs 150 EUR

Zuid Duits barok snijstuk omstreeks 1700 heilige Maria, mooie patina 20x17x6cm. Cond:G

Bronzen damhert
Startprijs 160 EUR

Bronzen damhert op zwart marmeren basement 21e eeuw in goede staat, 26x42x12cm. Cond;G

Bronzen buste, Asta, gesigneerd Loewenicht
Startprijs 160 EUR

Antieke Duitse bronzen buste, Jugendstil, door: Loewenicht, getiteld Asta, omstreeks 1900, 12,5cm. Cond:G

Zeldzaam Tibetaans bronzen beeldje
Startprijs 175 EUR

Tibetaanse bronzen figuur 20e eeuw, kindboedha op lotusbloem. 37cm. Cond;G

Bronzen zittende boedha, klein
Startprijs 175 EUR

Chinese bronzen boedha op lotusbloem, gemerkt, 21e eeuw 30cm. Cond;G

Bronzen beeld smid
Startprijs 180 EUR

Vergulde bronzen beeld op zwart marmeren basement smid hamerend op aambeeld, omstreeks 1930-1950 34cm. Cond:G

Twee houten beelden
Startprijs 190 EUR

Twee antieke barokstijl houtgesneden figuren 19e eeuw met polychromie, in goede staat 33-34cm.

2 vergulde bustes
Startprijs 200 EUR

Twee antieke vergulde bronzen bustes omstreeks 1870 in goede staat 13cm.

Bronzen beeld, Bachus
Startprijs 200 EUR

Brons gegoten Bachhus 20e eeuw mooie patina, in goede staat 25cm.

Bronzen Geisha met lotusbloem
Startprijs 200 EUR

Antieke vergulde bronzen Geisha omstreeks 1900 met lotusbloem, nr 3160, Chinese tekens onleesbaar. 20cm.

Bronzen boedha
Startprijs 200 EUR

Grote Chinese bronzen boedha op lotusbloem, gemerkt, 21e eeuw 45cm. Cond;G

2 Samac beelden man/vrouw
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Franse gesigneerde figuren door Rancoulet omstreeks 1880, meisje met appel, jongen met boog en vogel, in goede staat 49-50cm.

2 Uilen op boomtak, brons, gesigneerd
Startprijs 220 EUR

Chinese gesigneerde bronzen figuur, 2e helft 20e eeuw, twee uilen op tak 16x25x10cm. Cond;G

Bronzen zittende boedha
Startprijs 230 EUR

Bronzen zittende Chinese boedha op lotusbloem, gemerkt, 21e eeuw 38cm. Cond;G

Bronzen aap met zandgietsel
Startprijs 230 EUR

Antieke Oosterse zandgegoten bronzen aap, 19cm.

Bronzen beeldje, edelman en vrouw
Startprijs 240 EUR

Gesigneerde Franse vergulde bronzen figuur, op zwart marmeren basement, J. du Bois Paris. 18,5cm. inclusief Basement. Cond:G

Bronzen vrouwenbuste, gesigneerd Korfu
Startprijs 240 EUR

Oude bronzen buste, Italiaanse vrouw met haardracht Korfu, omstreeks 1930, op marmeren basement, monogram M.S of S.M en Korfu 24cm. Cond;G

Bronzen beeld man met koude handen
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 man in 17e eeuwse klederdracht die zijn handen opwarmt in goede staat 17cm. Cond:G

2 Bronzen fazanten
Startprijs 250 EUR

Twee antieke bronzen fazanten omstreeks 1900 in goede staat 26-30cm. Cond:G

Antieke Chinese bronzen boedha
Startprijs 250 EUR

Antieke gesigneerde bronzen boedha met restvergulding, 1e helft 20e eeuw of ouder, 30.8cm. Cond:G

Bronzen Boedha
Startprijs 250 EUR

Zware bronzen Oosterse dansende boedha met krans, 20e eeuw in goede staat 35cm. Cond:G

Zuid Duitse barok heilige
Startprijs 250 EUR

Mooie Zuid Duitse barok heilige figuur met mooie originele polychromie, in goede staat, 25cm.

