Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen plaquette
Startprijs 15 EUR

Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.

Klein beeld Indonesisch
Startprijs 30 EUR

Oude Indonesische bronzen figuur met muziekintrument, 2e helft 20e eeuw. 13,5cm. Cond:G

Jugendstil borstbeeld van een dame
Startprijs 40 EUR

Groot antiek borstbeeld damesbuste met zweepslag decor op basement, omstreeks 1900, gemerkt Lusood, okergroen glazuur op gips, chip neus en basement. 62cm. Cond:G

Drie bronzen beeldjes.
Startprijs 40 EUR

Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Dega...

4 Bronzen beeldjes
Startprijs 40 EUR

Vier bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken (Egyptische oudheden): 1x Ramses II, 1x Nefertiti, 1x Anubis, 1x Dame Touy, 10-13cm. Cond.: G

Bronzen wandbordje Napoleon, gesigneerd
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuws bronzen wandplaquette Napoleon door C. de Franoz. 1850-1908 Frankrijk, in goede staat 9,5cm. Cond:G

Houten Mariabeeld
Startprijs 50 EUR

Grote houtgestoken Mariabeeld 20e eeuw in goede staat 75cm.

2 Bronzen figuren
Startprijs 50 EUR

Twee bronzen figuren 20e eeuw, ongesigneerd 12-16cm. Cond:G

Abstract bronzen figuur
Startprijs 60 EUR

Abstracte bronzen sculptuur op houten basement, groen gepatineerd, omstreeks 1960, vermoedelijk Duitsland 35cm. Cond:G

Bronzen plaquette, Laurenz Plannen
Startprijs 60 EUR

Laurenz Plannen, Duitse school, bronzen plaquette in houten omlijsting 9,8x9,8cm.

2 compositie metalen figuren
Startprijs 60 EUR

Twee oude compositiemetalen figuren van atleten, omstreeks 1930(arm gerepareerd) 32-36cm. Cond:R/G

Groot houten beeld
Startprijs 70 EUR

Grote Afrikaanse houtgesneden figuur, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122cm. Cond:G

Bronzen boedha in tempel
Startprijs 75 EUR

Grote bronzen hanger met zittende boedha, 20e eeuw 14,5cm. Cond;G

Bronzen figuur, Wolfgang Frische
Startprijs 80 EUR

Wolfgang Frische 1946 Uedem Niedersheim, bronzen sculptuur "engel", in goede staat 13cm.

Bronzen boedha met schaaltje
Startprijs 90 EUR

Oosterse bronzen figuur met dekseldoos, Boedha met figuren op dekseldoos, 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x10cm.

Bronzen soldaat op skies
Startprijs 90 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement 21e eeuw, gemerkt, kyrillisch en mockba, Russische soldaat op ski's 27cm. Cond;G

Beeld zittende edele heer
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, 17e eeuwse scheepskaptein met kijker en anker. 32cm. Cond:G

Bronzen beeld, man met zwaard
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.

Man met reddingsboei, overlay
Startprijs 100 EUR

Antieke figuur, strandjutter met reddingsboei, gesigneerd Selinski, omstreeks 1900, brons overlay, in goede staat 45cm.

Bronzen plaquette, Joseph Krautwald
Startprijs 100 EUR

Joseph Krautwald, 1914 Borkendorf Oberschlesien 2013 Rheine, harpspelende figuur, 26x19x2cm.

Bronzen plaquette, Keiler
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen plaquette Keiler met jachthoorn en eiken takken. Omstreeks 1900 20x19x3cm. Cond:G

Bronzen beeld, Beethoven
Startprijs 100 EUR

Oude bronzen buste van Beethoven 1e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G

Bronzen vrouw met hond, Art Nouveau
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw dansende Oosterse vrouw, 50cm. Cond;G

Bronzen Oosterse danseres
Startprijs 120 EUR

Bronzen Oosterse dame op zwart marmeren basement, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd A. Leonard, minimale chip marmer, 32cm. Cond:G