Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Trappenkast
Startprijs 450 EUR

Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G

Spinet met bankje
Resultaat: 800 EUR

Oude Spinet met bankje, gemaakt door G. Klop te Garderen 1974, rood-goud gelakt, in goede staat 80x132x85cm.

Oosterse deur met beschildering
Startprijs 500 EUR

Groot Oosters deurkozijn met deuren, 20e eeuw, zachthout, gelakt met floraal decor, in goede staat 257x55x150cm.

Kersenhouten bijzettafel
Resultaat: 75 EUR

Kersenhouten bijzettafel met lade, omstreeks 1920-1930 recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 52x51x35cm.

Notenhouten laden-commode
Resultaat: 100 EUR

Franse antieke wortelnoten commode omstreeks 1870 in zeer goede staat, laag model 64x107x60cm.

Mahoniehouten sidetable
Resultaat: 140 EUR

Mooie Engelse mahoniehouten sidetable met 3 lades stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 85x44x133cm.

Mahonie lyra sidetable met wangen
Resultaat: 120 EUR

Oude Engelse mahoniehouten Lyra wangentafel met drie lade, omstreeks 1920, koperen stijlen in de lyra, in goede staat 100x48x75 ( 140x48x75 cm.)

Boekenmolen
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere grote antieke eikenhouten boekenmolen met hekwerk en draaipot, omstreeks 1900, 149x58x58cm. Cond;G

Mahonie kastje met laden
Resultaat: 360 EUR

Hollands 18e eeuwse wortelnoten barokcommode in Louis Quinze stijl, 4 lades, klauwpoten en bronzen beslag 83x90x57cm. Cond;G

Naaitafel omstreeks 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.

Televisie meubel
Startprijs 350 EUR

Modern wit gelakt televisiemeubel, design Munari. 2e helft 20e eeuw in goede staat. 40x50x150cm.

Glazen design salontafel
Startprijs 150 EUR

Grote glazen design salontafel met chrome, 2e helft 20e eeuw, 36x109x110cm. Cond:G

Eikenkistje
Startprijs 350 EUR

Kleine antieke eikenhout gemaakt kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G

Eethoek: Tafel met 4 stoelen
Startprijs 400 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken zitgelegenheid, omstreeks 1880 bestaande uit 3 zits bankstel, tafel en 2 armleunstoelen, velours stoffering, 135x182x75cm. 135x67x75cm en 60x99øcm. CondG

Schrijftafel, jachtmodel
Resultaat: 225 EUR

Antiek Franse jachtkamer schrijftafel, omstreeks 1880 met getorste poten, onderling verbonden. 75x110x60cm. Cond:G

Glazen eettafel met 6 stoelen
Resultaat: 200 EUR

Eethoek met de modern design, glazen tafel en 6 gestoffeerde stoelen op wielen(brandgat en vlekken stoel) 82x56x60cm. 71x91x80cm. Cond:R/G

Mahonie vitrine
Startprijs 325 EUR

Hollandse empire mahoniehouten vitrinekast met lade, omstreeks 1830, in goede originele staat , lichte fineerschade, 158x33x96cm.

Rococo bankje
Startprijs 150 EUR

Antieke mahoniehouten rococo stijl bankje, omstreeks 1870 in goede staat 80x60x37cm.

Eikenhouten tijdschriftenhouder
Startprijs 50 EUR

Oude eikenhouten tijdschrift houder omstreeks 1930-1950, in goede staat 59x46x23cm.

Grote witte grutterskast
Startprijs 350 EUR

Grote witte grutterskast met schuifdeuren en 4 lades, 2e helft 20e eeuw, naar antiek voorbeeld, in goede staat 218x190x54cm. Cond:G

Aziatische bloementafel met marmer
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 50x42øcm.

