afgesloten

31. Januariveiling 2017

afgesloten | Veiling

13.01.2017 – 14.01.2017

3363 Resultaten
Cheng Lung vaas, gemerkt
6034
Cheng Lung vaas, gemerkt

18.500 EUR

Abraham Veer, David en Goliath
1009

Startprijs 5.000 EUR

Zeer groot zilv. bestek in 3 houten cassettes
64

5.500 EUR

Anton Mauve
1001
Anton Mauve

Startprijs 4.000 EUR

Amsterdams staand horloge
3507
Amsterdams staand horloge

Startprijs 3.000 EUR

Cornelis Lieste, heuvellandschap met wandelaars
1027

3.000 EUR

Witgouden Choker
2
Witgouden Choker

Startprijs 2.900 EUR

Cloissonne vaas, verguld
2003
Cloissonne vaas, verguld

Startprijs 2.800 EUR

Pendule 3 gaats
3513
Pendule 3 gaats

2.700 EUR

Figurenkast
4002
Figurenkast

Startprijs 2.500 EUR

Weense pendule
3502
Weense pendule

Startprijs 2.500 EUR

Kolompendule onder glas ca. 1800
3500

2.500 EUR

3 Delen cloisonne
2017
3 Delen cloisonne

Startprijs 2.500 EUR

Fam Rose tegel
6199
Fam Rose tegel

2.400 EUR

Vuurvergulde pendule, directoir
3509

Startprijs 2.250 EUR

Zilveren 5-delig servies
47
Zilveren 5-delig servies

Startprijs 2.250 EUR

Kunst kabinet
4000
Kunst kabinet

2.250 EUR

Bracet klok
3544
Bracet klok

Startprijs 2.000 EUR

F.H. Sypkens
1035
F.H. Sypkens

Startprijs 2.000 EUR

Gouden armband breed
3
Gouden armband breed

Startprijs 1.900 EUR

Italiaanse Renaissance kist
4004
Italiaanse Renaissance kist

1.600 EUR

RAM Colenbrander vaas, "Franje"
6000

1.800 EUR

Wortelnoten kabinet
4005
Wortelnoten kabinet

1.750 EUR

Zeer grote bronzen kandelaren
2044
Zeer grote bronzen kandelaren

Startprijs 1.750 EUR