Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

N. Steffelaar, kinderen in de duinen 1000
N. Steffelaar, kinderen in de duinen
Startprijs 1.500 EUR
Anton Mauve 1001
Anton Mauve
Startprijs 4.000 EUR
Giuseppe Delpino, vissen op meer 1002
Giuseppe Delpino, vissen op meer
Startprijs 1.000 EUR
Jan Hovener 1003
Jan Hovener
Startprijs 500 EUR
Verkocht
F. van Kregten, koeien 1004
F. van Kregten, koeien

Resultaat:

600 EUR

Schilderij, H. Breedveld 1005
Schilderij, H. Breedveld
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Schilderij Klaas Bernink 1006
Schilderij Klaas Bernink

Resultaat:

1.750 EUR

Rijlaarsdam, straatgezicht 1007
Rijlaarsdam, straatgezicht
Startprijs 1.000 EUR
Cornelis Le Mair 1008
Cornelis Le Mair
Startprijs 1.500 EUR
Abraham Veer, David en Goliath 1009
Abraham Veer, David en Goliath
Startprijs 5.000 EUR
Jan van der Leest 1010
Jan van der Leest
Startprijs 700 EUR
Verkocht
M. de Jongere, molen in landschap bij de berkel 1011
M. de Jongere, molen in landschap bij de berkel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
J. Hovener, spelende kittens 1012
J. Hovener, spelende kittens

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, boerderij 1013
A.J. Zwart, boerderij

Resultaat:

550 EUR

Willem Maris 1014
Willem Maris
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Jan Cossaar, Nat. feestdag op het Noordeinde 1015
Jan Cossaar, Nat. feestdag op het Noordeinde

Resultaat:

750 EUR

Barokschilderij putti 1016
Barokschilderij putti
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Else Berg 1017
Else Berg

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Hobbe Smith, zeilboot op water 1018
Hobbe Smith, zeilboot op water

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Hobbe Smith, tjank op water 1019
Hobbe Smith, tjank op water

Resultaat:

225 EUR

P.F. van Os, stalinterieur 1020
P.F. van Os, stalinterieur
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
A.J. Zwart 1022
A.J. Zwart

Resultaat:

400 EUR

Pendant Cornelis le Mair 1023
Pendant Cornelis le Mair
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
J. Mankes, nestkuiken 1024
J. Mankes, nestkuiken

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
H.K. Onnes, kinderportret 1025
H.K. Onnes, kinderportret

Resultaat:

200 EUR

Harm Kammerlingh Onnes 1026
Harm Kammerlingh Onnes
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Cornelis Lieste, heuvellandschap met wandelaars 1027
Cornelis Lieste, heuvellandschap met wandelaars

Resultaat:

3.000 EUR

Evert Moll, bloemstilleven 1028
Evert Moll, bloemstilleven
Startprijs 500 EUR
Jacobus Louis Hoedt, schapen op de hei 1029
Jacobus Louis Hoedt, schapen op de hei
Startprijs 800 EUR
Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, groot strandgezicht 1030
J.J.H. van Leeuwen, groot strandgezicht

Resultaat:

750 EUR

Chinees rol schilderij 1031
Chinees rol schilderij
Startprijs 750 EUR
Mendes da Costa 1032
Mendes da Costa
Startprijs 850 EUR
Verkocht
J.W. van Trirum, spelende kittens in interieur 1033
J.W. van Trirum, spelende kittens in interieur

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
D.H. Winder, 1034
D.H. Winder,

Resultaat:

330 EUR

F.H. Sypkens 1035
F.H. Sypkens
Startprijs 2.000 EUR
J. v. Vuuren, boerderijen in landschap 1036
J. v. Vuuren, boerderijen in landschap
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Fabius 1037
Fabius

Resultaat:

300 EUR

Meisjesportret, onduidelijk gesigneerd 1038
Meisjesportret, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Ton Smits 1039
Ton Smits

Resultaat:

750 EUR

Kees Terlouw 1040
Kees Terlouw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Aquarel Ids Wiersma 1041
Aquarel Ids Wiersma

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4 etsen Ids Wiersma 1042
4 etsen Ids Wiersma

Resultaat:

