Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Miniatuur portretten in lijst
Resultaat: 60 EUR

Twee oude miniaturen op ivoor en in ivoren lijst, deels geschilderd, Franz Schubeot, Helen Sedlmayer, 1e helft 20e eeuw, 12x11cm. Cond:G

Haardscherm + houtbak
Resultaat: 55 EUR

Messing haardscherm, koperen houtbak en 2 delige haardset 40-100cm. in goede staat

2 Haardplaten 18 eeuws
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke gietijzeren haardplaten 1 met wapen en jaartal 1733 en 1 met wapen en jaartal 1795, in goede staat 60x46 en 70x38cm.

Kapstok met tegels
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Duitse eikenhouten kapstok met keramieken tegels, omstreeks 1890 41x14x135cm. Cond:G

2 Cloissone vazen
Startprijs 175 EUR

Twee oude Japanse Cloissone vazen met floraal en vlinderdecor 20e eeuw, 31cm.

3 Carbid lampen
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke koperen carbid fietslampen, omstreeks 1930, in goede staat 16cm.

Triptichon en Ikoon
Resultaat: 80 EUR

Twee decoratieve ikonen naar oud voorbeeld, 1 triptychon naar Hubert Jan van Eyck( Litho 1432), 1x ikoon moedergods met kind omstreeks 1280(litho)met houten lijst, koperbeslag en glazen steun. 50x64x7...

4 diverse wandelstokken
Resultaat: 90 EUR

Vier diverse wandelstokken omstreeks 1900, 2 gesneden van takken 1 met ivoren grip, 1 met zilveren grip gegraveerd. 86-92cm. Cond:R/G

Verzilverd servies + bierkruik
Startprijs 30 EUR

Drie delen verzilverd servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G

Plaquette "herten", Oskar Pflug
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke wandplaquettes met edelherten en damherten decor, Duitsland omstreeks 1900 door: Oskar Pflug 27x37x6cm. Cond;G

Antieke koperen bakkers doofpot
Startprijs 50 EUR

Antieke 19e eeuwse doofpot roodkoper en messing, 1 messing haardscherm met facetgeslepen glas, in goede staat 31x28ø en 76x50x22cm.

Bronzen tablet Kaiser Wilhelm
Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen bureau tablet Kaiser Wilhelm 1797-1897 in goede staat 2x25x11cm.

Mahonie theestoof
Startprijs 110 EUR

Twee delen koperwerk, mahonihouten met messing theestoof en messing kan met roodkoperen com fort, omstreeks 1900 32x36x27cm. en 37x28x18lcm. Cond;G

Antieke 18e eeuwse scheerbekken
Resultaat: 80 EUR

Geelkoperen 18e eeuwse scheerbekken, in goede staat 10x28cm.

Messing doofpot op klauwpoten
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing doofpot, omstreeks 1920, met klauwpoten en ringen, in goede staat 45x33øcm.

Hallamp
Resultaat: 55 EUR

Messing hallamp met facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 50x28øcm.

2 Staande lampen
Resultaat: 280 EUR

Twee klassieke blikken beschilderde tafellampen, klassisisme met leeuwenkoppen, 2e helft 20e eeuw 60x46øcm. Cond:G

Bronzen staande lamp
Startprijs 80 EUR

Bronzen staande lamp met Chinese invloeden, 2e helft 20e eeuw 69x30x30cm. Cond:G

Bronzen hanglamp
Startprijs 80 EUR

Bronzen hallamp 4-lichts , naar antiek voorbeeld met geslepen glas, 67cm. Cond:G

Plafondlamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke hanglamp van messing, omstreeks 1900, 3 lichts, 94x70øcm. Cond;G

Grote bronzen lamp
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen lampenvoet met 2 gezichten en guirlandes, omstreeks 1870, in goede staat 53cm. Cond:G

Bronzen kroon met stadswapen
Resultaat: 70 EUR

Antieke bronzen kroonluchter omstreeks 1920-1930 met stadswapen en leeuwenkoppen, vogelkoppen en 4 losse bronzen hangplaquettes met Phenixen 65x46øcm. Cond:G

Ovale emmer met koperen banden
Startprijs 110 EUR

Negentiende eeuwse ovale mahoniehouten theestoof met messing banden en binnenbak, in goede staat 36x40x28cm. Cond;G

Vierkante theestoof
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten theestoof op eiken, in Louis Seize stijl met koperen binnenbak, in goede staat 43x27x27cm.

