Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

15 miniaturen
Startprijs 15 EUR

Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G

Makkumse tegels
Startprijs 15 EUR

Zeven delen oud Makkums keramiek, 20e eeuw, 3 tegels, 2 schaaltjes, 2 schalen (chip) 8-16cm. Cond:R/G

3 Delen delftsblauw
Startprijs 15 EUR

Jugendstil Delfts kaststel omstreeks 1900, landschap en floraaldecor( grote vaas bovenrand gelijmd) 21-27cm. Cond:R/G

Tegeltableau
Startprijs 20 EUR

Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G

2 dienbladen met porselein
Startprijs 20 EUR

Twee antieke dienbladen met keramiek, omstreeks 1900 met vernikkelde messing omranding(tablet Zwiebelmuster heeft haarlijn) 23-36cm. Cond:G

Platelen vaas + keramiek vaas
Startprijs 20 EUR

Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.

Groot Imari bord
Startprijs 20 EUR

Goud Imari porseleinen bord, 2e helft 20e eeuw. 34,5cm. Cond:G

5 aardewerken borden
Startprijs 20 EUR

Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 met diverse decors, figuren in tuin en gouddecor 21,5ø Cond:G

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startprijs 20 EUR

Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G

4 diverse borden
Startprijs 25 EUR

Vier diverse sierborden, 1x Roma Trevi Fontein (musterschutz) 1x porselein Royal Tuscan (wedgwood group) 1952-1977 Jubilee Elizabeth 1952-1977, 1 keramieken schaal 50er jaren, 1x Delftsblauw, magere b...

Delfts blauwe schaal + diversen
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud Delfts keramiek, tablet, kruik, karaf, vaas 20-30cm. Cond:G

Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Vroeg 19e eeuws porseleinen figuur(bisquit) met gouddecor, hand en kraag beschadigd. 27cm. Cond:R

3 Imari vazen
Startprijs 30 EUR

Drie negentiende eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, grote vaas bovenrand beschadigd. 10-31cm. Cond:R/G

2x Delfts aardewerk
Startprijs 30 EUR

Twee x Delfts keramieken schalen 20e eeuw 1x porseleyne fles 1924 A.T. 1x Delfts polychrome handgeschilderde V.L.S 7x22ø en 8x18øcm. in goede staat.

4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Startprijs 30 EUR

Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G

Engels tablet met serviesje, Grindley
Startprijs 30 EUR

Antiek keramieken tablet met Engels creampetal Grindley, koffieservies omstreeks 1910, 10 delig in goede staat minimale chip mogelijk. 6-18cm. Cond:G

2 Aardewerken dekselpotjes
Startprijs 30 EUR

Twee antieke aardewerken oor dekselpotten met jagersdecor, omstreeks 1900, kleine glazuurschades. 18-12ø Cond:R/G

Engelse pijpvaas
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G

Chinese neksteun, kat
Startprijs 30 EUR

Oude porseleinen neksteun met warmhoudfunctie, 20e eeuw. 14x30x12cm. Cond:G

Porseleinen Duitse schenkkan
Startprijs 30 EUR

Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G

Hutschenreuther serviesdelen
Startprijs 30 EUR

Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G

4 Japansen vaasjes
Startprijs 30 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G

4 Delen porselein o.a. Meissen
Startprijs 35 EUR

Vier delen oud porselein 3x meissen blauwe bloem en goudomranding 1x Engels Old Foley, Chinese rose, 11-18cm. Cond:G

2 aardewerk vazen
Startprijs 35 EUR

Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G

2 Antieke witte meissen borden
Startprijs 35 EUR

Twee antieke meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm doorsnee.