Bronzen beeld, vuurkorf
Startprijs 250 EUR

Gesigneerde bronzen figurenlamp omstreeks 1900, jongen bij vuurkorf, onduidelijk gesigneerd, 33cm.

Bronzen beeld, olifant
Startprijs 250 EUR

Vooroorlogs bronzen Indische olifant. Cond:G 21x29x12cm.

Houten heilig beeld
Startprijs 260 EUR

Groot 19e eeuws houtgestoken heilig beeld met beschildering. 82cm. Cond:G

Verzilverde vogel, Reinard
Startprijs 270 EUR

Verzilverde Art Deco meeuw op marmeren basement, door J.Rosnard, omstreeks 1930, in goede staat 36cm.

Bronzen beeld geliefden
Startprijs 275 EUR

Antiek 19e eeuws bronzen pendulenbeeld, twee geliefden. 27cm. Cond:G

Bronzen buste, Judith, gesigneerd Loewenicht
Startprijs 280 EUR

Antieke Duitse Jugendstil bronzen buste door: Loewenicht omstreeks 1900, 21cm. Cond:G

Bronzen beeld Eugen Wagner
Startprijs 280 EUR

Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G

Groot bronzen beeld ridder
Startprijs 300 EUR

Grote antieke bronzen ridder 19e eeuw, ongesigneerd in goede staat 61cm. Cond:G

Groot zinken beeld, vrouw met hark
Startprijs 300 EUR

Groot antiek composiet metalen beeld (zink) vrouw werkend met hark, tekst: Moissoneusse, omstreeks 1900, 60cm. Cond:G

Bronzen beeld, paard met ruiter
Startprijs 300 EUR

Bronzen paard met Jockey, 20e eeuw, in goede staat

Bronzen jongeman die roept
Startprijs 350 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen die roept op marmeren basement door Loui Oury, 1846 33cm. Cond;G

18e-19e eeuws houtgestoken beeld
Startprijs 350 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinese houtgestoken beeld met originele polychromie, achterin een ruimte als relikwiehouder, basis aangetast, opgevuld met cement. 58cm. Cond:G

Bronzen Boedha
Startprijs 350 EUR

Oude vergulde bronzen Boedha, 20e eeuw, in goede staat 15,4cm.

Bronzen beeld vrouw met wateremmer
Startprijs 380 EUR

Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Jugendstil, Orientalse vrouw met wateremmers, gemonogrammeerd K.L en gietstempel, Uriella Modelle de Cologne, serienr. 2183, 55cm.

Antieke Chinese bronzen boedha
Startprijs 400 EUR

Mooie antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gesigneerd met restpolychromie, 19e eeuw of ouder 34,3cm. Cond:G

Bronzen beeld jongen met boek en ivoren hoofd
Startprijs 425 EUR

Antieke bronzen figuur met ivoren hoofd omstreeks 1900 meisje met hoed en boek, staande op marmeren basement in goede staat 16cm.

Bronzen erotisch beeld
Startprijs 450 EUR

Antiek bronzen erotisch beeld op marmeren basement, man die rok kan openen en vrouw waarvan paraplu omhoog kan, gesigneerd Bahnert, omstreeks 1900 in goede staat 9,5x11x6cm. Cond:G

2 Bronzen beelden, paarden
Startprijs 450 EUR

Twee antieke bronzen beelden omstreeks 1870 naar voorstelling van Guilliaume Costeau, steigerende paarden met moor, in goede staat 30x24x10cm

Antieke bronzen Galliër
Startprijs 450 EUR

Negentiende eeuws Franse bronzen Gallier met Bijl Salon des Beaux arts par debut Prix de Rome, gesigneerd debut, gestempeld B.D.Paris. 38cm. Cond:G

Beeld dame met vogels
Startprijs 450 EUR

Groot antiek Frans Art Deco beeld op zwart marmeren basis, gesigneerd A. Trefoloni, 3 kleurig gepatineerd, compositiemetaal, vrouw met duiven. 31x57x18cm. Cond:G

Weens brons, gems
Startprijs 450 EUR

Groot antiek Weens koud beschilderd bronzen liggende gems op onyx plaquette, in zeer goede staat 10,5x10x14cm.

