Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Foo honden China
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

5 deel divers
Resultaat: 15 EUR

Vijf keer divers,bronzen plaquette man met pijp, tinnen barokstijl kan, 2 metalen figuren, antieke olielamp met kristallen reservoir. 13-29cm. Cond:G

Corpus Christie
Resultaat: 15 EUR

Groot Art Deco heilig kruis met Corpus Christi, omstreeks 1930, eikenhout met compositie metaal. 80cm. Cond:G

Corpus Christie 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Zuid Duitse 18e eeuwse Coprus Christi op kruis met biddende figuur op sokkel, originele polychromie.In goede staat. 70cm.

Groot crucifix
Startprijs 30 EUR

Grote 19e eeuwse crucifix met gipsen corpus cristi, in goede staat, (chip in haar) 100x63x20cm.

Grote houten vijzel 1841
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote antieke houten vijzel met stamper, datering 1841, in goede staat 158 cm,. Cond:G

Lot diverse zakmessen
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse oude zakmessen, 20e eeuw 6-10cm. Cond:G

Smeedijzeren luchter
Startprijs 60 EUR

Antieke smeedijzeren lamp met rankenversieringen omstreeks 1920 originele beschilderingen 60x62cm. Cond:G

Glas in lood lampje
Resultaat: 20 EUR

Antieke glas in loop plafondlamp omstreeks 1910 met koper. 30x17x17cm. Cond:G

Antieke emmer
Resultaat: 20 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten oogstemmer met rondom koperen beslag 47x38øcm. Gebruikerssporen. Cond:R/G

Samovaar
Resultaat: 30 EUR

Oude messing samovaar, 20e eeuw, in goede staat 52cm. Cond:G

Antiek object
Resultaat: 75 EUR

Zeer oude Perzische op Chinese kraker van ijzer en messing, vermoedelijk tussen 1500-1700, in de vorm van een paardenhoofd, op het paardenhoofd een swistaka motief (collecters item) in goede originele...

Benen Dajak blaaspijp
Startprijs 30 EUR

Grote been gesneden Dajak blaaspijp, 3 delig(toeristische souvenir) 20e eeuw, 99cm. Cond:G

Ingelegd paneel met boedha
Resultaat: 20 EUR

Tropischhouten paneel met Boedha op lotusbloem, ingelegd. 20e eeuw 44x36cm. Cond:G

5 Delen koper
Resultaat: 50 EUR

Zes deel antiek koperwerk, omstreeks 1900 3x kolenkit, 2x haardscherm, 1 ketel Cond:R/G

Schwarzwald boekensteun
Resultaat: 65 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald boekensteun omstreeks 1900 met Edelweiss decor, en snijwerk. 18x39x15cm. Cond:G

Tinnen kraantjeskan
Startprijs 30 EUR

Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.

Twee speculaasplanken
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke speculaasplanken 19e-20e eeuw, iepenhout, gebruikerssporen, oude wormbeval, in goede staat 40-53cm.

Kaiserzinnn tablet + schaal
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits Jugendstil Kaiserzinn tablet en Jugendstil tinnen schaal omstreeks 1900. 28-42cm. Cond:G

Kavel messing
Resultaat: 55 EUR

Lot messing/ brons 20e eeuw, o.a. Obelisk, bellen, dekseldoos, dovers, kandelaren, vijzel 6-41cm. Cond:G

3 petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke petroleumlampen omstreeks 1900, 1x opaline, 1x keramiek, 1x compositiemetaal transparant glas. 36-45cm.Cond:G

Beschilderd dienblad
Resultaat: 25 EUR

Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G

Bewerkt bordenrek
Resultaat: 35 EUR

Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G

Engelse mahonie kapspiegel
Resultaat: 30 EUR

Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G

Franse hanglamp
Resultaat: 170 EUR

Grote antieke Franse hanglamp met albast schaal, 6 lichts met bronzen versiering en vergulding en gebloemde kappen. Cond:G 90x87øcm.

Hanglamp Art Deco
Startprijs 65 EUR

Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G

Kolenbak met messing
Resultaat: 40 EUR

Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.

Opaline petroleumlamp, oude kap
Resultaat: 65 EUR

Antieke porseleinen met messing petroleumlamp, 1e helft 20e eeuw met glazen kap en glazen pegels, geelectrificeerd. 63x30øcm. Cond:G

Voetenbankje Frans
Resultaat: 30 EUR

Antiek Frans mahoniehouten krukje, omstreeks 1880 met leder bewerkte zitting. 34x42x31cm. Cond:G

Wandlamp
Resultaat: 25 EUR

Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.

Witte porseleinen petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G

Originele antieke regimentspijp
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse reservisten pijp, Hoch lebe der Reservemann, parole Heimat zum letzten mal, met 4 spreuken, W.v Hoifen Oldenburg, nikkelen pijdeksel mist, verder in goede staat 86cm.

Chinese houten penselenpot
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm

Barometer
Resultaat: 250 EUR

Hollandse wortelnoten barometer, naar antiek voorbeeld met intarsia, tinnen plaat, gesigneerd A.Peia Amsterdam, Louis Seize stijl 133c, Cond:G

Samovaar
Resultaat: 60 EUR

Zeer grote kopergeslagen plated Samovaar met floraal decor, 20e eeuw 76x32x22øcm. Cond:G

2x Plafondlamp petroleum
Resultaat: 50 EUR

Twee zeldzaam grote antieke hangpetroleumlampen Historisme, omstreeks 1880 met rozetten, kariatyden, beide met 3 petroleumlampen, 1 arm gebroken verder mineure beschadigingen, waarschijnlijk uit stati...