6 Grote en 6 kleine potten
Startprijs 35 EUR

Antiek porseleinen keukenset met parelmoer glazuur, omstreeks 1920, 12 delig, chips, 11-17cm. Cond:R/G

Lot Hollands keramiek
Startprijs 35 EUR

Zes delen antiek keramiek met hollands decor, omstreeks 1900, 3 tegeld in lijst en 3 sierborden, 14x14cm. en 24-28cm. Cond:G

6 Royal Albert kop en schotels
Startprijs 35 EUR

Zes Engelse Royal Albert porseleinen kop en schotels, decor crown China, 6x14øcm. Cond:G

2 porseleinen beeldjes
Startprijs 35 EUR

Twee antieke Duits porseleinen figuren met zwaarddecor, mogelijk 18e eeuws, Duits of Engels, bij dame: hoofd gelijmd, oor gelijmd, 3 vingers af, bij heer: bakfout basis. 17cm. Cond:R

Grote keramieken schaal
Startprijs 35 EUR

Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G

Dekselvaas
Startprijs 40 EUR

Antieke fayence dekselvaas omstreeks 1900, neo renaissence, gelijmd. cco.coa.clos.e.c. XVII, 50cm. Cond;M

1 Kom en 1 Schaal, P. Regout
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek Petrus regout Maastricht omstreeks 1900, grote sierschotel, decor Persian, kastkom decor Japan 15-39øcm. Cond:G

3 Delfts blauwe borden en 1 schaal
Startprijs 40 EUR

Vier Hollandse delftsblauwe keramieken borden, 20e eeuw, 3x porseleyne fles 1x Delfts Hollandse schaal. ø23cmen 6x23x34cm.. Cond;G

4 porseleinen Villeroy en Boch figuren
Startprijs 40 EUR

Vier porseleinen Villeroy en Boch figuren door R. Benedikt 2e helft 20e eeuw 1 tennisracket gelijmd. 11-25cm. Cond;R/G

Porseleinen kandelaar, Dresden putti
Startprijs 40 EUR

Duitse Dresden porseleinen kaarskandelaar met putti 30-50er jaren met opgewerkt rozendecor, in goede staat 20cm. Cond;G

Chinese vaas, krijgers
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese kantonese vaas met krijgers, 20e eeuw, gemerkt, in goede staat 30cm.

2 Bloemvazen, (1x porselein en 1x aardewerk)
Startprijs 40 EUR

Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G

Majolica bord met opschrift en wapendecor
Startprijs 40 EUR

Antieke renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen monogram I.B. in goede staat 23,7øcm.

P. Regout bord ca. 1880 met bloemdecor
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Petrug Regout Maastricht wandschotel met boeren decor omstreeks 1880 in goede staat 39ø Cond:G

2 Bisquit figuren, edel paar
Startprijs 40 EUR

Twee gemerkte bisquit porseleinen figuren Frankrijk 20e eeuw gemerkt Roger, beschadigingen aan de handen. 19-23cm.

2 Delen porselein 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee delen porselein 19e eeuw, staffordshire figuur met vaas en 1x bisquit porselein bloemenvaas met putti en lam, Duitsland, 15-12cm. Cond;G

Kavel antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Acht delen Chinees porselein 19e eeuw, 6 kleine rijstwijn kopjes met teksten en figuren in natuur, 2 kommen met floraal decor. 3,3x10,7øcm. Cond:G

2 Delftsblauwe schotels
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Delftsbaluwe aardewerken plooiborden omstreeks 1900, naar 18e eeuws voorbeeld met landschap en pauwendecor, gemerkt 4,5x26ø Cond;G

4x Delftsblauw keramiek
Startprijs 40 EUR

Vier x Delftsblauw keramiek, 20e eeuw, 2 dekselvazen, deksel met stopverf vastgezet, 2 borden, oud Delft. 26,5cm. 24øcm. Cond;G

2 Fam Verte potten, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee 18e eeuwse gesigneerde Chinese Familie verte dekselpotten met bamboedecor, dekseluiteinden beschadigd 13x10ø Cond:R/G

Blauwe Chinese vaas, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Aparte gemerkte Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw 28x13øcm. Cond;G

Porseleinen figuur met mandoline
Startprijs 40 EUR

Duitse Sitzendorf porseleinen figuur, man met luit, omstreeks 1950. 13,5cm. Cond:G

4x China/Japan
Startprijs 40 EUR

Vier delen oud Japans/Chinees porselein, 19e-20e eeuw, in goede staat 14-21cm.