Antieke Engelse hangoortafel
Resultaat: 85 EUR

Grote antieke Engelse eikenhouten hangoortafel omstreeks 1900 met getorste stijlen en geschulpt blad, 72x50x135cm. Cond:G

Oud Chinees gelakt dressoir
Resultaat: 150 EUR

Oud Chinees rood gelakt dressoir 20e eeuw, 2 deuren en 3 lades, slijtage en patina 131x45x77cm. Cond:G

Duitse kersenhouten biedermeier tafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse kersenhouten Biedermeier eettafel omstreeks 1830, in redelijke goede staat, paar krassen op blad 77x95cm. Cond:R/G

Mahonie stommekracht
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten uitklapbare stomme knecht, 2 lades en etages, in goede staat 85x101x45cm. Cond;G

Rolluikbureau
Resultaat: 340 EUR

Mooi Duits mahoniehouten rolluikbureau, Louis Philippe, uitschuifbaar blad met opstand en snijwerk, 3 delig, omstreeks 1870 in goede staat 160x97x63cm.

Mahonie penantkast
Resultaat: 300 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm

Vitra designstoel
Resultaat: 70 EUR

Oude rode kunststof Vitra panton stoel, in goede staat 82x60x48cm.

Hollandse barok vitrinekast
Startprijs 150 EUR

Hollandse mahoniehouten barokstijl vitrine opzetkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 3 lades, bronzen beslag, klauwpoten, 183x44x88cm. Cond:G

Engelse mahoniehouten stoel
Resultaat: 120 EUR

Lage Engelse mahoniehouten breistoel, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig met rood velour bekleed, in zeer goede staat. 75x66x66cm.

Schouw met electrische kachel
Resultaat: 55 EUR

Decoratieve witte schouw met electrische kachel, model Adam, in goede staat 96x110x34cm.

Octogonale mahonie tafel
Startprijs 200 EUR

Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades en messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) 75x121x121cm. Cond:R/G

Antieke 18e eeuwse dekenkist
Resultaat: 170 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist met antieke Schnappschloss, mooi snijwerk en sleutel, gedateerd 1793, in goede staat 140x57x75cm.

Noten barokkast met intarsia
Resultaat: 350 EUR

Zuid Duitse notenhouten Barokkast omstreeks 1790 met bandintarsia, floraal decor met vogels, origineel slot( stijlen missen, divers lijstwerk mist, lichte fineerschade 225x170x60cm. Cond:R

Jugendstil tafel
Startprijs 300 EUR

Duitse mahoniehouten Jugendstil tafel ca. 1900 met intarsia (rondom floraal) en messing poot-uiteinden, 80x83x126cm. Cond.: G

Armleunstoel
Resultaat: 65 EUR

Antieke Engelse gestoken armleunstoel omstreeks 1900 met florale decors. 93x55x60cm. Cond;G

6 Stoelen
Resultaat: 180 EUR

Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.

Buik-laden commode
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten barokstijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met messing beslag en klauwpoten, in goede staat 70x90x47cm.,

Naaimeubel
Startprijs 275 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten handwerkmeubel, met speldenkussen en 3 lades achter de deurtjes, 3 spantpoot. 97x19x19cm. Cond:G

Antieke mahonie commode
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten 3 laden commode(ombouw) met bronzen beslag(krimpnaden fineer) 85x110x46cm. Cond:R

Notenhouten commode
Startprijs 200 EUR

Duitse antieke laat biedermeier wortelnoten commode omstreeks 1850 in goede staat, lichte fineerbeschadiging, 85x122x60cm. Cond;G

Louis Seize dames- en herenstoel
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Franse notenhouten Louis seize stijl armleunstoelen Henry deux met velours stoffering, omstreeks 1880, in goede staat 104x63x63cm.

Bureaustoel met lederen zitting
Startprijs 150 EUR

Italiaanse barokstoel met bruinlederen bekleding 2e helft 20e eeuw in goede staat 118x80x67cm.

4 Mahonie stoelen
Startprijs 90 EUR

Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.

2 armleunstoelen
Startprijs 150 EUR

Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe omstreeks 1860 kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht 106x70x67 Cond:R/G

2 Witte bijzettafeltjes met Queen Anne pootjes
Startprijs 60 EUR

Twee witte stijlmeubel bijzettafels met geschulpt blad en gebogen poten, 2e helft 20e eeuw, 43x45x45cm. Cond:G

Naaitafeltje
Startprijs 430 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870 met mooi geintarseerd binnenleven met deksels en vakverdeling, recentelelijk professioneel gepolitourd en gerestaureerd, in zeer goe...

