Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groen kristallen pot, vuurvergulde knop
Resultaat: 900 EUR

Grote oude kristallen geslepen dekselpot met bronzen roos, 20e eeuw 21x19ø Cond:G

2x oud kristal omstreeks 1900
Resultaat: 140 EUR

Twee delen antiek kristal, waaierkristallen schaal, en een coupe van ruitkristal, minimale chip mogelijk 14x27ø en 28ø

Jugendstil glazen vaas, geel
Resultaat: 130 EUR

Grote antieke Jugendstil glazen vaas, omstreeks 1910, iriserend oker-zwart, in goede staat 31cm. Cond:G

Kristallen boter- en kaasstolp met zilver
Resultaat: 120 EUR

Kristallen boter- en kaasstolp met zilveren dop, 835/000. Geslepen stolp met aculadevormige rand voorzien van zilveren knop versierd met parelrand. En een geslepen stolp oplopend in een punt met zilve...

Kristallen karaf, Remy Martin, Louis XIII
Resultaat: 100 EUR

Gelimiteerde Remy Martin cognac karaf Louis XIII, in casette, 2e helft 20e eeuw door Baccarat 28cm. Cond:G

17e eeuwse Bolfles.
Resultaat: 100 EUR

Bolfles( mondgeblazen wijnfles) in goede originele staat.17e-18e eeuws. 21-14ø Cond:G

Beschuitbus met zilveren dop
Resultaat: 100 EUR

Kristallen beschuitbus rijkelijk versierd met ruitslijpsel, met onderschotel en zilveren knop, 835/000. ø21x27 cm. Enkele chips.

Glazen vis op standaard
Resultaat: 100 EUR

Grote moderne glazen vis op metalen standaard, 21e eeuw glasfusing, 34x49x16cm. Cond;G

Kristallen tafelstuk
Resultaat: 90 EUR

Groot kristallen tafelstuk omstreeks 1900 met bloemvaas en geschulpte omranding 51x31øcm. Cond:G

Kristallen kandijcoupe met zilver
Resultaat: 90 EUR

Kristallen kandijcoupe met zilveren voet. 835/000. Kandijcoupe met geschulpte rand met ster- en ruitslijpsel geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand. Met kristallen deksel met ster- en ruitslij...

Antieke glas afbeelding
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke achterglas voorstellingen met vergulde lijsten naar Paul Thumann (bol glas) 17x25cm. Cond:G

Kristallen tassa en fruitschaal
Resultaat: 70 EUR

Antieke kristallen Tassa en waaierkristallen fruitschaal, 19e-20e eeuw(chips) 16-20cm. Cond:R

2 Kosta boda glazen figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee Kosta Boda glazen damesfiguren, K. Engman 17-20cm. Cond:G

4 Antieke flacons
Resultaat: 60 EUR

Vier grote antieke glazen flacons met beschilderde decors goud en vogels, handgeschilderd omstreeks 1930 13-23cm. Cond:G

Etui met 12 kristallen onderleggers
Resultaat: 60 EUR

Twaalf antieke kristallen messenleggers in cassette, omstreeks 1930 in goede staat, 3x12x30cm.

Duitse glazen flacon
Resultaat: 60 EUR

Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G

2 Waaierkristallen sets
Resultaat: 50 EUR

Twee oude waaierkristallen 4 delige sets met tablet, schenkkan en 2 glazen, minimale chip mogelijk, 20-27cm. Cond:R/G

2 waaierkristallen sets
Resultaat: 50 EUR

Twee oude waaierkristallen sets, 4 delig omstreeks 1900, 6 delig 2e helft 20e eeuw, minimale chips en beschadigingen. 26-27cm. Cond:R/G

3 Murano schalen
Resultaat: 50 EUR

Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G

Tablet met likeurset
Resultaat: 50 EUR

Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm

4 Delen kristal
Resultaat: 50 EUR

Vier delen kristalglas, karaf met 8 kantig Villeroy en Boch, facetgeslepen karaf, koekjes dekseldoos, bonbonniere 18-27cm. Cond:G

Karaf + 16 glazen
Resultaat: 50 EUR

Antieke kristallen karaf, omstreeks 1900 met 15 kristal glazen in goede staat 13-35cm. Cond:G

Divers Swarovski
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen Swarovski kristal: tropische vis, zeepaard, 2x kogelvis en kikker met kroon 2-8cm., minimale chip mogelijk

Divers Swarovski
Resultaat: 50 EUR

Vier delen Swarovski: zeehond, pinguin, setje met 3 pinguins op ijsschots en konijn (oren er los bij), 2,5-8cm., minimale chips mogelijk.