Yixing trekpotje
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor, 12x17x11cm. Cond:G

Yixing servies China
Startprijs 40 EUR

Oud Chinees yixing serviesgoed, gemerkt, 6 kop en schotels, bamboe grip, 20e eeuw 5x8,5øcm. Cond:G

Yixing potje
Startprijs 40 EUR

Oude chinese Yixing theepot met abrikozendecor, 20e eeuw, stukje afgebroken meer er wel bij, 10x14,2x9cm. Cond;R

2 Porseleinen damesfiguren
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.

Porseleinen beeld valsspeler
Startprijs 40 EUR

Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R

Porseleinen figuur
Startprijs 40 EUR

Antieke porseleinen figuur, elegante dame met bos bloemen, floraal en gouddecor, gemerkt met kroon en VD, omstreeks 1900(stukjes bloemen missen. 19cm. Cond;R

Chinese kom
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G

Porseleinen kuiken
Startprijs 50 EUR

Duitse Schierholz Thüringen, porseleinen kuiken met gouddecor, omstreeks 1930, in goede staat 8cm.

Lladro damesfiguur met paraplu en ei
Startprijs 50 EUR

Llardo dame met parasol en grote porseleinen limogesstijl ei, 16-32cm. (parasol beschadigd) Cond:R/G

Groot blauw imari bord
Startprijs 50 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen schotel met landschapdsdecor, gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 5x36,5øcm.

Delfts tableau 1978
Startprijs 50 EUR

Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.

2 Art Deco vazen met hanen
Startprijs 50 EUR

Twee grote geglazuurde keramieken vazen met kippendecor, 20e eeuw, bruin/groen, beschadigingen bovenrand. 41,5cm. Cond:R

Grote Engelse vleesschotel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Engelse keramieken vleesschotel omstreeks 1880 warranted stone ware AB+G, Chinees decor. 49x31cm. Cond:G

Plateel Unica vaas, C.A. Prins
Startprijs 50 EUR

Hollandse antieke platelen vaas, schilder C.A.Prins, koninklijke plateel bakkerij Zuid Holland omstreeks 1920-1930(scherf bovenrand gelijmd,chip voet) 28x15ø Cond:R

4 Porseleinen vogeltjes
Startprijs 50 EUR

Vier porseleinen vogeltjes: 3x Goebel (vink, roodborstje en koolmees) en 1x onbekend (gemerkt) vogeltje, 5-10cm. Cond.: G

Franse Biedermeier vaas
Startprijs 50 EUR

Grote 19e eeuwse porseleinen biedermeier vaas, omstreeks1830, handgeschilderde figurenvoorstelling, 29x22x13cm. (twee chips) Cond:R

2 Borden (1x Weens)
Startprijs 50 EUR

Twee antieke porseleinen borden met romantische figurenvoorstelling, grote Wenen omstreeks 1880, kleine Suhl R.S Duitsland, in goede staat 27,5x30øcm

Porseleinen dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen dekseldoos met romantisch figurendecor 4,5x8ø Cond:G

porseleinen groep
Startprijs 50 EUR

Oude Duitse figurengroep omstreeks 1920 Thüringen, chique paar met bloem, licht beschadigd. 13cm. Cond:R

Yixing theepotje
Startprijs 50 EUR

Chinese yixing theepot 20e eeuw pompoenvorm, in goede staat 11x17x11øcm.

2 Jade gestoken plaquettes, vuurverguld oog
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese jade gestoken madaillon plaquettes met goudkleurige laagm chionese tekens en floraal decor. 21e eeuw, 1x7cm.

Porseleinen lamp
Startprijs 50 EUR

Oude grote porseleinen met messing lampenvoet, geelectrificeerd, haarlijn in bovenste porseleinen reservoir, 48cm. Cond:R

3x antiek Engels aardewerk
Startprijs 50 EUR

Drie 19e eeuwse engels aardewerk, 2 figuren met rozenvaasjes, 1 beschadigd bij rozensteck, 1x staffordshire figuren met hond en vrouw. 15-16cm. Cond;R/G

4 Toby Jugs
Startprijs 50 EUR

Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, wood en sons England 9-19cm. Cond:G

Chinese platte dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met figurendecor, familie Verte, in goede staat. 6x9øcm.

Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR

Chinese Yixing theepot met decor, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 8,5x18x11øcm.

Chinese vaas, vroeg 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met figurendecor 20e eeuw, gemerkt, 38cm. Cond;G

2 Elfenplaquettes
Startprijs 50 EUR

Twee aardewerken plaquettes gemerkt Minton, gelithografeerd elfendecor, 20e eeuw, 1 plaquette heeft 4 chips. 41x31x1cm. Cond;R

Schemerlampvoet
Startprijs 50 EUR

Oude chinees porseleinen lampenvoet, 20e eeuw met floraal decor. 35x19øcm. Cond:G

Antiek Japans servies. 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek Japans theeservies omstreeks 1900, gemerkt. eierschaal decor met handbeschilderde figuren, 2 theepotten, melk en suikerpot, 5 kop en schotels, 5 gebaksborden, in goede staat 18-19cm.

Grote majolica Ampfora vaas
Startprijs 50 EUR

Grote oude Italiaanse Majolica ampfora vaas, gemerkt 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R

Grote vaas Japan
Startprijs 50 EUR

Grote oude Japanse porseleinen vaas met paradijsvogeldecor en floraal decor, gemerkt, 20e eeuw, 25,5x11cm. Cond:G

4 borden
Startprijs 50 EUR

Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.

Porseleinen beeldje, Sitzendorf
Startprijs 60 EUR

Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.

Bruin jade dekseldoos met vlinders
Startprijs 60 EUR

Oude antieke Chinese rood gelakte bruin jade dekseldoos met vlinderdecor. 4x27x6cm. Cond:G

3 Delen plateel
Startprijs 60 EUR

Drie delen gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, 1x vaas royal Goedewaagen decor Laila, 1x bloempot Gouda Ivora, 1x bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Con...

2 18e eeuwse Chinese bordjes
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse gemerkte Chinese bordjes, decor van spelende kinderen, chip en haarlijn, 3,5x16,2ø Cond:R/G

2 Chinese borden
Startprijs 60 EUR

Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. 23,7cm. Cond;R/G

Porseleinen Hutschenreuther vaas
Startprijs 60 EUR

30er jaren Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas(selb. Bavaria) met floraal en gouddecor, in goede staat 16x15,5ø Cond:G

Porseleinen beeldje, Volkstedt
Startprijs 60 EUR

Duitse Volkstedt porseleinen figuur 20e eeuw, romantisch paar, in goede staat 14cm.

3 Thuringen porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR

Drie Thüringer porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw 32-33cm. Cond:G

5 Borden (3x P. Regout, 2x V.B.)
Startprijs 60 EUR

Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 2x Villeroy en Boch, 3x Minton England 26-28cm. Cond:R/G

Lampsetset met monogram F.S.
Startprijs 60 EUR

Oud lampetstel J.J Keramik 20e eeuw 4 delig bloemendecor, in goede staat 14-37cm.

Chinese rijstkom
Startprijs 60 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met landschapsdecor, haarlijn, 6x11,2øcm. Cond;R

Kavel 14 delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Lot van 14 delen oud Chinees porselein, 19e-20e eeuw o.a. Quan Yin kopjes, snuffbottles, dekseldozen, theepot, dekselvaas, minimale chip bij kopjes mogelijk. 6-25cm. Cond:G

4 Porseleinen Kaiser borden
Startprijs 60 EUR

Vier grote Duitse porseleinen sierschotels Kaiser met oosters decor, omstreeks 1980 in goede staat 32-39cm.

6 Toby Jugs
Startprijs 60 EUR

Zes oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw wood en sons, chip, verder in goede staat 9-16cm. Cond:R/G

Porseleinen potje en vaas, Hutschenreuther
Startprijs 60 EUR

Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.