Mahonie klapbuffet
Resultaat: 250 EUR

Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G

Ovale noten tafel op driespant
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten ovale tafel met 3 spantpoot en gechulpte ondertafelrand, in goede staat 77x89x69cm.

Eikenhouten dekenkist
Resultaat: 150 EUR

Omgebouwde 18e eeuwse Twentse handgestoken dekenkist (1790). Deksel zit dicht en deuren kunnen open. In goede staat 85x155x73cm.

Eikenhouten 1-deurs kast
Resultaat: 170 EUR

Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G

Pottenkastje met jalouziedeurtje
Resultaat: 225 EUR

Vroeg 19e eeuws toiletkastje met jalouziedeurtjes en lade met gebogen front. in goede staat 75x54x40cm.

Dekenkist ca. 1790
Resultaat: 200 EUR

Grote Noordduitse friese dekenkist met kerfsnede panelen, 18e eeuw, oudere restauraties 76x137x66cm. Cond;G

2 Nachtkastjes met marmeren blad
Resultaat: 150 EUR

Twee hoge mahoniehouten nachtkastjes met marmeren blad omstreeks 1930, in goede staat 76x38x42cm.

Halve maan kastje met jalouzie deurtjes
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten halvemaantafel met jaloeziedeurtjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 69x67x35cm. Cond:G

Glazen etageretafel met chroom
Startprijs 50 EUR

Moderne design glazen etage tafel met chrome in goede staat 51x81x41cm. Cond:G

Mahonie schrijfsecretaire
Startprijs 250 EUR

Duitse Biedermeier secretaire omstreeks 1840, mahoniehout fineer op vurenhouten corpus, rechtsboven zijkant schade, verder in goede staat 115x95x50cm.

wortelnoten naaitafel
Startprijs 250 EUR

Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd in uitstekende staat 78x47x38cm. Cond:G

Spiegel met wapen, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel met intarsia, floraal en wapenintarsia met leeuwen en stijgerend paard, 87x53cm. Cond:G

2 Barok-stijl fauteuils + voetenbankje
Resultaat: 160 EUR

Twee Italiaanse barokstijl stoelen met armleuningen en florale stoffering 117x80x80cm. Cond:G

Eethoek, ovale tafel + 6 stoelen
Resultaat: 200 EUR

Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten met stoelen, 4 stuks Louis Quinze stijl, 74x179x111 en 107x50x50cm. Cond:G

2 Italiaanse barok-fauteuils
Resultaat: 160 EUR

Twee Italiaanse Barokstijl armleunstoelen, stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 110x80x90cm. Cond:G

Bureaustoel met leder
Resultaat: 175 EUR

Chesterfield bureaustoel met draaipoot, bruin leder met hout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 87x60x60cm. Cond:G

Snijwerk tafel adelaar
Startprijs 250 EUR

Negentiende eeuwse Franse notenhouten gestoken bijzettafel met adelaar. 50x30øcm. Cond:G

Spiegel met geslepen glas en goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR

Spiegel met goudkleurige houten lijst, 2e helft 20e eeuw in goede staat 87x64cm. Cond:G

Spiegel met geslepen glas en goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR

Spiegel met goudkleurige houten lijst met spiegelglas belijmd, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 115x54cm.

Notenhouten eethoek
Resultaat: 290 EUR

Antieke Franse notenhouten eethoek, Henry Deux met 6 houtgestoken stoelen omstreeks 1880 in goede staat 74x128x128cm. en 100x55x42cm.

2 stoelen en tafel
Startprijs 180 EUR

Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen, in goede originele staat 87x53x41 en 70x53øcm.