Tinnen kinderserviesje
Startprijs 30 EUR

Negen delig 19e eeuws tinnen kinderservies 4-11cm. Cond:G

Handbeschilderd bord, messing omranding
Startprijs 75 EUR

Antiek handbeschilderd porseleinen bord met messing omranding, omstreeks 1900 26øcm. Cond:G

7 Delen tin
Startprijs 20 EUR

Zeven delen antiek tin, 6x Engelse maten, 1 x olielamp, 7-8cm. Cond:G

Tinnen kraankan
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuwse tinnen kraantjeskan met originele beschilderigen omstreeks 1800, in goede originele staat 44cm. Cond:G

Gedicht J.C. Bloem
Resultaat: 40 EUR

Origineel gedicht van J.C.Bloem 1887-1966 titel de Stoep, geschreven in Wassenaar, maart 1943. 20x12,5cm. Cond:G

3 Decoratieve ikonen
Resultaat: 60 EUR

Drie dekoratieve ikonen 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met bladgoud, naar oud voorbeeld 18-23cm. Cond:G

15 x poesie album
Startprijs 135 EUR

Vijftien oude poesie albums met inhoud, 20e eeuw( leuk voor verzamelaar) 17-20cm. Cond;G

Statenbijbel
Startprijs 375 EUR

Achttiende eeuwse statenbijbel door pieter en jacob keur, Dordrecht anno 1729, in redelijke ongerestaureerde staat, originele band(beschadigingen 13x43x27cm.

Lot boeken
Resultaat: 140 EUR

Lot antieke boeken, 5 delige Weltgeschichte Berlin, Ullstein en co met lederen band, omstreeks 1910. 12 delige geschiedenis der wereld, 1928 Lund Berlingska met lederen band. 23-30cm. Cond:R/G

3 Oude boeken 17e-18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Drie antiquarische boeken: 1x A. Montanas, leven en bedrijf der Prinsen van Oranje 1664(pagina's beschadigd) 1x Simons worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveer...

Bronzen hanglamp, 5 albast schalen
Startprijs 60 EUR

Vooroorlogse bronzen hanglamp, 5 lichts met albasten lichtschalen deels gelijmd, omstreeks 1930 in goede staat, 30x55øcm. Cond:G

Art Deco bronzen lamp, 5 glazen
Resultaat: 100 EUR

Antieke Jugendstil bronzen hanglamp omstreeks 1900, 5 lichts met glazen kappen 58x50øcm. Cond:G

2 Chromen designlampen met kap
Startprijs 130 EUR

Twee moderne chromen designlampen, in goede staat 80x40øcm.

Jugendstil hangende petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Antieke majolica Jugendstil hangpetroleumlamp, omstreeks 1900, in goede staat. 52x34cm.

3x Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.

Likeurkelder met flessen
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia, 19e eeuw met 6 likeurflessen waarvan 5 beschadigd, kist is in goede staat 23x25x21cm. Cond:R

Imari petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.

Biedermeier lepeldoosje
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia, kleine beschadigingen op hoek, verder in goede staat 7x16x8cm. Cond:G

Schildpad dekseldoosje
Resultaat: 125 EUR

Mooie gave 19e eeuwse dekseldoos, schildpad met been, 6x14x9cm. Cond:G

Bewerkt kistje met been
Resultaat: 125 EUR

Bewerkte kist met korintische zuilen en bogen met intarsia, 20e eeuw, stukjes inleg missen 14x19x15cm. Cond:R/G

Notariskistje met slot
Resultaat: 50 EUR

Antieke notariskist met slot op deksel in de vorm van een boek, omstreeks 1900.

Mahonie kistje met messing inlegwerk
Resultaat: 100 EUR

Antieke mahonie Boulle documentenkist, met koperinleg, omstreeks 1900 in zeer goede staat 12,5x32x22cm.

Bronzen kistje
Resultaat: 50 EUR

Neogotische bronzen kistje met diverse figuren voorstellingen, 19-20e eeuw. 7,5x14x9cm. Cond:G

Mahonie geweren kist
Startprijs 90 EUR

Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.

2 kapmessen
Startprijs 75 EUR

Twee oude Spaanse kapmessen, gemerkt Cornetia, 20e eeuw in goede staat 83cm.

