Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld kinderhoofd op kussen 5000
Bronzen beeld kinderhoofd op kussen
Startprijs 700 EUR
Bronzen beeld, Andree 5001
Bronzen beeld, Andree
Startprijs 2.500 EUR
Brons, Vivarelli 5002
Brons, Vivarelli
Startprijs 600 EUR
Beeld E.Picol 5003
Beeld E.Picol
Startprijs 850 EUR
Bronzen beeld vrouw met ivoren hoofd 5004
Bronzen beeld vrouw met ivoren hoofd
Startprijs 600 EUR
Bronzen beeld jongen met boek en ivoren hoofd 5005
Bronzen beeld jongen met boek en ivoren hoofd
Startprijs 425 EUR
Beeld met 2 honden, T.Cartier 5006
Beeld met 2 honden, T.Cartier
Startprijs 750 EUR
Bronzen beeld 5007
Bronzen beeld
Startprijs 1.600 EUR
Bronzen beeld, vrouw 5008
Bronzen beeld, vrouw
Startprijs 1.000 EUR
Groot marmeren buste dame 5009
Groot marmeren buste dame
Startprijs 1.450 EUR
Groot bronzen beeld 5010
Groot bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Renee van Leusden, bronzen figuur 5011
Renee van Leusden, bronzen figuur

Resultaat:

350 EUR

2 bronzen boekensteunen 5012
2 bronzen boekensteunen
Startprijs 500 EUR
Bronzen erotisch beeld 5013
Bronzen erotisch beeld
Startprijs 450 EUR
Bronzen paard met steen 5014
Bronzen paard met steen
Startprijs 800 EUR
Bronzen beeld, Chinees dier 5015
Bronzen beeld, Chinees dier
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander 5016
Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander 5017
Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander

Resultaat:

425 EUR

Bronzen beeld man met koude handen 5018
Bronzen beeld man met koude handen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Art Deco beeldje vogel, Monogram 5019
Art Deco beeldje vogel, Monogram

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Groot houten beeld 5020
Groot houten beeld

Resultaat:

700 EUR

Samac beeld muzikant 5021
Samac beeld muzikant
Startprijs 750 EUR
Bronzen beeld, gesigneerd Hans Müller 5022
Bronzen beeld, gesigneerd Hans Müller
Startprijs 600 EUR
Groot bronzen beeld ridder 5023
Groot bronzen beeld ridder
Startprijs 300 EUR
Bronzen beeld, huilende baby 5024
Bronzen beeld, huilende baby
Startprijs 600 EUR
Bronzen beeld vogel 5025
Bronzen beeld vogel
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Beeldje Jet Schepp 5026
Beeldje Jet Schepp

Resultaat:

25 EUR

Bronzen jongeman die roept 5027
Bronzen jongeman die roept
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Buste Vrouw 5028
Buste Vrouw

Resultaat:

120 EUR

Beeld zittende edele heer 5029
Beeld zittende edele heer
Startprijs 100 EUR
2 vergulde bustes 5030
2 vergulde bustes
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, Bachus 5031
Bronzen beeld, Bachus
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, man met zwaard 5032
Bronzen beeld, man met zwaard
Startprijs 100 EUR
Houten heilig beeld, 18e eeuw 5033
Houten heilig beeld, 18e eeuw
Startprijs 750 EUR
Man met reddingsboei, overlay 5034
Man met reddingsboei, overlay
Startprijs 100 EUR
Jugendstil borstbeeld van een dame 5035
Jugendstil borstbeeld van een dame
Startprijs 40 EUR
Compositie beeld, waterdrager 5036
Compositie beeld, waterdrager
Startprijs 150 EUR
18e-19e eeuws houtgestoken beeld 5037
18e-19e eeuws houtgestoken beeld
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Bronzen boekensteunen, maribu 5038
Bronzen boekensteunen, maribu

Resultaat:

120 EUR

Bronzen damhert 5039
Bronzen damhert
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Bronzen beeld marianne Houtkamp 5040
Bronzen beeld marianne Houtkamp

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, "Stilte" 5041
Bronzen sculptuur, "Stilte"

Resultaat:

130 EUR

Verzilverde vogel, Reinard 5042
Verzilverde vogel, Reinard
Startprijs 270 EUR
2 Bronzen beeldjes, Bergman 5043
2 Bronzen beeldjes, Bergman
Startprijs 550 EUR
Bronzen Geisha met lotusbloem 5044
Bronzen Geisha met lotusbloem
Startprijs 200 EUR
Bronzen Boedha 5045
Bronzen Boedha
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Chinese bronzen boedha, 19e eeuw 5046
Chinese bronzen boedha, 19e eeuw

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Vroeg 19e eeuwse boedha 5047
Vroeg 19e eeuwse boedha

Resultaat:

440 EUR