Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eiken tafel met ijzeren onderstel 4239
Eiken tafel met ijzeren onderstel

Resultaat:

60 EUR

mahonietafel omstreeks 1900 4232
mahonietafel omstreeks 1900
Startprijs 50 EUR
6 biedermeier stoelen 4196
6 biedermeier stoelen
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Eiken secertaire ca. 1860 4189
Eiken secertaire ca. 1860

Resultaat:

140 EUR

Antieke Chinese penselenpot 6345
Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Lot diverse zakmessen 2485
Lot diverse zakmessen

Resultaat:

30 EUR

Drie Chinese Schaal Verte 6338
Drie Chinese Schaal Verte
Startprijs 150 EUR
Mahonie glaskast Willem 3 4182
Mahonie glaskast Willem 3
Startprijs 180 EUR
4 Foo honden China 2478
4 Foo honden China
Startprijs 50 EUR
Porseleinen potje en vaas, Hutschenreuther 6331
Porseleinen potje en vaas, Hutschenreuther
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Mahonie bestekcasette 2471
Mahonie bestekcasette

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eikenhouten 1-deurs kast 4146
Eikenhouten 1-deurs kast

Resultaat:

170 EUR

Porseleinen Duitse schenkkan 6302
Porseleinen Duitse schenkkan
Startprijs 30 EUR
4 Mahonie stoelen 4139
4 Mahonie stoelen
Startprijs 90 EUR
Messing spiegel, 19e eeuw 2435
Messing spiegel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Rosenthal vleesschaal, L. Ostermayr 6295
Rosenthal vleesschaal, L. Ostermayr
Startprijs 80 EUR
Verkocht
6 Stoelen 4132
6 Stoelen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Duits porseleinen servies 6288
Duits porseleinen servies

Resultaat:

70 EUR

Ibelo tafelaansteker 2428
Ibelo tafelaansteker
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet 2421
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet

Resultaat:

75 EUR

Trappenkast 4096
Trappenkast
Startprijs 450 EUR
Zwart op rood Chinees lakwerk vaasje 2385
Zwart op rood Chinees lakwerk vaasje
Startprijs 50 EUR
Meissen tablet, gecontourneerd 6252
Meissen tablet, gecontourneerd
Startprijs 100 EUR
2 Chinese borden 18e eeuw 6245
2 Chinese borden 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Amsterdamse klokkast 4089
Amsterdamse klokkast
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Langwerpige eettafel 4082
Langwerpige eettafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Fries kerkbankje 2378
Fries kerkbankje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 erotische plaquettes 6238
2 erotische plaquettes

Resultaat:

180 EUR

19e eeuwse Corpus Christie 2371
19e eeuwse Corpus Christie
Startprijs 150 EUR
Jachtkastje met getorste zuilen 4046
Jachtkastje met getorste zuilen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Duitse geldkist 4039
Duitse geldkist

Resultaat:

200 EUR

Slot met sleutel 2342
Slot met sleutel
Startprijs 60 EUR
Scheerset in lederen hoes 2335
Scheerset in lederen hoes
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel 4032
Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel

Resultaat:

150 EUR

Mahonie kistje 2328
Mahonie kistje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Baroksecretaire 4003
Baroksecretaire

Resultaat:

800 EUR

Franse Empire pendule 3674
Franse Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR
Benen inro met gordelknopen 2321
Benen inro met gordelknopen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Klok 3667
Klok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Makkumse dekselvazen 6202
3 Makkumse dekselvazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Notenhouten wandklok 3660
Notenhouten wandklok

Resultaat:

45 EUR

2 Chinese borden, 18e eeuw 6195
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR
Verkocht
3 Porseleinen kommen 6188
3 Porseleinen kommen

Resultaat:

20 EUR

Indonesisch boedha beeld ca. 1940 2292
Indonesisch boedha beeld ca. 1940
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Messing schemerlamp 2285
Messing schemerlamp

Resultaat:

40 EUR

Fruitschaal met  pootjes 2278
Fruitschaal met pootjes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schildpad klok 3631
Schildpad klok

Resultaat:

550 EUR

Zilveren geboortebeker en schuif 525
Zilveren geboortebeker en schuif
Startprijs 60 EUR