190 EUR

J.J.H. van Leeuwen, bollenveld 1043
J.J.H. van Leeuwen, bollenveld
Startprijs 650 EUR
Antiek Russisch ikoon 1044
Antiek Russisch ikoon
Startprijs 400 EUR
W.G.F. Jansen, kippen bij schuur 1045
W.G.F. Jansen, kippen bij schuur
Startprijs 250 EUR
Serie etsen 11x 1046
Serie etsen 11x
Startprijs 600 EUR
Shida, vrouw 1047
Shida, vrouw
Startprijs 740 EUR
Van Trirum 1048
Van Trirum
Startprijs 350 EUR
Van Trirum 1049
Van Trirum
Startprijs 350 EUR
Stilleven met kreeft gesigneerd J. Guillaume 1050
Stilleven met kreeft gesigneerd J. Guillaume
Startprijs 300 EUR
Hein Balsink, landschap met zandweg 1051
Hein Balsink, landschap met zandweg
Startprijs 375 EUR
Reinhold Grohmann 1052
Reinhold Grohmann
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Van Wijngaarden 1053
Van Wijngaarden

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Jan de Weert 1054
Jan de Weert

Resultaat:

300 EUR

Heilige Sava 1055
Heilige Sava
Startprijs 300 EUR
Miniaturis Rebo 1056
Miniaturis Rebo
Startprijs 200 EUR
Piet van Wijngaerdt 1057
Piet van Wijngaerdt
Startprijs 650 EUR
2 Aquarellen, Meis Roma 1058
2 Aquarellen, Meis Roma
Startprijs 250 EUR
Johannes Weiland 1059
Johannes Weiland
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Schilderij, van den Berg 1060
Schilderij, van den Berg

Resultaat:

330 EUR

G. Hattink 1880 1061
G. Hattink 1880
Startprijs 600 EUR
C. Hens 1878 1062
C. Hens 1878
Startprijs 600 EUR
Verkocht
19e Eeuws aquarel, dame in hal 1063
19e Eeuws aquarel, dame in hal

Resultaat:

250 EUR

Gerard Krol 1064
Gerard Krol
Startprijs 150 EUR
Joop Kroppf 1065
Joop Kroppf
Startprijs 150 EUR
Wetering de Rooy 1066
Wetering de Rooy
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Kvapil, stilleven 1067
Kvapil, stilleven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Karas, dames 1068
Karas, dames

Resultaat:

360 EUR

2 Miniatuurportretten, vergulde lijst 1069
2 Miniatuurportretten, vergulde lijst
Startprijs 750 EUR
Verkocht
J. Stahn(1904-1997), trekpaarden met boomstammen 1070
J. Stahn(1904-1997), trekpaarden met boomstammen

Resultaat:

925 EUR

Schilderij 1071
Schilderij
Startprijs 900 EUR
Ongesigneerd meisje met papbord 1072
Ongesigneerd meisje met papbord
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Thomas Heesakkers, bospartij 1073
Thomas Heesakkers, bospartij

Resultaat:

750 EUR

H.K. Onnes, huizen 1074
H.K. Onnes, huizen
Startprijs 200 EUR
H.K. Onnes 1075
H.K. Onnes
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Ton Schulten 1076
Ton Schulten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, August Löffler 1077
Schilderij, August Löffler

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Marek Ruzyk 1078
Marek Ruzyk

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Trambowicz, surrealist 1079
Trambowicz, surrealist

Resultaat:

120 EUR

Beyer Düsseldorf 1080
Beyer Düsseldorf
Startprijs 200 EUR
A. Rörstrand 1081
A. Rörstrand
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Evert Moll, Rotterdamse haven 1082
Evert Moll, Rotterdamse haven

Resultaat:

590 EUR

Piet Rackwitz 1083
Piet Rackwitz
Startprijs 300 EUR
L. Schouten, stilleven met gedekte tafel 1084
L. Schouten, stilleven met gedekte tafel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Philip Windt, winterlandschap 1085
Philip Windt, winterlandschap

Resultaat:

275 EUR

Van Looy, eenden 1086
Van Looy, eenden
Startprijs 150 EUR
Gerard J. Bos, koeien in landschap bij water 1087
Gerard J. Bos, koeien in landschap bij water
Startprijs 225 EUR
Joop Kropff, Amsterdam 1088
Joop Kropff, Amsterdam
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Schilderij,  Gorter 1089
Schilderij, Gorter

Resultaat:

600 EUR

Schilderij op koper 1090
Schilderij op koper
Startprijs 200 EUR
Jean Leon, dames op straat 1091
Jean Leon, dames op straat
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Paneel, vrouw 1092
Paneel, vrouw

Resultaat:

260 EUR

P. Renard, strand 1093
P. Renard, strand
Startprijs 280 EUR
Adolf Weibel 1094
Adolf Weibel
Startprijs 150 EUR
onduidelijk, bloemenverkopers met ezelkar 1095
onduidelijk, bloemenverkopers met ezelkar
Startprijs 150 EUR
W. v.d Ven, bloesembomen 1096
W. v.d Ven, bloesembomen
Startprijs 150 EUR