Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Plafondlamp petroleum 2514
2x Plafondlamp petroleum

Resultaat:

50 EUR

Bronzen plaquette 5146
Bronzen plaquette
Startprijs 15 EUR
15 miniaturen 6466
15 miniaturen
Startprijs 15 EUR
Makkumse tegels 6467
Makkumse tegels
Startprijs 15 EUR
3 Delen delftsblauw 6468
3 Delen delftsblauw
Startprijs 15 EUR
6 borrelglaasjes en 6 theeglazen 5571
6 borrelglaasjes en 6 theeglazen
Startprijs 20 EUR
Glazen vaas Köck 5573
Glazen vaas Köck
Startprijs 20 EUR
Tegeltableau 6122
Tegeltableau
Startprijs 20 EUR
2 dienbladen met porselein 6133
2 dienbladen met porselein
Startprijs 20 EUR
Platelen vaas + keramiek vaas 6151
Platelen vaas + keramiek vaas
Startprijs 20 EUR
Groot Imari bord 6435
Groot Imari bord
Startprijs 20 EUR
5 aardewerken borden 6473
5 aardewerken borden
Startprijs 20 EUR
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel 6474
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startprijs 20 EUR
4 diverse borden 6439
4 diverse borden
Startprijs 25 EUR
Klein beeld Indonesisch 5148
Klein beeld Indonesisch
Startprijs 30 EUR
Murano glazen schenkkan 5538
Murano glazen schenkkan
Startprijs 30 EUR
Lot Glas 5552
Lot Glas
Startprijs 30 EUR
Glazen vaas 5576
Glazen vaas
Startprijs 30 EUR
Delfts blauwe schaal + diversen 6057
Delfts blauwe schaal + diversen
Startprijs 30 EUR
Porseleinen beeld, 19e eeuw 6094
Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
3 Imari vazen 6110
3 Imari vazen
Startprijs 30 EUR
2x Delfts aardewerk 6131
2x Delfts aardewerk
Startprijs 30 EUR
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout) 6138
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Startprijs 30 EUR
Engels tablet met serviesje, Grindley 6184
Engels tablet met serviesje, Grindley
Startprijs 30 EUR