Mahonie secretaire
Startprijs 200 EUR

Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1870, in goede staat, lichte fineerschade 160x104x44cm Cond:G

Kersen hoekkast
Resultaat: 200 EUR

Duitse Biedermeier kersenhouten hoekkast met glasopzet, omstreeks 1820, oudere restauratie, in goede originele staat 183x104x60cm. Cond:G

Eikenhouten bijzettafel
Startprijs 50 EUR

Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad, in goede staat 62x59øcm.

5 houten stoelen
Startprijs 125 EUR

Vijf antieke Duitse Bretterstühle 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, 90x40x50cm. Cond:G

Eiken broodspinde klein
Resultaat: 125 EUR

Kleine antieke Duitse eikenhouten 1 deurs spinde op sledepoten, in goede staat 68x40x41cm.

Eiken broodspinde
Resultaat: 200 EUR

Duitse eikenhouten 1 deurs broodspinde op sledepoten, omstreeks 1800 in goede staat 134x100x41cm.

Naaimachine in kersenhouten kast
Startprijs 200 EUR

Antieke anker naaimachine in kersenhouten gepolitourde kast met bandintarsia, recentelijk professioneel gepolitourd en in uistekende staat 80x61x45cm. Cond:G

Wandtafel
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten sidetable met lades, Louis seize stijl stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x121x33cm. Cond;G

Vertico met opstand
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse wortelnoten vertico(Opstand mist) omstreeks 1880 Gründerzeit, bovenblad vlekkerig, verder in redelijk goede staat 123x95x45cm. Cond;R

Eiken 19e eeuwse kast
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G

Mahonie schrijftafel
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuwse empirestijl mahonietafel omstreeks 1870 met 3 lades en bronzen beslag 78x60x115cm. Cond:R/G

Eiken kinderbureau
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten kinderbureau omstreeks 1920 met 4 lades en voetrust, in goede staat 70x80x45cm. Cond:G

Draaibaar messing sierkrukje
Resultaat: 30 EUR

Draaibare messing Engelse stoel omstreeks 1910, registered: No. 2396381, 67x38x31cm. Cond:G

Bijzettafeltje met wangen
Startprijs 50 EUR

Wortelnoten bijzettafel met wangen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x54x60cm. Cond:G

Jugendstil naaitafel
Resultaat: 60 EUR

Duitse antieke eikenhouten jugendstil naaitafel omstreeks 1900, in goede staat 78x45x60cm.

Lessenaar
Startprijs 200 EUR

Antieke eikenhouten 2-delige lessenaar met onderkast ca. 1900, 125x88x122cm. Cond.: G

2 Bijzet-tafeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee wortelnoten bijzettafels met etage en vlechtwerk, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 56x56x64cm.

Biedermeier bed
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse 1 persoons mahoniehouten biedermeier bed, in goede staat 95x94x200cm.

Mahonie glaskast Willem 3
Startprijs 180 EUR

Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G

Barokstijl commode
Resultaat: 225 EUR

Antieke Duitse eikenhouten commode met 4 laden, barokstijl, messing beslag, in goede staat 80x100x46cm.

Hoeketagère
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuwse vurenhouten beschilderde hoeketagiere, Duitsland barokstijl, in goede staat 129x42x50cm.

Ronde tafel
Resultaat: 150 EUR

Duitse vroeg biedemeier berkenhout fineer eettafel, lichte fineerschade, in goede staat 77x102øcm. Cond:G

Teakhouten porseleinkast
Startprijs 180 EUR

Vooroorlogse teakhouten porseleinvitrinekast met lade en bronzen beslag omstreeks 1920, barokstijl, klauwpoten, in goede staat 210x140x40. Cond:G

Vergulde spiegel
Resultaat: 60 EUR

Goud kleurige spiegel met facetgeslepen spiegelglas, 2e helft 20e eeuw 107x75cm. Cond:G

Barokstijl armleunstoel ca. 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke notenhouten barokstijl armleunstoel omstreeks 1880 met nette cremekleurige bekleding, 102x67x60cm. Cond;G

Eiken secertaire ca. 1860
Resultaat: 140 EUR

Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G

Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 50 EUR

Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen 53x37x72cm. Cond:G

Engelse mahonie commode
Startprijs 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, 74x103x51cm. in redelijk goede staat.