Sabel
Startprijs 60 EUR

Vroege degen met bronzen heft, 18e eeuws of ouder in goede staat, mooie patina, 80cm.

Sabel zonder schede
Resultaat: 50 EUR

Barok sabel met brons en houten heft, in goede staat 72cm. Cond;G

2 Indonesische krissen
Resultaat: 135 EUR

Twee oude Indonesische krissen met gestoken handvaten, 20e eeuw in goede staat 45-48cm.

2x Enkelloops pistool
Startprijs 250 EUR

Twee antieke enkelloops pistolen omstreeks 1800 met graveringen. In goede originele staat 17-18cm. Cond:G

Kaarsenstandaard
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse messing kaarskandelaar met 3 voorstellingen op voet, heilig hart, cherubijnkop en Joodse voorstelling met klauwpoten. 62cm. Cond:G

Kaarsenstandaard 1880, groen/onyx/marmer
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse kaarskandelaar met onyx basement, 5 lichts, omstreeks 1870 compositie metaal in goede staat 54cm. Cond:G

2 Messing kandelaars, Empire stijl ca. 1890
Resultaat: 100 EUR

Twee messing empire kandelaren 2e periode, omstreeks 1880, in goede staat 29cm.

3 Messing kandelaars
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke messing kaarskandelaren omstreeks 1880 in goede staat 46x76cm. Cond;G

4 Messing kandelaars
Resultaat: 60 EUR

Twee sets antieke messing kaarskandelaren 19e-20e eeuw, Amsterdams leeuw wapen, omstreeks 1920, 1 set Engelse kandelaren 19e eeuw, 24-37cm. Cond:G

2 messing kandelaars
Resultaat: 100 EUR

Twee grote bronzen kaarskandelaars Historisme, 20e eeuw, 5 lichts met kaarsendover, in goede staat 66cm. Cond:G

Rood Chinees lakwerk trekpotje
Resultaat: 220 EUR

Rode Chinese lakwerk theepot, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 11,5x17,9cm.

Midden Amerikaans figuur
Startprijs 70 EUR

Midden Amerikaanse terracotta figuur via opgraving aangekomen, gelijmd, 10cm. Cond;R

Chinees sterren-kompas met munt
Startprijs 90 EUR

Oude Chinese dekseldoos met dieren, bronzen munt en sterrencompas, rood gelakt, 20e eeuw 5x11øcm. 20e eew

Chinees bronzen schildpad trekpotje
Startprijs 80 EUR

Chinees brons trekpotje met schrift in de vorm van een schildpad, gemerkt, 20e eeuw 10x13x10cm. Cond:G

Chinese lak snuffbottle
Startprijs 140 EUR

Oude Chinese lakwerk snuffbottle met kraanvogel decor en floraal snijwerk, bronzen dop met natuursteen. 8,5cm. Cond:G

Majolica petroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G

Jugendstil dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Antieke Jugendstil dekseldoos met rozendecor omstreeks 1900(compositiemetaal) in goede staat. 12x15x12cm.

Jugendstil presenteerschaal
Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil tinnen schaal met luciferhouder en floraal decor, omstreeks 1900, gemerkt en genummerd W.M.F 10x37x18cm.Cond:G

Jugendstil lijst met tegels
Startprijs 140 EUR

Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G

Schemerlamp met Art Deco kapje
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil stijl messing tafellamp 2e helft 20e eeuw 36cm. Cond:G

Tinnen Jugendstil dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Jugendstil tinnen dekseldoos met floraal decor, vetani Francais Paris, omstreeks 1900, 4,5x16øcm. Cond;G

Aardewerken schaal met brons
Startprijs 150 EUR

Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G

Jugendstill lampenvoet
Startprijs 75 EUR

Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G

Bronzen plaquette
Startprijs 40 EUR

Oude bronzen plaquette in houten lijst, 20e eeuw 17x20cm.

Bronzen dekseldoos met figuren
Startprijs 100 EUR

Antiek bronzen dekseldoosje omstreeks 1880 met rondom figuren voorstellingen, ook op deksel, voorste pootjes opnieuw aangezet, 8x12x9cm. Cond:R/G

Clossoné olielamp
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse cloissone olielamp, geelectrificeerd met bloesem en vlinderdecor, messing voet 65cm. Cond:G

Zeer grote bronzen kandelaren
Startprijs 1.750 EUR

Twee zeer grote zeldzame bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren, omstreeks 1830, 6 lichts compleet met bobeches en kaarsdovers, in zeer goede staat. 82cm.