Inktstel
Startprijs 480 EUR

Groot antiek Frans marmeren bureau inktstel met bronzen mandoline, spelende Pierrot, met ivoren handen en gezicht. 14x38x31cm. Cond:G

2 bronzen boekensteunen
Startprijs 500 EUR

Twee antieke bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement omstreeks 1920 Don. Quichotte en sancho panza, gesigneerd Jante 18-26cm. Cond:G

Bronzen Jugendstil beeld, Nelson
Startprijs 500 EUR

Gesigneerde antieke bronzen Jugendstil figurenlamp, omstreeks 1900. Henri Nelson 1854-1919 + gietstempel E. Blot Paris(2keramieken fittingen weg) 70cm. Cond:G

Bronzen boedha
Startprijs 500 EUR

Oude chinese bronzen boedha zittend op lotusbloem, afneembare vaas, 21cm.

2 Bronzen beeldjes, Bergman
Startprijs 550 EUR

Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G

Brons, Vivarelli
Startprijs 600 EUR

Lorio Vivarelli 1922-2008 Italie, bronzen figuur twee omarmende vrouwen, in goede staat 32cm. Cond:G

Bronzen beeld vrouw met ivoren hoofd
Startprijs 600 EUR

Gesigneerd antiek bronzen beeld met ivoor omstreeks 1900 vrouw met mandoline op onyx basement door F. Lugerth(ferdinand 1885-1915) in zeer goede staat 18,5cm.

Bronzen beeld, gesigneerd Hans Müller
Startprijs 600 EUR

Duits antiek bronzen figuur, jager met kruisboog op marmeren basement door Hans Müller omstreeks 1900, in goede staat 31cm.

Bronzen beeld, huilende baby
Startprijs 600 EUR

Grote antieke bronzen huilende baby Max Bezner, Duitse school 1e helft 20e eeuw, 27cm. Cond;G

Bronzen beeld kinderhoofd op kussen
Startprijs 700 EUR

Antieke Franse bronzen figuur op natuurstenen basement omstreeks 1900, jongenshoofd op kussen door: Lequesne waarschijnlijk Eugene Louis 1815-1887, 10cm. Cond:G

Beeld met 2 honden, T.Cartier
Startprijs 750 EUR

Grote zware antieke Franse bronzen figuur, 2 herdershonden door T. Cartier Thomas Francois Cartier. 1879-1943, bevestigingsnaad bij staart zit los, verder in goede staat 54x57x28cm.

Samac beeld muzikant
Startprijs 750 EUR

Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G

Bronzen beeld vogel
Startprijs 750 EUR

Grote antieke Japanse tweedelige bronzen sculptuur, roofvogel met vogel op boomstronk(opbergruimte), omstreeks 1900, in goede staat. 53x41x18cm.

Houten heilig beeld, 18e eeuw
Startprijs 750 EUR

Groot 18e eeuws notenhouten gestoken heilig beeld met bijbel, handen afneembaar, 87cm. Cond:G

Bronzen paard met steen
Startprijs 800 EUR

Zeer grote antieke bronzen sculptuur, trekpaard met granietsteen en boer met zweep, omstreeks 1900, geen signatuur gevonden. 72x17x42cm. Cond:G

Bronzen beeld, Chinees dier
Startprijs 800 EUR

Antieke Chinese bronzen vergulde eekhoorn 19e eeuw in goede staat 4,5x5x8cm. Cond;G

Beeld E.Picol
Startprijs 850 EUR

Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Frankrijk door E. Picault 1833-1915 getiteld; per laborem, in goede staat 61cm.

Bronzen beeld, vrouw
Startprijs 1.000 EUR

Antieke Franse bronzen figuur, omstreeks 1900, door berlin, le premier fruit, in goede staat 42cm.

Groot bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR

Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.

Groot marmeren buste dame
Startprijs 1.450 EUR

Prachtige grote antieke marmeren buste omstreeks 1900, jonge dame, door H. Levasseur 1853-1934, 65cm, in goede staat

Bronzen beeld
Startprijs 1.600 EUR

Groot antieke Franse Pierrot van brons met natuurstenen bal en marmeren basement, Gesigneerd F. Hambinon, Cond:G 60cm.