Gietijzeren snijpers
Resultaat: 80 EUR

Antieke gietijzeren snijpers Guido Schneider en co, in goede staat 52x30x38cm.

Snijwerk 18e eeuws
Startprijs 200 EUR

Achttiende eeuws verguld barok snijwerk met originele polychromie, in goede staat 43x24x4cm. Cond:G

Bronzen bel 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Grote 18e eeuwse bronzen stadswacht handbel, in goede staat 39x26øcm. Cond;G

2 Bronzen vazen, 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees bronzen bewerkte vazen, floraal en rattendecor, scheur bovenrand en licht bedeukt, verder in goede staat 49cm. Cond:R/G

Geldkistje
Startprijs 65 EUR

Negentiende eeuws kleine ijzeren geldkist zonder sleutel, wel open, 43x28x27cm. Cond:R/G

Grote houtgestoken olifant
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzame kapitale tropisch houtgestoken Indische olifant met ivoren slagtanden (uit Thailand, incl. Citus certificaat en invoerdocument), 2e helft 20e eeuw 165x165x56cm. Cond.: G

Geldkist (met geld)
Resultaat: 180 EUR

Negentiende eeuwse metalen geldkist op leeuwenpoten met hengsel, ornamenten en cherubijnkoppen, in goede staat sleutel mist, 42x47x33cm.

Cloissonne wierookpot
Startprijs 650 EUR

Antieke Japanse cloissonne wierookbrander met foohond, omstrteeks 1900, in goede staat 41x28x18øcm.

Duitse kapel kerkengel
Startprijs 260 EUR

Zuid Duitse barokstijl engel met bladgoud en beschildering, 20e eeuw in goede staat 40cm.

Wortelnoten casette met 12 zilveren lepels
Startprijs 220 EUR

Gecontourneerde wortelnoten casete met spiegel interieur. Voorzien van 12 zilveren theelepels en een suikerschep. 12 Theelepels met een puntbak en puntfilet steel met dubbele filetrand voorzien van mo...

Vijzel, gedateerd 1643
Startprijs 400 EUR

Originele bronzen renaissance vijzel, gedateerd 1645 Amor Omnia Vincit, in goede staat met stamper 12x14,5cm. Cond;G

Bureau setje
Startprijs 125 EUR

Vier delig bronzen verzilerde bureauset, bestaande uit 2 kandelaren, inktpot en schaaltje, rococco stijl omstreeks 1900, in goede staat.

Prisma lamp
Resultaat: 180 EUR

Grote Italiaanse kroonluchter van brons met prismenglas, 20e eeuw, 10 lichts, 90x90øcm. Cond;R/G

Frans reclamebrod
Startprijs 225 EUR

Oud Frans emaille reclambord, omstreeks 1930, verfverkoop, Teintures Reunies, 2 zijdig, 53x49cm. In goede staat.

Barok console engelen
Startprijs 250 EUR

Achttiende eeuwse vergulde barok wandconsole met putti, kop oude wormbeval. 35x20x21cm. Cond:R/G

Art Deco stijl Bram van Gelderen
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame Joodse design sederschotel, bestaande uit 6 cups,uitschuifbare PVC delen etc., Ontwerp Bram van gelderen, o.a. vertegenwoordigd in het Joods historisch museum, door de sederschotel samen te s...

Grote kandelaar met putti
Startprijs 350 EUR

Zeer grote 19e eeuwse franse bronzen kaarskandelaar met putti, 6 lichts omstreeks 1850, in goede staat 82cm. Cond;G

Dobbelmans tabak, reclamebord
Startprijs 175 EUR

Oud Emaille reclamebord Dobbelmans Tabak en geen andere. omstreeks 1930, minimale bijschilderingen langs de kanten. Cond;G

2 Empire stijl kandelaars
Resultaat: 1.000 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde Empire stijl kaarskandelaren met Griekse vrouwenfiguur in goede staat. 47cm. Cond.:G

Ijzeren geldkist
Startprijs 700 EUR

Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot, verder in goede staat 43x85x47cm. Cond;R/G